Optisk TOSA-modul | Produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr i fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

Transmitter optisk underenhet, TOSA / Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv.

TOSA består av en laserdiode, optisk grensesnitt, overvåkningsfotodiode, metall- og/eller plasthus og elektrisk grensesnitt.

Optisk TOSA-modul

Transmitter optisk underenhet, TOSA

Den optiske TOSA-modulen består av en laserdiode, optisk grensesnitt, overvåkningsfotodiode, metall- og/eller plasthus og elektrisk grensesnitt. Avhengig av nødvendig funksjonalitet og anvendelse kan det også være tilstede andre komponenter, inkludert filterelementer og isolatorer. Den brukes til å konvertere et signal til et optisk signal som kobles til en optisk fiberkabel.


Vi kan tilby 1310nm MQW-FP Laserdiode TOSA med pigtail, 1310nm MQW-FP Laserdiode Receptacle TOSA, 1550nm MQW-FP Laserdiode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-FP Laserdiode Receptacle TOSA, 1310nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1310nm MQW-DFB Laserdiode Receptacle TOSA, 1550nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-DFB Laserdiode Receptacle med enkelt isolator, 1625nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1625nm MQW-DFB Laserdiode Receptacle TOSA, 1650nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1650nm MQW-DFB Laserdiode Receptacle TOSA, CWDM MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, CWDM MQW-DFB Laserdiode Receptacle TOSA, 2.5Gbps MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 2.5Gbps MQW-DFB Laserdiode Receptacle TOSA, 850nm VCSEL Diode TOSA med pigtail, 850nm VCSEL Laserdiode TOSA med ST Receptacle, 1310nm LED TOSA med pigtail, 1310nm LED TOSA Receptacle Modul.
 
Angående forskjellige pakker kan vi tilby pigtail og mottaker på to måter. Vi kan tilby TOSA fra 850 nm til 1650 nm og CWDM's TOSA. Når det gjelder forskjellige laserdioder kan vi tilby VCSEL, FP og DFB. Vi kan også tilby LED-TOSA. Når det gjelder dine forskjellige bruksområder, lover vi å levere deg en TOSA for senderoptisk underenhet av høy kvalitet og ytelse.

Optisk TOSA-modul

  • Display:
Result 1 - 12 of 20
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-FP LD-pigtail
1310nm MQW-FP-laserdiode TOSA med pigtail
C11X7X21XXX

1310nm MQW-FP-uavkjølte laserdioder er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-FP-laserdiodereseptakel TOSA - 1310nm MQW-FP-reseptakeldiodemodul
1310nm MQW-FP-laserdiodereseptakel TOSA
C11X7X211XX

1310nm MQW-FP-uavkjølte laserdioder er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail - 1550nm MQW-FP Pigtailed Laser Diode
1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail
C12X7X21XXX

1550nm MQW-FP uavkjølt laserdiode er utformet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-FP Laserdiode Reseptakel TOSA - 1550nm MQW-FP Reseptakel Diode Modul
1550nm MQW-FP Laserdiode Reseptakel TOSA
C12X7X211XX

1550nm MQW-FP uavkjølt laserdiode er utformet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-DFB-laserdiode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-DFB-pigtailed-laserdiode
1310nm MQW-DFB-laserdiode TOSA med pigtail
C21X7X2XXXX

1310nm MQW DFB-uavkjølt laserdiode er utformet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-DFB-laserdiodereseptakel TOSA - 1310nm MQW-DFB-reseptakeldiodemodul
1310nm MQW-DFB-laserdiodereseptakel TOSA
C21X7X2X1XX

1310nm MQW DFB-uavkjølt laserdiode er utformet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-DFB-laserdiode TOSA med pigtail - 1550nm MQW-DFB-pigtaillaserdiode
1550nm MQW-DFB-laserdiode TOSA med pigtail
C23X7X2XXXX

1550nm MQW DFB-ulkjølte laserdioder er utformet for kobling til en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-DFB-laserdiode-reseptakel med enkelt-isolator - 1550nm MQW-DFB-laserdiode-reseptakel med enkelt-isolator
1550nm MQW-DFB-laserdiode-reseptakel med enkelt-isolator
C23X7X2X1XX

1550nm MQW DFB-ulkjølte laserdioder er utformet for kobling til en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1625nm MQW-DFB laserdiode TOSA med pigtail - 1625nm MQW-DFB pigtailed laserdiode
1625nm MQW-DFB laserdiode TOSA med pigtail
C24X7X2XXXX

1625nm MQW DFB ukjølt laserdiode er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber. Disse...

Details
1625nm MQW-DFB laserdiode reseptakel TOSA - 1625nm MQW-DFB laserdiode reseptakel
1625nm MQW-DFB laserdiode reseptakel TOSA
C24X7X2X1XX

1625nm MQW DFB ukjølt laserdiode er designet for kobling av en enkeltmodus optisk fiber. Disse...

Details
1650nm MQW-DFB laserdiode TOSA med pigtail - 1650nm MQW-DFB pigtailed laserdiode
1650nm MQW-DFB laserdiode TOSA med pigtail
C25X7X2XXX

1650nm MQW DFB ukjølte laserdioder er designet for kobling til en enkeltmodus optisk fiber....

Details
1650nm MQW-DFB laserdiode mottaker TOSA - 1650nm MQW-DFB laserdiode mottaker
1650nm MQW-DFB laserdiode mottaker TOSA
C25X7X2X1XX

1650nm MQW DFB ukjølte laserdioder er designet for kobling til en enkeltmodus optisk fiber....

Details
Result 1 - 12 of 20

Optisk TOSA-modul - Transmitter optisk underenhet, TOSA | Produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr i fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

Med base i Taiwan siden 2003 har Liverage Technology Inc. vært en produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr innen radio kommunikasjonsutstyr og deler. Deres hovedprodukter inkluderer optiske TOSA-moduler, optiske testere og måleverktøy, optiske transceivere, aktive optiske kabler og direkte tilkoblingskabler, som leveres med kvalitetskontrollmetoder som benytter seg av toppmoderne prosesseringsteknikker.

Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv. Med mer enn 30 års erfaring er vi stolte av vår innovasjon og dedikasjon til høyeste kvalitet innen fiber optisk industri. Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, bi-retning og triplex transceiver moduler for FTTX i radio kommunikasjonsutstyr og deler industrien.

'Liverage' har tilbudt kunder høykvalitets radiokommunikasjonsutstyr og deler, både med avansert teknologi og 30 års erfaring. 'Liverage' sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.