Szybki 4-kanałowy miernik mocy nadajnika optycznego

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 jest modułem wtykowym o małym współczynniku kształtu do dwukierunkowej szeregowej transmisji danych optycznych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Szybki nadajnik-odbiornik optyczny 4-kanałowy miernik mocy | SFP | Producent nadajnika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 r., Jest 4-kanałowym miernikiem mocy wysokiej prędkości nadajnika optycznego światłowodowe komponenty, nadajniki i urządzenia pomiarowe z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje CWDM Metro-Access Fibre Optical Network, Passive Optical Networks (PON) i Gigabit Passive Optical Networks (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w urządzeniach radiokomunikacyjnych i przemyśle części.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości SFP, transceivery optyczne od 2003 roku, zarówno dzięki zaawansowanej technologii, jak i 30- Liverage doświadczeniu, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Szybki 4-kanałowy miernik mocy nadajnika optycznego

HOT Pet

HOT Pet jest przeznaczony do mierników mocy sieci optycznej 40Gbps ~ 400Gbps.
HOT Pet jest przeznaczony do mierników mocy sieci optycznej 40Gbps ~ 400Gbps.

HOT Pet jest przeznaczony do mierników mocy sieci optycznych 40 Gb / s ~ 400 G. Może jednocześnie zmierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. Pamięć może nagrywać 600 danych i danych pobranych za pośrednictwem połączeń USB. Bateria może trwać 6 godzin.

funkcje

1. Dla szybkiego pomiaru 4-kanałowego miernika mocy.
2. Złącze MPO.
3. Adapter LC do MPO przeznaczony do modułu nadawczo-odbiorczego QSFP + i QSFP28 CWDM4.
4. Projekt panelu dotykowego.

Aplikacje

  • Dla 400 G / 200 G SR4, SR8, LR8, CWDM8, PSM8 Pomiar mocy modułu nadawczo-odbiorczego.
  • Dla 100 G SR4, LR4, CWDM4, PSM4 Moduł pomiaru mocy wyjściowej nadajnika.
  • Dla 40 G SR4, LR4 Transceiver pomiary mocy wyjściowej.
Kino


Produkty powiązane
  • Miernik mocy optycznej - Power Meter sprawdza moc wyjściową sygnału optycznego sprzętu komunikacyjnego w sieciach światłowodowych.
    Miernik mocy optycznej
    Miernik mocy

    Miernik mocy służy głównie do sprawdzania mocy wyjściowej sygnału optycznego sprzętu komunikacyjnego w sieciach światłowodowych. Mierzy średnią moc ciągłej wiązki światła emitowanej z urządzeń lub innych źródeł optycznych. Mierzy odpowiednio moc zarówno w trybie 850nm / 1300nm (Multimode), jak i 1310nm / 1490nm / 1550nm (tryb pojedynczy). Miernik mocy składa się z fotodiody półprzewodnikowej InGaAs, obwodu pomiarowego mocy sygnału oraz wyświetlacza LED 2 cyfry / 3 cyfry. Użytkownicy po prostu podłączają kabel światłowodowy między portem transmisyjnym urządzenia a uniwersalnym interfejsem miernika światłowodowego lub łączą się z innym źródłem światła. Produkt pokaże dokładną ilość odebranej mocy (w dBm). Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najpopularniejszych interfejsów światłowodowych, takich jak ST / SC / FC i nadaje się do testowania zarówno kabli jednomodowych, jak i wielomodowych. Dzięki adapterowi optycznemu 2,5 mm do 1,25 mm użytkownicy mogą nawet testować interfejs światłowodowy 1,25 mm.


  • Wizualny lokalizator uszkodzeń - Fibre Checker to przydatne narzędzie do sprawdzania wad kabla światłowodowego.
    Wizualny lokalizator uszkodzeń
    Fiber Checker

    Fibre Checker to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania wad kabla światłowodowego. Emituje widzialne czerwone światło laserowe o długości fali 650 nm przez kable światłowodowe, a następnie w przypadku przerw lub defektów światłowodu załamuje światło, tworząc jasny blask wokół wadliwego obszaru. Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najbardziej rozpowszechnionych interfejsów światłowodowych, takich jak złącze ST / SC / FC. Nadaje się do testowania zarówno kabli jednomodowych, jak i wielomodowych. Opcjonalny opcjonalny adapter 2,5 mm do 1,25 mm umożliwia łatwe testowanie złącza światłowodowego LC lub MU o średnicy 1,25 mm. Widoczność wynosi od 3 km do 5 km w zależności od mocy wyjściowej Fiber Checker. Wewnętrznie istnieje również specjalnie zaprojektowany obwód mocy zwany obwodem APC (Auto Power Control), który zapewnia stałą moc. APC zapobiega niestabilnej mocy lasera, gdy akumulator jest rozładowany. Sygnał wyjściowy LD można przełączyć na CW lub tryb impulsowy, aby uzyskać różne efekty wizualne. Osłona przeciwpyłowa zapobiega przedostawaniu się brudu do złącza LD. Pokrywa zapobiega również przypadkowemu wystawieniu wiązki lasera na czyjeś oczy.


  • Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28 - iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony do 10G-100G AOC.
    Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to przenośny tester BER zaprojektowany dla AOC 40Gbps i 100Gbps. Modularny interfejs zawiera port QSFP28 po QSFP28 MSA. Jest zgodny ze standardami 100Gbps. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędu, liczbę błędów i timer poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i monitor diagnostyki cyfrowej nadajnika-odbiornika QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.



Arkusz danych


Informacja prasowa