Liverage utstilte 0.1G-100G AOC Bit Error Rate Tester på OFC 2021 | Over 30 års produsent av fiberoptiske komponenter, sendere og måleutstyr - Liverage Technology Inc.

Liverage vil stille ut på OFC 2021. | Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndet inn i menneskers liv.

Liverage vil stille ut på OFC 2021.

Liverage stiller ut 0.1G-100G AOC Bit Error Rate Tester på OFC 2021.

OFC er den største globale konferansen og utstillingen for optisk kommunikasjon og nettverksfagfolk.


07 Jun, 2021 Liverage

Liverage vil stille ut på OFC 2021. Vi ønsker å introdusere våre nye optiske måleløsninger, som for eksempel 0.1G-100 G AOC Bit Error Rate Tester (iBERT X1 mini), 40G-400G Høyhastighets optisk transceiver effektmåler (HOT Pet II), MPO Polaritetstester II, Optisk delmontering. Disse produktene er designet for mer effektiv og fleksibel måling av optisk fiber. Også har de blitt forbedret for å ha bedre testytelse og en mer brukervennlig grensesnitt. Under utstillingen vil vi demonstrere disse løsningene og vise hvor nyttige de vil være både i felt- og laboratorietesting.

Utstillingsinformasjon
  • Utstilling: 7.-11. juni 2021
  • Teknisk konferanse: 7.-11. juni 2021
  • Åpningstider: 09:00 - 17:00
  • Lenke: https://www.ofcconference.org/en-us/home/virtual-exhibit/2021/liverage-technology,-inc/
  • Standnummer: 2945
Relaterte produkter
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester - iBERT X1 mini er en BER-tester (BERT) designet for 0.1G-100G AOC.
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en BER-tester (BERT) designet for måling av 0,1 Gbps til 100 Gbps AOC og moduler. Det er tre utskiftbare sporplater som inkluderer QSFP,...

Details
MPO 8/12/24 Fiberpolaritetstester - Enkel og umiddelbar løsning for å kontrollere defekt og polaritet på MPO-kabel
MPO 8/12/24 Fiberpolaritetstester
MPO Polaritetstester

MPO Polarity Tester er et nyttig verktøy designet for å sjekke defekter på en MPO-kabel med rekkefølge av fibre og MPO-kontakt, og raskt identifisere...

Details
Høyhastighets optisk transceiver effektmåler for SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Høyhastighets optisk transceiver effektmåler (HOT Pet) er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverkseffektmålere.
Høyhastighets optisk transceiver effektmåler for SR4/PSM4/CWDM4/LR4
HOT Pet

Den høyhastighets optiske transceiver effektmåleren (HOT Pet) er designet for 40 Gbps ~ 100 Gbps optiske nettverkseffektmålere. Den kan måle 4 kanalers...

Details
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-FP LD-pigtail
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail
C11X7X21XXX

1310nm MQW-FP-uavkjølte laserdioder er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
Fotodioder med pigtail for analoge applikasjoner - Fotodioder for analoge applikasjoner med pigtail med kontakt
Fotodioder med pigtail for analoge applikasjoner

InGaAs PIN-fotodiodeserien er høykvalitets analoge fotodetektorer designet for CATV-mottakeranvendelser.

Details

Liverage Produktbrosjyre

Liverage den nyeste produktbrosjyren.

Liverage utstilte 0.1G-100G AOC Bit Error Rate Tester på OFC 2021 - Over 30 års produsent av fiberoptiske komponenter, sendere og måleutstyr - Liverage Technology Inc.

Med base i Taiwan siden 2003, har Liverage Technology Inc. vært en produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr innen radio kommunikasjonsutstyr og deler. Deres hovedprodukter inkluderer optiske testere og måleverktøy, optiske transceivere, aktive optiske kabler og direkte tilkoblingskabler, som leveres med kvalitetskontrollmetoder som benytter seg av moderne prosesseringsteknikker.

Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv. Med mer enn 30 års erfaring er vi stolte av vår innovasjon og dedikasjon til høyeste kvalitet innen fiber optisk industri. Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, bi-retning og triplex transceiver moduler for FTTX i radio kommunikasjonsutstyr og deler industrien.

'Liverage' har tilbudt kunder høykvalitets radiokommunikasjonsutstyr og deler, både med avansert teknologi og 30 års erfaring. 'Liverage' sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.