Liverage prezentuje tester błędu bitowego AOC 0.1G-100G na OFC 2021 | Ponad 30 lat producent optycznych komponentów włókienniczych, nadajników i sprzętu pomiarowego - Liverage Technology Inc.

Liverage będzie wystawiać się na OFC 2021. | Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverów i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokopasmowej transmisji optycznej do życia ludzi.

Liverage będzie wystawiać się na OFC 2021.

Liverage będzie prezentować tester błędów bitowych AOC o prędkości od 0.1G do 100G na OFC 2021.

OFC to największa globalna konferencja i wystawa dla profesjonalistów zajmujących się komunikacją optyczną i sieciami.


07 Jun, 2021 Liverage

Liverage będzie wystawiał się na OFC 2021. Chcielibyśmy przedstawić nasze nowe rozwiązania pomiarowe optyczne, takie jak 0.1G-100 G AOC Tester błędu bitowego (iBERT X1 mini), Miernik mocy wysokoprędkościowego transceivera optycznego 40G-400G (HOT Pet II), Tester polaryzacji MPO II, Podzespoły optyczne. Te produkty są przeznaczone do bardziej efektywnego i elastycznego pomiaru światłowodów. Ponadto, zostały ulepszone pod względem wydajności testowania oraz bardziej przyjaznego interfejsu użytkownika. Podczas wystawy zaprezentujemy te rozwiązania, pokazując, jak pomocne mogą być zarówno w testach terenowych, jak i laboratoryjnych.

Informacje o Wystawie
  • Wystawa: 7-11 czerwca 2021
  • Konferencja techniczna: 7-11 czerwca 2021
  • Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
  • Link: https://www.ofcconference.org/en-us/home/virtual-exhibit/2021/liverage-technology,-inc/
  • Numer stoiska: 2945
Powiązane Produkty
BERTester AOC/Transceiver o prędkości 0.1Gbps-100Gbps - iBERT X1 mini to tester BER (BERT) zaprojektowany dla AOC o prędkości 0.1G-100G.
BERTester AOC/Transceiver o prędkości 0.1Gbps-100Gbps
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to tester BER (BERT) zaprojektowany do pomiaru AOC i modułów o prędkości od 0,1 Gbps do 100 Gbps. Istnieją trzy wymienne płyty z gniazdami,...

Detale
Tester polaryzacji MPO 8/12/24 włókien - Łatwe i natychmiastowe rozwiązanie do sprawdzania wad i polaryzacji kabla MPO
Tester polaryzacji MPO 8/12/24 włókien
Tester polaryzacji MPO

Tester polaryzacji MPO to przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania wad w kablu światłowodowym z układem MPO oraz złączu MPO i szybkiego identyfikowania...

Detale
Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej transceivera dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej transceivera(HOT Pet) jest przeznaczony do miernika mocy optycznej sieci optycznych 40 Gbps ~ 100 Gbps.
Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej transceivera dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4
HOT Pet

Wysokoprędkościowy miernik mocy optycznej dla transceiverów (HOT Pet) jest przeznaczony do pomiaru mocy w sieciach optycznych o prędkości 40 Gbps...

Detale
Dioda laserowa MQW-FP 1310nm TOSA z przewodem - Pigtail diody laserowej MQW-FP 1310 nm.
Dioda laserowa MQW-FP 1310nm TOSA z przewodem
C11X7X21XXX

Nieschładzane diody laserowe MQW-FP o długości fali 1310 nm są przeznaczone do sprzęgania z jednomodowym włóknem optycznym.

Detale
Fotodioda z chwytem do zastosowań analogowych - Fotodiody do zastosowań analogowych z pigtailami i złączem
Fotodioda z chwytem do zastosowań analogowych

Seria fotodiod PIN InGaAs to wysokiej jakości analogowe fotodetektory zaprojektowane do odbiorników CATV.

Detale

Broszura produktowa Liverage

Najnowsza broszura produktowa Liverage

Liverage prezentuje tester błędu bitowego AOC 0.1G-100G na OFC 2021 | Ponad 30 lat producent optycznych komponentów włókienniczych, nadajników i sprzętu pomiarowego - Liverage Technology Inc.

Założona w Tajwanie w 2003 roku, Liverage Technology Inc. jest producentem komponentów światłowodowych, nadajników i odbiorników oraz sprzętu pomiarowego w branży sprzętu i części do łączności radiowej. Ich główne produkty, w tym Testery i Narzędzia Pomiarowe Optyczne, Odbiorniki Optyczne, Aktywne Kable Optyczne i Kable Bezpośrednie, są dostarczane z wykorzystaniem metod kontroli jakości opartych na najnowocześniejszych technikach przetwarzania.

Liverage to profesjonalny producent wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów transceiverowych i sprzętu pomiarowego. Nasza misja "Ciesz się życiem" polega na wprowadzeniu szerokiego pasma optycznego do życia ludzi. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, członkowie naszego zespołu szczycą się innowacyjnością i oddaniem najwyższej jakości w branży optyki światłowodowej. Rozwinięto sieć optyczną CWDM Metro-Access, sieci optyczne pasywne (PON) oraz sieci optyczne pasywne Gigabit (GPON), moduły dwukierunkowe i trójplexowe dla FTTX w branży sprzętu i części do komunikacji radiowej.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości sprzęt i części do komunikacji radiowej, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.