Liverage Prezentuje rozwiązanie do testowania fotoniki krzemowej na COMNEXT 2024 | Ponad 30 lat producenta komponentów światłowodowych, transceiversów i sprzętu pomiarowego - Liverage Technology Inc.

Liverage Wystawia rozwiązanie testowe Silicon Photonics na COMNEXT 2024 | Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverów i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokopasmowej transmisji optycznej do życia ludzi.

Liverage Wystawia rozwiązanie testowe Silicon Photonics na COMNEXT 2024

Liverage Wystawia rozwiązanie testowe Silicon Photonics na COMNEXT 2024

Międzynarodowa wystawa, na której spotkają się następne generacje technologii komunikacyjnych, w tym 6G
Wystawa będzie specjalizować się w technologiach komunikacyjnych następnej generacji, takich jak 6G, Prywatne 5G, IoT, komunikacje optyczne i transmisja wideo.
Będzie to międzynarodowa wystawa przyciągająca wystawców i zwiedzających z całego świata.


26 Jun, 2024 Liverage

Liverage będzie prezentowany na targach COMNEXT 2024 Tokyo Big Sight. Chcielibyśmy przedstawić nasze nowe rozwiązania pomiarowe optyczne, Miernik Mocy Optycznego Transceivera O Wysokiej Prędkości 40G-800G (HOT Pet III, HOT Pet II i HOT Pet Pro), Sprawdzarkę QSFP, Tester Polaryzacji MPO, OTH3000, OTH mini, Sprawdzarkę Włókien 4um, Tester MPO 4um, Transceiver Optyczny, Podzespół Optyczny. Te produkty są przeznaczone do bardziej efektywnego i elastycznego pomiaru światłowodów. Ponadto, zostały ulepszone pod względem wydajności testowania i przyjaznego interfejsu użytkownika. Podczas wystawy zaprezentujemy te rozwiązania, pokazując, jak pomocne mogą być zarówno w terenie, jak i w testach laboratoryjnych.
Jeśli chcesz nas spotkać podczas wystawy, prosimy wypełnij poniższe pola lub skontaktuj się z nami pod adresem sales@liverage.com.tw. Czekamy na spotkanie z Tobą tam

Informacje o wystawie
  • Stoisko: NR. 6-5
  • Data: środa, 26 czerwca 2024 - piątek, 28 czerwca 2024
  • Miejsca: Tokyo Big Sight (Południe)
Powiązane Produkty
BERTester AOC/Transceiver o prędkości 0.1Gbps-100Gbps - iBERT X1 mini to tester BER (BERT) zaprojektowany dla AOC o prędkości 0.1G-100G.
BERTester AOC/Transceiver o prędkości 0.1Gbps-100Gbps
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to tester BER (BERT) zaprojektowany do pomiaru AOC i modułów o prędkości od 0,1 Gbps do 100 Gbps. Istnieją trzy wymienne płyty z gniazdami,...

Detale
Tester polaryzacji włókna MPO 8/12/24 - Łatwe i natychmiastowe rozwiązanie do sprawdzania defektu i polaryzacji kabla MPO
Tester polaryzacji włókna MPO 8/12/24
Tester polaryzacji MPO

Tester polaryzacji MPO to przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania wad w kablu światłowodowym z układem MPO oraz złączu MPO i szybkiego identyfikowania...

Detale
Wysokoprędkościowy miernik mocy transceivera optycznego dla 40 Gbps ~ 400 Gbps - Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej (HOT Pet II) jest przeznaczony do mierników mocy optycznych optycznych sieci o przepustowości 40 Gbps ~ 400 Gbps.
Wysokoprędkościowy miernik mocy transceivera optycznego dla 40 Gbps ~ 400 Gbps
HOT Pet II

Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej (HOT Pet II) jest przeznaczony do mierników mocy optycznych optycznych sieci o przepustowości 40 Gbps ~ 400 Gbps.

Detale
Dioda laserowa 1310nm MQW-FP TOSA z pigtailem - 1310nm MQW-FP LD z pigtailem
Dioda laserowa 1310nm MQW-FP TOSA z pigtailem
C11X7X21XXX

Niewymagająca chłodzenia dioda laserowa 1310nm MQW-FP jest zaprojektowana do sprzęgania z jednomodowym włóknem optycznym.

Detale
Fotodiody z pigtailem do zastosowań analogowych - Fotodiody do zastosowań analogowych z pigtailem z łącznikiem
Fotodiody z pigtailem do zastosowań analogowych

Seria fotodiod PIN InGaAs to wysokiej jakości analogowe fotodetektory zaprojektowane do zastosowań w odbiornikach CATV.

