SFP28 transceiver | Fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr produsent i fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

SFP28 optisk transceiver, 25G SFP28 transceiver / Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv.

SFP28 transceiver er en liten pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon, som for eksempel 25G Ethernet og CPRI Option 10.

SFP28 transceiver

SFP28 optisk transceiver, 25G SFP28 transceiver

SFP28-serien enkeltmodus-transceiver er en modul med liten formfaktor som kan plugges inn for toveis seriell optisk datakommunikasjon, som for eksempel 25G Ethernet og CPRI-alternativ 10. Den har en SFP+ 20-pinners kontakt for varmtilkoblingsfunksjonalitet. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via I2C. Denne modulen er designet for enkeltmodusfiber og opererer ved en nominell bølgelengde på 1310 nm.


Vi kan tilby deg 25G SFP+ SR Transceiver og 25G SFP+ LR 10Km Transceiver. Når det gjelder 25G SFP+ SR, kan den brukes med MMF-kabler på opptil 100m over OM4 MMF. 25G SFP+ LR kan brukes med SMF-kabler på opptil 10km.
 
Vi lover at vi kan tilby deg en høytytende og høykvalitets SFP28-serie enkeltmodus transceiver. Vårt produkt har allerede fått gode tilbakemeldinger fra USA, Europa, Japan og Kina...etc. Ved siden av SFP28-serien Transceiver kan vi også tilby QSFP+ Transceiver, vennligst se nedenfor produktliste.

SFP28 transceiver

  • Display:
Result 1 - 2 of 2
25G SFP+ SR-sender - 25G SFP+ SR-sender
25G SFP+ SR-sender
F42AS17485-D

SFP28 SR er en SFP med hastighetsrate opptil 25 Gbps og overføringsavstand opptil 100 m. Denne...

Details
25G SFP+ LR 10Km Transkiver - 25G SFP+ LR 10Km Transkiver
25G SFP+ LR 10Km Transkiver
F41AS17413

SFP28 LR 10Km er en SFP med hastighetsrate opptil 25Gbps og overføringsavstand opptil 2Km....

Details
Result 1 - 2 of 2

SFP28 transceiver - SFP28 optisk transceiver, 25G SFP28 transceiver | Produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr i fiber optisk kommunikasjonsindustri - Liverage Technology Inc.

Med base i Taiwan siden 2003, har Liverage Technology Inc. vært en produsent av fiber optiske komponenter, transceivere og måleutstyr innen radio kommunikasjonsutstyr og deler. Deres hovedprodukter inkluderer SFP28 transceiver, optiske testere og måleverktøy, optiske transceivere, aktive optiske kabler og direkte tilkoblingskabler, som leveres med kvalitetskontrollmetoder som benytter seg av moderne prosesseringsteknikker.

Liverage er en profesjonell produsent av høykvalitets fiber optiske komponenter, transceiver moduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Nyt livet ditt" er å bringe den optiske bredbåndsbåndbredden inn i menneskers liv. Med mer enn 30 års erfaring er vi stolte av vår innovasjon og dedikasjon til høyeste kvalitet innen fiber optisk industri. Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, bi-retning og triplex transceiver moduler for FTTX i radio kommunikasjonsutstyr og deler industrien.

'Liverage' har tilbudt kunder høykvalitets radiokommunikasjonsutstyr og deler, både med avansert teknologi og 30 års erfaring. 'Liverage' sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.