Szybki 4-kanałowy miernik mocy transceivera optycznego dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester współczynnika błędów (BERT) przeznaczony do 40G / 100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki, wtykowy moduł do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Szybki 4-kanałowy miernik mocy transceivera optycznego dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 r., jest 4-kanałowym miernikiem mocy szybkiego transceivera optycznego dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie do komunikacji radiowej i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Szybki 4-kanałowy miernik mocy transceivera optycznego dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

HOT Pet

HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 100 G.
HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 100 G.

Plik HOT Petjest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 100 G. Może mierzyć jednocześnie moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. Pamięć może zapisać 600 danych i danych pobranych przez złącza USB. Bateria wystarcza na 6 godzin.

cechy

1. Dla szybkich pomiarów miernika mocy 4 CHs.

2. Złącza MPO.

3. Adapter LC do MPO zaprojektowany dla modułu nadawczo-odbiorczego QSFP LR4 lub QSFP CWDM4.

4. Funkcja offsetu

5. Automatyczny tryb czuwania

6. Łatwy eksport danych testowych do pliku Excel

7. Projekt panelu dotykowego.

Aplikacje

  • Pomiar mocy wyjściowej modułów nadawczo-odbiorczych 100 Gb / s SR4, LR4, CWDM4, PSM4.
  • Dla modułów nadawczo-odbiorczych 40 Gbps SR4 、 LR4 pomiar mocy wyjściowej.
Wideo

Szybki 4-kanałowy miernik mocy transceivera optycznego dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4



Produkty powiązane
  • Wizualny lokalizator uszkodzeń - Fibre Checker to przydatne narzędzie do sprawdzania wad kabla światłowodowego.
    Wizualny lokalizator uszkodzeń
    Fiber Checker

    Fibre Checker to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania uszkodzeń kabla światłowodowego. Emituje widzialne czerwone światło lasera o długości fali 650nm przez kable światłowodowe, a następnie, jeśli są pęknięcia lub defekty w światłowodzie, załamują światło, tworząc jasną poświatę wokół uszkodzonego obszaru. Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najbardziej rozpowszechnionych interfejsów światłowodowych, takich jak złącze ST / SC / FC. Nadaje się do testowania zarówno kabli jednomodowych, jak i wielomodowych. Dzięki opcjonalnemu adapterowi od 2,5 mm do 1,25 mm można łatwo przetestować złącze światłowodowe LC lub MU o średnicy 1,25 mm. Widoczność wynosi od 3 km do 5 km, w zależności od mocy wyjściowej urządzenia Fiber Checker. Wewnętrznie istnieje również specjalnie zaprojektowany obwód zasilania zwany obwodem APC (Auto Power Control), który zapewnia stałą moc. APC zapobiega niestabilnemu działaniu lasera, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski. Sygnał wyjściowy LD można przełączyć na CW lub tryb impulsowy, aby uzyskać różne efekty wizualne. Istnieje zaślepka, która zapobiega przedostawaniu się brudu do złącza LD. Osłona zapobiega również przypadkowemu wystawieniu promienia lasera w oczy.


  • 0.1 Gbps-100 Gbps AOC / Transceiver Bit Error Rate Tester - iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów przeznaczony dla 0.1G-100G AOC.
    0.1 Gbps-100 Gbps AOC / Transceiver Bit Error Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów (BERT) przeznaczony do pomiaru AOC od 0,1 Gb / s do 100 Gb / s. Istnieją dwie wymienne karty slotów, które zawierają oddzielnie porty QSFP i SFP. Porty QSFP i SFP są zgodne z QSFP MSA i SFP MSA. Interfejs użytkownika umożliwia indywidualne monitorowanie bitowej stopy błędów, liczby błędów i licznika czasu po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny modułu nadawczo-odbiorczego mogą być również monitorowane w interfejsie użytkownika.



Arkusz danych / aplikacja


Informacja prasowa