Detale
Narzędzia do instalacji światłowodów - Łącząc się przez bluetooth, użytkownicy mogą obsługiwać go za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych.
Narzędzia do instalacji światłowodów
Pasuje II

Narzędzia do instalacji światłowodów (FiTsⅡ) to urządzenie, które zapewnia stabilne źródła światła optycznego i mierniki mocy optycznej. Uniwersalna...

Detale
100Gbps QSFP28 SR4 Nadajnik-odbiornik optyczny - QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny o małej obudowie 100G.
100Gbps QSFP28 SR4 Nadajnik-odbiornik optyczny
FA2ES17485

QSFP28 SR4 100 Gb/s to równoległy moduł optyczny 100 Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28). Moduł ten zapewnia gęstość portów MPO i całkowite...

Detale
100Gbps QSFP28 LR4 Optical Transceiver - Moduł transceiver QSFP28 LR to 100Gbps zaprojektowany do zastosowań w komunikacji optycznej.
100Gbps QSFP28 LR4 Optical Transceiver
FA1ES174AA-D

100Gbps QSFP28 LR4 to moduł transceiver o przepustowości 100 Gbps, zaprojektowany do zastosowań w komunikacji optycznej zgodny z 100GBASE-LR4 standardu...

Detale
Tester błędów bitowych SFP 10G/25G - 10G SFP+ Checker może mierzyć moc optyczną, odczytywać pamięć wewnętrzną EEPROM i monitorować informacje DDM.
Tester błędów bitowych SFP 10G/25G
10G/25G SFP28 Checker

10G/25G SFP28 Checker to niewielki tester współczynnika błędów bitowych, który może pomóc w odczytaniu wewnętrznej pamięci EEPROM SFP+ i wyświetla...

Detale
4G SFP Tester współczynnika błędów bitowych - 4G SFP Checker może testować współczynnik błędów bitowych i odczytywać identyfikator seryjny.
4G SFP Tester współczynnika błędów bitowych
Kontroler SFP 4G

Integrator SFP Checker zintegrował tester współczynnika błędów bitowych, miernik mocy optycznej, monitor cyfrowych diagnoz dla SFF-8472 oraz EEPROM...

Detale
Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej dla 40 Gbps ~ 800 Gbps - Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej dla transceivera optycznego (HOT Pet III) jest przeznaczony dla mierników mocy w sieciach optycznych o prędkości 40 Gbps ~ 800 Gbps.
Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej dla 40 Gbps ~ 800 Gbps
HOT Pet III

Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej dla transceivera optycznego (HOT Pet III) jest przeznaczony dla mierników mocy w sieciach optycznych o prędkości...

Detale
8 Kanałowy Optyczny Punkt Testowy - Uniwersalna główna jednostka zapewnia do 8 kanałów (OTH mini) odpowiednio do instalacji modułu miernika mocy lub źródła światła.
8 Kanałowy Optyczny Punkt Testowy
OTH mini

Optyczny punkt testowy (OTH) to urządzenie, które zapewnia stabilne źródła światła i mierniki mocy optycznej.

Detale

Broszura Produktowa Liverage

Liverage najnowsza broszura produktowa.

Liverage Prezentuje rozwiązanie do testowania fotoniki krzemowej na COMNEXT 2024 - Ponad 30 lat producenta komponentów światłowodowych, transceiversów i sprzętu pomiarowego - Liverage Technology Inc.

Założona w Tajwanie w 2003 roku, Liverage Technology Inc. jest producentem komponentów światłowodowych, nadajników i odbiorników oraz sprzętu pomiarowego w branży sprzętu i części do łączności radiowej. Ich główne produkty, w tym Testery i Narzędzia Pomiarowe Optyczne, Odbiorniki Optyczne, Aktywne Kable Optyczne i Kable Bezpośrednie, są dostarczane z wykorzystaniem metod kontroli jakości opartych na najnowocześniejszych technikach przetwarzania.

Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverowych i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokiego pasma optycznego do życia ludzi. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, członkowie naszego zespołu szczycą się innowacyjnością i oddaniem najwyższej jakości w branży optyki światłowodowej. Rozwinięto sieć optyczną CWDM Metro-Access, sieci optyczne pasywne (PON) oraz sieci optyczne pasywne Gigabit (GPON), moduły dwukierunkowe i trójplexowe dla FTTX w branży sprzętu i części do komunikacji radiowej.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt i części do komunikacji radiowej, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.