Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowego szeregowego optycznego przesyłania danych, takiego jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 roku, jest 4-kanałowym miernikiem mocy o wysokiej prędkości optycznego transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i urządzeń pomiarowych z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM, pasywne sieci optyczne (PON) i pasywne sieci optyczne Gigabit (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie radiowym i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

HOT Pet

HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb / s ~ 400 Gb / s.
HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb / s ~ 400 Gb / s.

HOT Petjest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 400 G. Może jednocześnie mierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. W pamięci można zapisać 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria może trwać 6 godzin.

cechy

1. Do szybkiego pomiaru 4-kanałowego miernika mocy
2. Złącze MPO
3. Adapter LC na MPO przeznaczony do modułu nadawczo-odbiorczego QSFP + i QSFP28 CWDM4 / LR4 / ER4
4. Funkcja przesunięcia
5. Automatyczny tryb gotowości
6. Łatwy w eksportowaniu danych testowych do programu Excel plik

Aplikacje

  • Do pomiaru mocy wyjściowej modułów nadawczo-odbiorczych 400 G / 200 G SR4, SR8, LR8, CWDM8, PSM8
  • Do pomiaru mocy wyjściowej modułów nadawczo-odbiorczych 100 G SR4, LR4 / ER4, CWDM4, PSM4
  • Do pomiaru mocy wyjściowej modułów nadawczo-odbiorczych 40 G SR4, LR4 / ER4
Wideo


Produkty powiązane
  • Miernik mocy optycznej - Miernik mocy sprawdza moc wyjściową sygnału optycznego sprzętu komunikacyjnego w sieciach światłowodowych.
    Miernik mocy optycznej
    Miernik mocy

    Miernik mocy służy głównie do sprawdzania mocy wyjściowej sygnału optycznego sprzętu komunikacyjnego w sieciach światłowodowych. Mierzy średnią moc ciągłej wiązki światła, która jest emitowana ze sprzętu lub innych źródeł optycznych. Mierzy moc odpowiednio w 850 nm / 1300 nm (tryb wielomodowy) i 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm (tryb pojedynczy). Miernik mocy składa się z półprzewodnikowej fotodiody InGaAs, obwodu pomiaru mocy sygnału oraz 2-cyfrowego / 3-cyfrowego wyświetlacza LED. Użytkownicy po prostu podłączają kabel światłowodowy między portem transmisyjnym urządzenia a uniwersalnym interfejsem światłowodu lub łączą się z innym źródłem światła. Produkt pokaże dokładną ilość otrzymanej mocy (w dBm).Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najpopularniejszych interfejsów światłowodowych, takich jak ST / SC / FC i nadaje się do testowania zarówno kabli jednomodowych, jak i wielomodowych. Dzięki optycznemu adapterowi 2,5 mm na 1,25 mm użytkownicy mogą nawet przetestować interfejs światłowodowy 1,25 mm.


  • Wizualny lokalizator uszkodzeń - Fibre Checker to przydatne narzędzie do sprawdzania wad kabla światłowodowego.
    Wizualny lokalizator uszkodzeń
    Fibre Checker

    Fibre Checker to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania wad kabla światłowodowego. Emituje widzialne czerwone światło laserowe o długości fali 650 nm przez kable światłowodowe, a następnie w przypadku pęknięć lub defektów światłowodu załamie światło, tworząc jasną poświatę wokół wadliwego obszaru. Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najbardziej rozpowszechnionych interfejsów światłowodowych, takich jak złącze ST / SC / FC. Nadaje się do testowania kabli jednomodowych i wielomodowych. Opcjonalny adapter o długości od 2,5 mm do 1,25 mm umożliwia łatwe testowanie światłowodowego złącza LC lub MU o średnicy 1,25 mm. Widoczność wynosi od 3 km do 5 km, w zależności od mocy wyjściowej Fibre Checkera.Wewnętrznie istnieje również specjalnie zaprojektowany obwód zasilania zwany obwodem APC (Auto Power Control), który zapewnia stałą moc. APC zapobiega niestabilnej mocy lasera, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski. Sygnał wyjściowy LD można przełączyć na tryb CW lub impulsowy, aby uzyskać różne efekty wizualne. Osłona przeciwpyłowa zapobiega przedostawaniu się brudu do złącza LD. Osłona zapobiega również przypadkowemu wystawieniu wiązki laserowej na oczy.


  • 0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester - iBERT X1 mini to bitowy tester poziomu błędu zaprojektowany dla AOC 0.1G-100G.
    0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to tester bitowego wskaźnika błędu (BERT) przeznaczony do pomiaru AOC od 0,1 Gb / s do 100 Gb / s. Istnieją dwie wymienne karty gniazd, które zawierają osobno porty QSFP i SFP. Porty QSFP i SFP są zgodne z QSFP MSA i SFP MSA. Interfejs użytkownika umożliwia indywidualne monitorowanie współczynnika błędów bitowych, liczby błędów i licznika czasu poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny modułu nadawczo-odbiorczego można również monitorować w interfejsie użytkownika.



Arkusz danych


Informacja prasowa