Liverage utstiller 40G-800G høyhastighets optisk transceiver effektmåler på FOE - FIBER OPTICS EXPO 2023 | Over 30 års produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr - Liverage Technology Inc.

Liverage vil stille ut på FIBER OPTICS EXPO 2023 | Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndet inn i menneskers liv.

Liverage vil stille ut på FIBER OPTICS EXPO 2023

Liverage stiller ut 40G-800G høyhastighets optisk transceiver effektmåler på FOE - FIBER OPTICS EXPO 2023

For den optiske kommunikasjonen og NGN-messen er en messe og konferanse med mange parallelle arrangementer som holdes på Tokyo Big Sight. Produktgruppene på Foe, Fiber Optics Expo, inkluderer: optisk kommunikasjon og neste generasjons nettverkssystemer, optisk måle- og inspeksjonsutstyr, optiske enheter og materialer, FTTH / FTTP (Fiber til hjemmet / lokaler), og mye mer.


07 Jun, 2023 Liverage

Liverage vil stille ut på FOE 2023 Tokyo Big Sight. Vi ønsker å introdusere våre nye optiske måleløsninger, som for eksempel 0.1G-100 G AOC Bit Error Rate Tester (iBERT X1 mini), 40G-800G Høyhastighets optisk transceiver effektmåler (HOT Pet III,HOT Pet II og HOT Pet Pro), 10/25G SFP28 Checker,0.1G~4G SFP Checker,MPO Polarity Tester,FiTs II,OTH3000,OTH mini,4um Fiber Checker, 4um MPO Tester,Optisk transceiver, Optisk delmontering. Disse produktene er designet for mer effektiv og fleksibel måling av optisk fiber. Også har de blitt forbedret for å ha bedre testytelse og en mer brukervennlig grensesnitt. Under utstillingen vil vi demonstrere disse løsningene og vise hvor nyttige de vil være både i felt- og laboratorietesting.
Hvis du ønsker å møte oss under showet, vennligst fyll ut feltene nedenfor eller kontakt oss på sales@liverage.com.tw. Vi ser frem til å se deg der.

Utstillingsinformasjon
  • Dato: Onsdag 28. til fredag 30. juni 2023
  • Åpningstider: 9:30 - 17:30
  • Sted: Tokyo Big Sight, Tokyo International Exhibition Center
  • Standnummer: NO14-38
Relaterte produkter
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester - iBERT X1 mini er en BER-tester (BERT) designet for 0.1G-100G AOC.
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en BER-tester (BERT) designet for måling av 0,1 Gbps til 100 Gbps AOC og moduler. Det er tre utskiftbare sporplater som inkluderer QSFP,...

Details
MPO 8/12/24 Fiberpolaritetstester - Enkel og umiddelbar løsning for å kontrollere defekt og polaritet på MPO-kabel
MPO 8/12/24 Fiberpolaritetstester
MPO Polaritetstester

MPO Polarity Tester er et nyttig verktøy designet for å sjekke defekter på en MPO-kabel med rekkefølge av fibre og MPO-kontakt, og raskt identifisere...

Details
Høyhastighets optisk transceiver-effektmåler for 40 Gbps ~ 400 Gbps - Den høyhastighets optiske transceiver strømmåleren (HOT Pet II) er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverk strømmålere.
Høyhastighets optisk transceiver-effektmåler for 40 Gbps ~ 400 Gbps
HOT Pet II

Den høyhastighets optiske transceiver strømmåleren (HOT Pet II) er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverk strømmålere.

Details
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-FP LD-pigtail
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail
C11X7X21XXX

1310nm MQW-FP-uavkjølte laserdioder er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
Fotodioder med pigtail for analoge applikasjoner - Fotodioder for analoge applikasjoner med pigtail med kontakt
Fotodioder med pigtail for analoge applikasjoner

InGaAs PIN-fotodiodeserien er høykvalitets analoge fotodetektorer designet for CATV-mottakeranvendelser.

