Narzędzia do instalacji światłowodów (FiT) potwierdzone na targach COMPUTEX TAIPEI w 2015 i 2016 r.

FiTs to poręczne narzędzie łączące pomiar kontrolera światłowodu, miernika mocy i źródła światła.

FiTs to poręczne narzędzie łączące pomiar kontrolera światłowodu, miernika mocy i źródła światła.

Narzędzia do instalacji światłowodów (FiT) potwierdzone na targach COMPUTEX TAIPEI w 2015 i 2016 r.

Narzędzia do instalacji światłowodów (FiTs) to instrument, który zapewnia stabilne optycznie źródła światła i mierniki mocy optycznej. FiTs to poręczny instrument zapewniający kilka długości fal do testowania sprzętu światłowodowego w sieci optycznej i konstrukcji FTTx.


15 Dec, 2021 Liverage

Fibre Checker i źródło światła 650 nm są idealne do testów terenowych lub laboratoryjnych systemów komunikacji optycznej w świetle widzialnym 650 nm i 850 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm . Źródło światła nie nagrzewa się, zapewnia doskonałą wydajność i jest łatwe w użyciu dzięki kieszonkowej i wytrzymałej poręcznej konstrukcji.
Zostało to również potwierdzone na targach COMPUTEX TAIPEI w 2015 i 2016 roku.

Movies

Fits



Related Products
Narzędzia do instalacji światłowodów - Łącząc się przez Bluetooth, użytkownicy mogą obsługiwać go za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych.
Narzędzia do instalacji światłowodów
Pasuje II

Narzędzia do instalacji światłowodów (FiTsⅡ) to przyrząd zapewniający stabilne optycznie źródła światła i mierniki mocy optycznej. Uniwersalna...

Detale

LiverageBroszura produktu

Liveragenajnowsza broszura produktowa.

LiverageNarzędzia do instalacji światłowodów (FiT) potwierdzone na wstępie COMPUTEX TAIPEI w 2015 i 2016 r.

Liverage Technology Inc.jest tajwańskim dostawcą i producentem w branży sprzętu i części do komunikacji radiowej.Liverageod 2003 roku oferuje naszym klientom wysokiej jakości transceiver optyczny, element optyczny, sprzęt do testowania optycznego, SFP, QSFP, narzędzie do testowania światłowodów, test Bert, MPO, FTTH, 5G. Dzięki zaawansowanej technologii i 30-letniemu doświadczeniu,Liveragezawsze upewnij się, że spełniasz wymagania każdego klienta.