SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003 yılından bu yana, SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana müşterilerine hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyim ile yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır, Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer

HOT Pet

HOT Pet 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.
HOT Pet 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.

HOT Pet40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır. Optik ağ çalışmasında tek seferde 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek, USB Bağlantıları aracılığıyla indirilen 600 veriyi ve veriyi kaydedebilir. Pil 6 saat dayanabilir.

Özellikleri

1. Yüksek hızlı 4 CHs güç ölçer ölçümleri için.

2. MPO Konektörleri.

3. QSFP LR4 veya QSFP CWDM4 Alıcı-Verici Modülü için tasarlanmış LC - MPO adaptörü.

4. Ofset İşlevi

5. Otomatik Bekleme Modu

6. Test verilerini excel dosyasına

aktarmak kolaydır 7. Panel tasarımına dokunun.

Uygulamalar

  • 100Gbps SR4 、 LR4 、 CWDM4 、 PSM4 Alıcı-Verici modülleri için çıkış gücü ölçümü.
  • 40Gbps SR4 、 LR4 Alıcı-Verici modülleri için çıkış gücü ölçümü.
Video

SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer



ilgili ürünler
  • Görsel Hata Bulucu - Fiber Checker, bir fiber kablonun kusurlarını kontrol etmek için kullanışlı bir araçtır.
    Görsel Hata Bulucu
    Elyaf Kontrolü

    Fiber Checker, bir fiber kablonun kusurlarını kontrol etmek için tasarlanmış çok kullanışlı bir araçtır. Fiber optik kablolardan 650 nm dalga boyunda görünür bir kırmızı lazer ışığı yayar, o zaman fiberde kopukluklar veya kusurlar varsa, ışığı kırarak hatalı alanın etrafında parlak bir parıltı oluşturur. Evrensel konektör, ST / SC / FC konektörü gibi en yaygın fiber arayüzlerin tümü için kullanılabilir. Hem Tek mod hem de Çok Modlu kabloları test etmek için uygundur. İsteğe bağlı 2,5 mm ila 1,25 mm isteğe bağlı Adaptör ile 1,25 mm çaplı fiber LC veya MU konektörünü kolayca test edebilirsiniz. Görüş mesafesi, Fiber Kontrol Cihazının çıkış gücüne bağlı olarak 3 km ile 5 km arasındadır. Dahili olarak, sabit güç sağlayan bir APC (Otomatik Güç Kontrolü) devresi adı verilen özel olarak tasarlanmış bir güç devresi de vardır. APC, pil zayıfken kararsız lazer çıkışını önler. LD çıkış sinyali, farklı görsel efektler elde etmek için CW veya Darbe Moduna çevrilebilir. LD konektörüne kir girmesini önleyen bir toz kapağı vardır. Kapak ayrıca lazer ışınının herhangi birinin gözüne yanlışlıkla maruz kalmasını da önler.


  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-Verici Bit Hata Oranı Test Cihazı - iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-Verici Bit Hata Oranı Test Cihazı
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini, 0.1Gbps ila 100Gbps AOC ölçümü için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır (BERT). Ayrı ayrı QSFP ve SFP bağlantı noktalarını içeren iki değiştirilebilir yuva kartı vardır. Hem QSFP hem de SFP bağlantı noktaları, QSFP MSA ve SFP MSA'yı izler. Kullanıcı arayüzü, USB kablosuyla PC'ye bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izlemenizi sağlar. Alıcı-verici modülünün seri kimliği ve Dijital Teşhis Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir.



Veri sayfası / Uygulama


Basın bülteni