Transceiver QSFP28

Transceiver optyczny QSFP28, transceiver 100G QSFP28/ Liveragejest profesjonalnym producentem wysokiej jakości komponentów światłowodowych, modułów nadawczo-odbiorczych oraz aparatury pomiarowej. Naszą misją „Ciesz się życiem” jest wprowadzenie szerokiego pasma optycznego do życia ludzi.

Transceiver QSFP28 jest przeznaczony do przenoszenia 100 Gigabit Ethernet, EDR InfinBand lub 32G Fibre Channel.

Transceiver QSFP28

Transceiver optyczny QSFP28, transceiver 100G QSFP28

Standard QSFP28 został zaprojektowany do obsługi 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand lub 32G Fibre Channel. Ten typ urządzenia nadawczo-odbiorczego jest również używany z kablami rozdzielającymi podłączanymi bezpośrednio w celu dostosowania pojedynczego portu 100GbE do czterech niezależnych 25 gigabitowych portów Ethernet (QSFP28-do-4x-SFP28). Czasami ten typ nadajnika-odbiornika jest również określany jako „QSFP100” lub „100G QSFP” dla uproszczenia.


Możemy dostarczyć transceiver optyczny QSFP28 SR4 100 Gbps, transceiver optyczny QSFP28 PSM4 100 Gbps, transceiver optyczny QSFP28 CWDM4 100 Gbps, transceiver optyczny QSFP28 LR4 100 Gbps i transceiver optyczny QSFP28 ER4 100 Gbps. QSFP28 SR4 100Gbps może osiągnąć 100 metrów światłowodu wielomodowego OM4. 100Gbps QSFP28 PSM4 do 2km zasięgu dla G.652 SMF. Moduł nadawczo-odbiorczy CWDM4 QSFP28 przeznaczony do komunikacji światłowodowej 2 km. QSFP28 LR4 100Gbps może osiągnąć do 10 km. QSFP28 ER4 100Gbps o zasięgu do 30 km dla G.652 SMF bez FEC lub do 40 km dla G.652 SMF z FEC.
 
Możemy dostarczyć Ci transceiver optyczny QSFP28 100Gbps, w odniesieniu do różnych aplikacji, które obiecujemy, że możemy zapewnić Twoje standardowe rozwiązanie.

Transceiver QSFP28

  • Wyświetlacz:
Wynik 1 - 5 z 5
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 SR4 - QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny 100G o niewielkich rozmiarach.
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 SR4
FA2ES17485

QSFP28 SR4 100 Gb/s to równoległy moduł optyczny Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28)...

Detale
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 PSM4 - QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny 100G o niewielkich rozmiarach.
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 PSM4

100Gbps QSFP28 PSM4 to równoległy moduł optyczny Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28)...

Detale
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 CWDM4 - Transceiver CWDM4 QSFP28 jest przeznaczony do komunikacji światłowodowej 2km.
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 CWDM4
FA1EI174AB-D

Moduł nadawczo-odbiorczy CWDM4 QSFP28 przeznaczony do komunikacji światłowodowej o długości...

Detale
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 LR4 - QSFP28 LR to moduł nadawczo-odbiorczy 100Gbps przeznaczony do aplikacji komunikacji optycznej.
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 LR4
FA1ES174AA-D

100Gbps QSFP28 LR4 to moduł nadawczo-odbiorczy 100Gbps przeznaczony do zastosowań komunikacji...

Detale
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 ER4 - QSFP28 ER to moduł nadawczo-odbiorczy 100G przeznaczony do aplikacji komunikacji optycznej.
Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 ER4
FA1EL174AA

QSFP28 ER to moduł nadawczo-odbiorczy 100 Gbps przeznaczony do aplikacji komunikacji optycznej...

Detale
Wynik 1 - 5 z 5

Transceiver QSFP28 | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 roku, jest transceiverem QSFP28 | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracował aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowych i potrójnych modułów nadawczo-odbiorczych dla FTTX w przemyśle urządzeń i części do komunikacji radiowej.

Liverageod 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem,Liveragezapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.