Details
Fiberinstallasjonsverktøy - Ved å koble til via bluetooth kan brukere betjene det med app via mobile enheter.
Fiberinstallasjonsverktøy
FiTs II

Fiberinstallasjonsverktøyene (FiTsⅡ) er et instrument som gir optisk stabil lyskilder og optiske effektmålere. Den universelle hovedrammen gir opptil...

Details
100Gbps QSFP28 SR4 optisk sender-mottaker - QSFP28 er en parallell 100G quad liten formfaktor pluggbar optisk modul.
100Gbps QSFP28 SR4 optisk sender-mottaker
FA2ES17485

100Gbps QSFP28 SR4 er en parallell 100 Gbps Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optisk modul. Denne modulen gir MPO-porttettheten og totale systemkostnadsbesparelser.

Details
100Gbps QSFP28 LR4 Optisk Transceiver - QSFP28 LR er en 100Gbps transceiver-modul designet for optisk kommunikasjonsapplikasjon.
100Gbps QSFP28 LR4 Optisk Transceiver
FA1ES174AA-D

Den 100Gbps QSFP28 LR4 er en 100 Gbps transceiver-modul designet for optiske kommunikasjonsapplikasjoner i samsvar med 100GBASE-LR4 i IEEE 802. 3ba standard....

Details
10G/25G SFP Bit Feilrate Tester - 10G SFP+ Checker kan måle optisk effekt, lese internminne EEPROM og overvåke DDM-informasjonen.
10G/25G SFP Bit Feilrate Tester
10G/25G SFP28 Checker

10G/25G SFP28 Checker er en liten bitfeilrate-tester som kan hjelpe deg med å lese den interne minne-EEPROMen til SFP+ og viser detaljer om innholdet...

Details
4G SFP Bit Feil Rate Tester - 4G SFP-sjekkeren kan teste bitfeilrate og lese den serielle ID-en.
4G SFP Bit Feil Rate Tester
4G SFP-sjekkeren

SFP-sjekkeren integrerte Bit Error Rate Tester, Optical Power Meter, Digital Diagnostics Monitor for SFF-8472 og EEPROM R/W i en bærbar lommeboks for SFP-transceiveren...

Details
Høyhastighets optisk transceiver effektmåler for 40 Gbps ~ 800 Gbps - Den høyhastighets optiske transceiver effektmåleren (HOT Pet III) er designet for 40 Gbps ~ 800 Gbps optiske nettverkseffektmålere.
Høyhastighets optisk transceiver effektmåler for 40 Gbps ~ 800 Gbps
HOT Pet III

Den høyhastighets optiske transceiver effektmåleren (HOT Pet III) er designet for 40 Gbps ~ 800 Gbps optiske nettverkseffektmålere.

Details
8 kanalers optisk testhub - Den universelle hovedrammen gir opptil 8 kanaler (OTH mini) i henhold til installasjon av strømmåler eller lyskilde-modul.
8 kanalers optisk testhub
OTH mini

Den optiske testhuben (OTH) er et instrument som gir optisk stabile lyskilder og optiske strømmålere.

Details

Liverage Produktbrosjyre

Liverage den nyeste produktbrosjyren.

Liverage utstiller 40G-800G høyhastighets optisk transceiver effektmåler på FOE - FIBER OPTICS EXPO 2023 - Over 30 års produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr - Liverage Technology Inc.

Med base i Taiwan siden 2003, har Liverage Technology Inc. vært en produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr innen radio kommunikasjonsutstyr og deler. Deres hovedprodukter inkluderer optiske testere og måleverktøy, optiske transceivere, aktive optiske kabler og direkte tilkoblingskabler, som leveres med kvalitetskontrollmetoder som benytter seg av moderne prosesseringsteknikker.

Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv. Med mer enn 30 års erfaring er vi stolte av vår innovasjon og dedikasjon til høyeste kvalitet innen fiber optisk industri. Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, bi-retning og triplex transceiver moduler for FTTX i radio kommunikasjonsutstyr og deler industrien.

'Liverage' har tilbudt kunder høykvalitets radiokommunikasjonsutstyr og deler, både med avansert teknologi og 30 års erfaring. 'Liverage' sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.