SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G/100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003'ten beri SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır. Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer

HOT Pet

Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer(
HOT Pet) 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.
Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer( HOT Pet) 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.

Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici Güç Ölçer(
HOT Pet) 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır. Optik ağda tek seferde 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek, 600 veriyi ve USB Bağlantıları aracılığıyla indirilen verileri kaydedebilir. Pil 6 saat dayanabilir.

Özellikleri

1. Yüksek hızlı 4 CHs güç ölçer ölçümleri için.

2. MPO Konnektörleri.

3. QSFP LR4 veya QSFP CWDM4 Alıcı-Verici Modülü için tasarlanmış LC - MPO adaptörü.

4. Ofset İşlevi

5. Otomatik Bekleme Modu

6. Test verilerini excel dosyasına aktarmak kolay 7.

Dokunmatik panel tasarımı.

Uygulamalar

  • 100Gbps SR4、LR4、CWDM4、PSM4 Alıcı-Verici modülleri için çıkış gücü ölçümü.
  • 40Gbps SR4、LR4 Alıcı-Verici modülleri için çıkış gücü ölçümü.
Video

SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer



40G/100G optik alıcı-vericinin çıkış gücü nasıl test edilir? HOT Pet



ilgili ürünler
  • Görsel Hata Bulucu - Fiber Denetleyici, bir fiber kablonun kusurlarını kontrol etmek için kullanışlı bir araçtır.
    Görsel Hata Bulucu
    Fiber Denetleyicisi

    Fiber Denetleyici, bir fiber kablonun kusurlarını kontrol etmek için tasarlanmış çok kullanışlı bir araçtır. Fiber optik kablolar aracılığıyla görünür bir 650nm dalga boyunda kırmızı lazer ışığı yayar, daha sonra fiberde kırılmalar veya kusurlar varsa, ışığı kırarak hatalı alanın etrafında parlak bir parıltı oluşturur.Evrensel konektör, ST / SC / FC konektörü gibi en yaygın fiber arayüzlerin tümü için kullanılabilir. Hem Tek modlu hem de Çok modlu kabloları test etmek için uygundur. İsteğe bağlı 2,5 mm ila 1,25 mm isteğe bağlı Adaptör ile 1,25 mm çaplı fiber LC veya MU konektörünü kolayca test edebilirsiniz. Görüş, Fiber Checker'ın çıkış gücüne bağlı olarak 3 km'den 5 km'ye kadardır.Dahili olarak, sabit güç sağlayan APC (Otomatik Güç Kontrolü) devresi adı verilen özel olarak tasarlanmış bir güç devresi de vardır. APC, pil azaldığında kararsız lazer çıkışını önler.LD çıkış sinyali, farklı görsel efektler elde etmek için CW veya Darbe Moduna değiştirilebilir. LD konektörüne kir girmesini önleyecek bir toz kapağı vardır. Kapak ayrıca lazer ışınının kazara kimsenin gözüne girmesini de önler.


  • 0.1Gbps-100Gbps AOC/Alıcı-Verici Bit Hata Oranı Test Cihazı - iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır.
    0.1Gbps-100Gbps AOC/Alıcı-Verici Bit Hata Oranı Test Cihazı
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini, 0.1Gbps ila 100Gbps AOC ölçümü için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır (BERT). QSFP ve SFP bağlantı noktalarını ayrı ayrı içeren iki adet değiştirilebilir yuva kartı vardır. Hem QSFP hem de SFP bağlantı noktaları, QSFP MSA ve SFP MSA'yı takip eder. Kullanıcı arayüzü, USB kablosu ile PC'ye bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izlemenizi sağlar. Alıcı-verici modülünün seri kimliği ve Dijital Teşhis Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir.



İndir


Basın bülteni