40G-400G optisk effektmåler med berøringspanel

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktorplugg modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

40G-400G optisk effektmåler med berøringspanel | SFP | Optisk Transceiver Produsent - Liverage

Liverage Technology Inc. , siden 2003, er en 40G-400G optisk Liverage Technology Inc. med berøringspanel | fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr produsent basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder av høy kvalitet SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav er oppfylt.

40G-400G optisk effektmåler med berøringspanel

HOT Pet

HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverksmåler.
HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverksmåler.

HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 G optiske nettverksmåler. Det kan måle 4 kanaler utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang. Minnet kan registrere 600 data og data lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.

Egenskaper

1. For høyhastighets 4-kanals effektmålere.
2. MPO-kontakt.
3. LC til MPO adapter designet for QSFP + og QSFP28 CWDM4 Transceiver Module.
4. Berøringspaneldesign.

applikasjoner

  • For 400 G / 200 G SR4, SR8, LR8, CWDM8, PSM8 Transceiver moduler utgangseffektmåling.
  • For 100 G SR4, LR4, CWDM4, PSM4 Transceiver moduler utgangseffektmåling.
  • For 40 G SR4, LR4 Transceiver moduler utgangseffektmåling.
Filmer


Relaterte produkter
  • Håndholdt optisk effektmåler - Power Meter sjekker signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk.
    Håndholdt optisk effektmåler
    Power Meter

    Strømmåleren brukes hovedsakelig for å kontrollere signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk. Det måler den gjennomsnittlige effekten av en kontinuerlig lysstråle som sendes ut av utstyret eller andre optiske kilder. Det måler strøm i henholdsvis 850nm / 1300nm (Multimode) og 1310nm / 1490nm / 1550nm (Single mode). Power Meter består av en solid state InGaAs fotodiode, signalmålingskrets og en 2-sifre / 3-graders LED-skjerm. Brukere kobler bare en fiberkabel mellom utstyrets overføringsport og det universelle grensesnittet på Fiber Meter eller kobles til annen lyskilde. Produktet vil vise nøyaktig mengde av mottatt effekt (i dBm). Den universelle kontakten kan brukes til alle de vanligste fibergrensesnittene, for eksempel ST / SC / FC, og det er egnet til å teste både enkeltmodus og multimodekabler. Med en optisk 2,5 mm til 1,25 mm adapter kan brukerne til og med teste for 1,25 mm fibergrensesnitt.


  • Håndholdt Visual Fault Locator - Fiber Checker er et nyttig verktøy for å kontrollere feilene på en fiberkabel.
    Håndholdt Visual Fault Locator
    Fiber Checker

    Fiber Checker er et veldig nyttig verktøy designet for å kontrollere feilene på en fiberkabel. Den gir en synlig 650nm bølgelengde rød laserlampe gjennom fiberoptiske kabler, så hvis det er pauser eller feil i fiberen, brytes lyset og skaper en lysglød rundt det defekte området. Den universelle kontakten kan brukes til alle de mest utbredte fibergrensesnittene, for eksempel ST / SC / FC-kontakten. Det er egnet til å teste både Single Mode og Multimode kabler. Med en valgfri adapter på 2,5 mm til 1,25 mm kan du enkelt teste fiber LC eller MU-kontakten på 1,25 mm diameter. Siktet er fra 3 km til 5 km avhengig av Fiber Checkerens utgangseffekt. Internt er det også en spesifikt utformet strømkrets som kalles en APC (Auto Power Control) krets som gir jevn effekt. APC forhindrer ustabil laserutgang når batteriet er lavt. LD-utgangssignalet kan byttes til CW eller Pulse Mode for å oppnå forskjellige visuelle effekter. Det er en støvhett som forhindrer at smuss kommer inn i LD-kontakten. Dekselet forhindrer også utilsiktet eksponering av laserstrålen inn i noens øyne.


  • 10G / 25G / 40G / 100G Bærbar AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28 port - iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 10G-100G AOC.
    10G / 25G / 40G / 100G Bærbar AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28 port
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 40Gbps og 100Gbps AOC. Det modulære grensesnittet inkluderer QSFP28-port som følger QSFP28 MSA. Det overholder 100Gbps standarder. Brukergrensesnittet kan individuelt overvåke bitfeilrate, feiltelling og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor av QSFP28 transceiver kan også overvåkes i brukergrensesnittet.



Datablad


Pressemelding