Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 | fiberoptiske komponenter, sendere og produsenter av måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder SFP, optiske transceivere av høy kvalitet siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.

Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4

HOT Pet

HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverksstrømmålere.
HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverksstrømmålere.

De HOT Peter designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverksstrømmålere. Det kan måle 4 kanaler utgangseffekt i det optiske nettverket fungerer samtidig. Minnet kan registrere 600 data og data lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.

Egenskaper

1. For høyhastighets 4 CHs målinger av effektmålere.

2. MPO-kontakter.

3. LC til MPO adapter designet for QSFP LR4 eller QSFP CWDM4 Transceiver Module.

4. Offset-funksjon

5. Automatisk ventemodus

6. Enkel å eksportere testdata til excel-fil

7.Touch panel design.

applikasjoner

  • For 100 Gbps SR4, LR4, CWDM4, PSM4 Transceiver-moduler, måling av utgangseffekt.
  • For 40Gbps SR4 、 LR4 Transceiver-moduler måler effekt.
Video

Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4



Relaterte produkter
  • Visual Fault Locator - Fiber Checker er et nyttig verktøy for å kontrollere feil på en fiberkabel.
    Visual Fault Locator
    Fiber Checker

    Fiber Checker er et veldig nyttig verktøy designet for å kontrollere feil på en fiberkabel. Den avgir et synlig 650 nm bølgelengde rødt laserlys gjennom fiberoptiske kabler, så hvis det er brudd eller defekter i fiberen, vil den bryte lyset og skape en lys glød rundt det defekte området.Universalkontakten kan brukes til alle de mest utbredte fibergrensesnittene, for eksempel ST / SC / FC-kontakt. Det er egnet for å teste både enkeltmodus- og multimodekabler. Med en valgfri 2,5 mm til 1,25 mm valgfri adapter, kan du enkelt teste fiber LC- eller MU-kontakt på 1,25 mm i diameter. Sikten er fra 3 km til 5 km avhengig av utgangseffekten til fiberkontrollen.Internt er det også en spesielt designet strømkrets som kalles en APC (Auto Power Control) krets som gir jevn kraft. APC forhindrer ustabil laserutgang når batteriet er lite.LD-utgangssignalet kan byttes til CW eller Pulsmodus for å oppnå forskjellige visuelle effekter. Det er et støvhett som forhindrer at smuss kommer inn i LD-kontakten. Dekselet forhindrer også utilsiktet eksponering av laserstrålen i noens øyne.


  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Error Rate Tester - iBERT X1 mini er en litt feilrate tester designet for 0.1G-100G AOC.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Error Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bit error rate tester (BERT) designet for 0,1Gbps til 100Gbps AOC-måling. Det er to utskiftbare sporkort som inkluderer QSFP- og SFP-porter hver for seg. Både QSFP- og SFP-porter følger QSFP MSA og SFP MSA. Brukergrensesnittet lar deg enkelt overvåke bitfeilfrekvens, feiltelling og tidtaker ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor på transceiver-modulen kan også overvåkes i brukergrensesnittet.



Dataark / applikasjon


Pressemelding