SFP+ transceiver | Komponenty optyczne z włókna, przetworniki i sprzęt pomiarowy producent w branży komunikacji optycznej - Liverage Technology Inc.

Transceiver optyczny SFP+, transceiver 10G SFP+ / Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverów i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokopasmowej transmisji optycznej do życia ludzi.

SFP+ to ulepszona wersja SFP obsługująca prędkości transmisji danych do 16 Gbit/s.

Transceiver SFP+

Transceiver optyczny SFP+, transceiver 10G SFP+

Rozszerzony mały form-factor pluggable (SFP+) to ulepszona wersja SFP, która obsługuje prędkości transmisji danych do 16 Gbit/s. Specyfikacja SFP+ została po raz pierwszy opublikowana 9 maja 2006 roku, a wersja 4.1 została opublikowana 6 lipca 2009 roku. SFP obsługuje standard Fibre Channel 8 Gbit/s, 10 Gigabit Ethernet i optyczną sieć transportową OTU2. To jest popularny format branżowy, obsługiwany przez wielu dostawców komponentów sieciowych. Chociaż standard SFP+ nie obejmuje wzmianki o 16 Gbit/s Fibre Channel, można go używać z tą prędkością.


Możemy dostarczyć 10Gbps SFP+ 850nm SR 0,3 km Transceiver optyczny, 10Gbps SFP+ 1310nm LR 10 km Transceiver optyczny, 10Gbps SFP+ 1550nm 40 km Transceiver optyczny ER, 10Gbps SFP+ 1550nm 80 km Transceiver optyczny ZR, 10G CWDM 1270nm ~ 1610nm SFP+ Moduł transceivera, transceiver SFP+ BI-DI 10Gb/s (10km) oraz SFP+ X Loopback 10/20.
 
10Gbps SFP+ 850nm SR może osiągnąć zasięg do 300 m na światłowodzie wielomodowym 50/125um. 10Gbps SFP+ 1310 nm LR może pokonać odległość do 10 km. 10Gbps SFP+ 1550nm ER może pokonać odległość do 40 km. 10Gbps SFP+ 1550 nm ZR może pokonać odległość do 80 km. 10G CWDM 1270nm ~ 1610nm SFP+ może połączyć się z SMF na odległość do 60 km. Transceiver SFP+ BI-DI 10 Gbps przy maksymalnej długości łącza 20 km. SFP+ X Loopback obsługuje prędkości transmisji od 1Gb/s do 11Gb/s.
 
W odniesieniu do różnych zastosowań możemy dostarczyć wysokiej jakości moduł SFP+. Nasz produkt jest już zatwierdzony przez USA, Europę, Indie i Japonię...itd. Oprócz modułów SFP+ oferujemy również moduły SFP28, proszę odnieść się do poniższej listy produktów.

Transceiver SFP+

  • Wyświetlacz:
Wynik 1 - 7 z 7
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 850nm SR 0,3 km - Transceiver optyczny 10G SFP+ 850nm SR 0,3 km
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 850nm SR 0,3 km
F428S27485‐D

Transceivery optyczne SFP+ SR firmy Liverage są przeznaczone do interfejsów optycznych szeregowych...

Detale
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1310nm LR 10 km - Transceiver optyczny 10G SFP+ 1310nm LR 10km
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1310nm LR 10 km
F418S27413‐D

Transceivery optyczne SFP+ LR firmy Liverage są przeznaczone do interfejsów optycznych szeregowych...

Detale
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1550nm 40 km ER - Transceiver optyczny 10G SFP+ 1550nm 40km ER
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1550nm 40 km ER
F418S17415‐D

Transceivery optyczne SFP+ ER firmy Liverage są przeznaczone do interfejsów optycznych szeregowych...

Detale
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1550nm 80 km ZR - Transceiver SFP+ ZR jest przeznaczony do 10G interfejsów optycznych dla komunikacji danych z jednomodowym światłowodem.
Transceiver optyczny 10Gbps SFP+ 1550nm 80 km ZR
F418L27415‐D

Transceivery optyczne SFP+ ZR firmy Liverage są przeznaczone do 10 Gbps interfejsów optycznych...

Detale
Moduł transceivera 10G CWDM 1270nm ~ 1610nm SFP+ - Moduł transceivera SFP+ CWDM 1270m ~ 1610nm
Moduł transceivera 10G CWDM 1270nm ~ 1610nm SFP+

Ten SFP+ jest przeznaczony do modułu optycznego transceivera 10 Gbps do komunikacji optycznej...

Detale
Transceiver 10Gb/s SFP+ BI-DI (10km) - Transceiver BIDI 10Gb/s SFP+ jest zgodny z obowiązującą specyfikacją SFP+ MSA.
Transceiver 10Gb/s SFP+ BI-DI (10km)

Transceivery dwukierunkowe 10Gb/s (SFP+) firmy Liverage są zgodne z obowiązującą specyfikacją...

Detale
SFP+ X Loopback 10/20 - SFP+ loopback jest przeznaczony do testowania działania portów w płytach i systemach do zastosowań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.
SFP+ X Loopback 10/20

SFP+ Electrical Loopbacks są przeznaczone do testowania działania portów w płytach i systemach...

Detale
Wynik 1 - 7 z 7

Transceiver SFP+ - Transceiver optyczny SFP+, transceiver 10G SFP+ | Producent komponentów światłowodowych, transceiverów i sprzętu pomiarowego w branży komunikacji światłowodowej - Liverage Technology Inc.

Założona w Tajwanie w 2003 roku, Liverage Technology Inc. jest producentem komponentów optycznych, nadajników i odbiorników oraz sprzętu pomiarowego w branży sprzętu i części do łączności radiowej. Ich główne produkty, w tym nadajniki SFP+, testery optyczne i narzędzia pomiarowe, odbiorniki optyczne, aktywne kable optyczne i kable bezpośrednie, są dostarczane z wykorzystaniem metod kontroli jakości opartych na najnowocześniejszych technikach przetwarzania.

Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverowych i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokiego pasma optycznego do życia ludzi. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, członkowie naszego zespołu szczycą się innowacyjnością i oddaniem najwyższej jakości w branży optyki światłowodowej. Rozwinięto sieć optyczną CWDM Metro-Access, sieci optyczne pasywne (PON) oraz sieci optyczne pasywne Gigabit (GPON), moduły dwukierunkowe i trójplexowe dla FTTX w branży sprzętu i części do komunikacji radiowej.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt i części do komunikacji radiowej, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.