Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor-pluggbar modul for to-retningsrettet seriell optisk datakommunikasjon, for eksempel 25G Ethernet.

More

Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler | SFP | Produsent av optisk sender / Liverage

Liverage Technology Inc. , siden 2003, er en høyhastighets optisk transceiver 4-kanals strømmåler | fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyrsprodusent med base i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX innen radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage at hver kundes krav blir oppfylt.

Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler

HOT Pet

HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverkskraftmålere.
HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverkskraftmålere.

HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 G optiske nettverkskraftmålere. Den kan måle 4 kanals utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang. Minnet kan ta opp 600 data og data som er lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.

Egenskaper

1. For høyhastighets 4-kanals strømmåler.
2. MPO-kontakt.
3. LC til MPO adapter designet for QSFP + & QSFP28 CWDM4 Transceiver Module.
4. Berøringspaneldesign.

applikasjoner

  • For 400 G / 200 G SR4, SR8, LR8, CWDM8, PSM8 Transceiver moduler utgangseffektmåling.
  • For 100 G SR4, LR4, CWDM4, PSM4 Transceiver-moduler gir ut effektmåling.
  • For 40 G SR4 gir LR4 sendemoduler effektmåling.
video


Relaterte produkter
  • Optisk kraftmåler - Power Meter kontrollerer signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk.
    Optisk kraftmåler
    Strømmåler

    Power Meter brukes hovedsakelig for å sjekke signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk. Den måler den gjennomsnittlige kraften til en kontinuerlig lysstråle som sendes ut fra utstyret eller andre optiske kilder. Den måler strøm i henholdsvis 850nm / 1300nm (Multimode) og 1310nm / 1490nm / 1550nm (enkeltmodus). Strømmåleren består av en InGaAs fotodiode i solid tilstand, målingskretser for signalstyrke og et LED-display med 2 sifre / 3 sifre. Brukere kobler bare en fiberkabel mellom transmisjonsporten til utstyret og det universelle grensesnittet på Fiber Meter eller kobler til annen lyskilde. Produktet viser den nøyaktige mengden mottatt effekt (i dBm). Universalkontakten kan brukes til alle de vanligste fibergrensesnittene som ST / SC / FC, og den er egnet til å teste både enkeltmodus og multimodekabler. Med en optisk 2,5 mm til 1,25 mm adapter kan brukere til og med teste for 1,25 mm fibergrensesnitt.


  • Visual Fault Locator - Fiber Checker er et nyttig verktøy for å kontrollere manglene på en fiberkabel.
    Visual Fault Locator
    Fiberkontroll

    Fiber Checker er et veldig nyttig verktøy designet for å kontrollere manglene på en fiberkabel. Den avgir et synlig rødt laserlys på 650 nm bølgelengde gjennom fiberoptiske kabler, og hvis det er brudd eller mangler i fiberen vil bryte lyset, og skaper en lys glød rundt det defekte området. Universalkontakten kan brukes til alle de mest utbredte fibergrensesnittene, for eksempel ST / SC / FC-kontakt. Det er egnet til å teste både enkeltmodus- og multimodekabler. Med en valgfri adapter fra 2,5 til 1,25 mm, kan du enkelt teste fiber LC- eller MU-kontakt med 1,25 mm diameter. Synligheten er fra 3 km til 5 km avhengig av utgangseffekten til Fiber Checker. Internt er det også en spesielt designet strømkrets som kalles en APC (Auto Power Control) -krets som gir jevn strøm. APC forhindrer ustabil laserutgang når batteriet er lite. LD-utgangssignalet kan byttes til CW eller Pulse Mode for å få forskjellige visuelle effekter. Det er en støvhette som forhindrer at smuss kommer inn i LD-kontakten. Dekselet forhindrer også utilsiktet eksponering av laserstrålen i noens øyne.


  • 10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28-port - iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 10G-100G AOC.
    10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28-port
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 40 Gbps og 100 Gbps AOC. Det modulariserte grensesnittet inkluderer QSFP28-port etter QSFP28 MSA. Den er i samsvar med 100 Gbps standarder. Brukergrensesnittet kan individuelt overvåke bitfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor av QSFP28 sender / mottaker kan også overvåkes i brukergrensesnittet.



Datablad


Pressemelding