QSFP+ transceiver | Komponenty optyczne z włókna, nadajniki i odbiorniki oraz sprzęt pomiarowy w branży komunikacji optycznej - Liverage Technology Inc.

Transceiver optyczny QSFP+, transceiver 40G QSFP+ / Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverów i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokopasmowej transmisji optycznej do życia ludzi.

QSFP+ to ewolucja QSFP, która obsługuje cztery kanały o prędkości 10 Gbit/s, przenoszące 10 Gigabit Ethernet, 10G FC lub QDR InfiniBand.

Transceiver QSFP+

Transceiver optyczny QSFP+, transceiver 40G QSFP+

QSFP+ Optical Transceiver to ewolucja QSFP, która obsługuje cztery kanały o przepustowości 10 Gbit/s, przenoszące 10 Gigabit Ethernet, 10GFC Fiber Channel lub QDR InfiniBand. 4 kanały mogą również zostać połączone w pojedyncze łącze 40 Gigabit Ethernet. Zazwyczaj stosowany jest w centrach danych, 40G Ethernet, Infinibandzie i innych standardach komunikacyjnych.


Oferujemy serię transceiverów QSFP+. W skład serii wchodzą transceivery 40Gbps QSFP+ SR4, 40Gbps QSFP+ PSM4, 40Gbps QSFP+ CWDM4, 40Gbps QSFP+ Parallel Single Mode na odległość 10 km oraz 40 Gbps QSFP+ ER4 na odległość 40 km.
 
40Gbps QSFP+ SR4 jest zdolny do transmisji na odległość ponad 100m na wielomodowym włóknie wstęgowym OM3. 40Gbps QSFP+ PSM4 może zapewnić gęstość portu MPO. 40Gbps QSFP+ CWDM4 może przesyłać sygnał do 2 km na jednomodowym światłowodzie SMF z FEC. 40Gbps QSFP+ Tryb pojedynczy równoległy może osiągnąć transmisję do 10 km. 40 Gbps QSFP+ ER4 może osiągnąć zasięg do 30 km dla G.652 SMF bez FEC lub do 40 km dla G.652 SMF z FEC.
 
W odniesieniu do różnych zastosowań możemy dostarczyć wysokiej jakości moduł QSFP+. Nasz produkt jest już zatwierdzony przez USA, Europę i Japonię...itd. Oprócz serii modułów QSFP+, możemy również dostarczyć moduły 100Gbps QSFP28 i 400Gbps. Proszę odnieść się do poniższej listy produktów 100G.

Transceiver QSFP+

  • Wyświetlacz:
Wynik 1 - 5 z 5
Transceiver 40Gbps QSFP+ SR4 - QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny o małej obudowie 40G.
Transceiver 40Gbps QSFP+ SR4
F82BS17485

Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP to równoległy moduł optyczny 40 Gb/s, poczwórny, typu Small...

Detale
Transceiver 40Gbps QSFP+ PSM4 - QSFP to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny 40G o małej obudowie.
Transceiver 40Gbps QSFP+ PSM4

QSFP PSM4 40 Gb/s to równoległy moduł optyczny 40 Gb/s, poczwórny, typu Small Form-Factor...

Detale
Transceiver QSFP+ CWDM4 40 Gbps - Moduł transceivera CWDM4 QSFP+ zaprojektowany do komunikacji optycznej na odległość 2 km.
Transceiver QSFP+ CWDM4 40 Gbps

Moduł transceiver CWDM4 QSFP+ zaprojektowany do komunikacji optycznej na odległość 2 km. Transceiver...

Detale
40Gbps QSFP+ Jednomodowy równoległy dla 10 km Transceiver optyczny - 40Gbps QSFP+ Jednomodowy równoległy dla 10km Transceiver optyczny
40Gbps QSFP+ Jednomodowy równoległy dla 10 km Transceiver optyczny
F81BS17413

40Gbps QSFP+ LR to moduł transceivera o przepustowości 40 Gbps, przeznaczony do zastosowań...

Detale
40Gbps QSFP+ ER4 dla transceivera na odległość 40 km - 40Gbps QSFP+ ER4 dla optycznego transceivera na odległość 40 km
40Gbps QSFP+ ER4 dla transceivera na odległość 40 km
F81BM17413

40Gbps QSFP+ ER4 to moduł transceivera o przepustowości 40 Gbps, przeznaczony do zastosowań...

Detale
Wynik 1 - 5 z 5

Transceiver QSFP+ - Transceiver optyczny QSFP+, transceiver 40G QSFP+ | Producent komponentów światłowodowych, transceiverów i sprzętu pomiarowego w branży komunikacji światłowodowej - Liverage Technology Inc.

Założona w Tajwanie od 2003 roku, Liverage Technology Inc. jest producentem komponentów optycznych, nadajników i odbiorników oraz sprzętu pomiarowego w branży sprzętu i części do łączności radiowej. Ich główne produkty, w tym nadajniki QSFP+, testery optyczne i narzędzia pomiarowe, odbiorniki optyczne, aktywne kable optyczne i kable bezpośrednie, są dostarczane z wykorzystaniem metod kontroli jakości przy użyciu najnowocześniejszych technik przetwarzania.

Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverowych i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokiego pasma optycznego do życia ludzi. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, członkowie naszego zespołu szczycą się innowacyjnością i oddaniem najwyższej jakości w branży optyki światłowodowej. Rozwinięto sieć optyczną CWDM Metro-Access, sieci optyczne pasywne (PON) oraz sieci optyczne pasywne Gigabit (GPON), moduły dwukierunkowe i trójplexowe dla FTTX w branży sprzętu i części do komunikacji radiowej.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt i części do komunikacji radiowej, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.