Video Modul | Produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr i fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

Video modulserien inkluderer SFP SDI og DVI-extender. / Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv.

Video modulserien inkluderer SFP SDI og DVI-extender.

Video modul

SFP SDI er en serie med SFP-er som sender digitale signaler med hastighetsraten 3Gbps eller 12Gbps. Den lille formfaktorpluggbare (SFP) er en kompakt, hot-pluggable optisk modultransceiver som brukes både til telekommunikasjon og datakommunikasjonsapplikasjoner.


DVI-forlenger
Den optiske DVI-forlengeren er designet for å overføre DVI-signaler over lange avstander via enkeltmodus- eller flermodusfiber. EDID-læringsteknologien gjør den optiske DVI-forlengeren mer fleksibel og enklere å installere for skjermer med variabel oppløsning.

Gjelder for 8K, 4K TV, DVD-spillere og projektorer

Vi kan tilby deg 3Gbps og 12Gbps SDI-modulen, som inkluderer single-mode, multi-mode og CWDM. Vi kan også tilby 4-ports multi-mode DVI Extender og Single-mode fiber DVI Extender.
 
Når det gjelder forskjellige videoapplikasjoner, lover vi å gi deg høytytende og høykvalitets videoserieløsninger.

Video modul

  • Display:
SFP SDI transceiver - SFP SDI er en serie med SFP-er med hastighetsraten 3 Gbps og 12 Gbps.
SFP SDI transceiver

SFP SDI er en serie med SFP-moduler med hastighetsraten 3Gbps og 12Gbps. Den lille formfaktoren...

Optisk DVI-forlenger - DVI-forlengeren sender DVI-signaler over lange avstander via enkeltmodus- eller flermodusfiber.
Optisk DVI-forlenger

Den optiske DVI-forlengeren er designet for å overføre DVI-signaler over lange avstander...

Video modul - | Fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr produsent innen fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

Med base i Taiwan siden 2003 har Liverage Technology Inc. vært en produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr innen radio kommunikasjonsutstyr og deler. Deres hovedprodukter inkluderer videomoduler, optiske testere og måleverktøy, optiske transceivere, aktive optiske kabler og direkte tilkoblingskabler, som leveres med kvalitetskontrollmetoder som benytter seg av moderne prosesseringsteknikker.

Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv. Med mer enn 30 års erfaring er vi stolte av vår innovasjon og dedikasjon til høyeste kvalitet innen fiber optisk industri. Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, bi-retning og triplex transceiver moduler for FTTX i radio kommunikasjonsutstyr og deler industrien.

'Liverage' har tilbudt kunder høykvalitets radiokommunikasjonsutstyr og deler, både med avansert teknologi og 30 års erfaring. 'Liverage' sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.