10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor-pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en 10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester | fiberoptiske komponenter, sendere og måleutstyrsprodusent basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder SFP, optiske transceivere av høy kvalitet siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.

10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester

10G / 25G SFP28 Checker

10G SFP + Checker kan måle optisk effekt, lese internt minne EEPROM og overvåke DDM-informasjonen.
10G SFP + Checker kan måle optisk effekt, lese internt minne EEPROM og overvåke DDM-informasjonen.

10G / 25G SFP28 Checker kan hjelpe deg med å lese det interne minnet EEPROM på SFP + og viser detaljer EEPROM-innhold som er registrert i EEPROM, for eksempel delenummer, leverandørnavn, bølgelengde, beskrivelse og rekkevidde.


Hvis du setter inn en DDM SFP + som er med digital diagnostikk, kan du overvåke all DDM-informasjonen med SFP Checker. Med optisk effektmåler-modul kan du måle den faktiske utgangseffekten til en SFP-mottaker.


10G SFP + Checker er et instrument som kombinerer Serial Pattern Generator, Bit Error Rate Analyzer og Optical Power Meter i en kompakt størrelse for både optisk telekommunikasjon og datakommunikasjon. Den gir vanlig overføringshastighet for 8x Fibre Channel, OC-192 og 10G Ethernet. Den optiske effekten kan måles ved å koble til en valgfri optisk sensormodul.


Det vennlige grafiske brukergrensesnittet (GUI) gir tydelig overvåking av bitfeilrate, bitfeilteller, tidtaker, SFP-status, optisk effekt fra sensormodulen og valg av datahastighet og PRBS.

Funksjoner

1. Lommestørrelsesdesign

2. Ingen oppvarmingstid kreves

3. Kobles til en standard PC / bærbar PC med Windows XP eller Win 7 OS via USB-tilkobling1 port for dupleks LC SFP +

4. SFP Plug-In Module med SC hunkontakt for optisk effektmåling

5. Automatisk bølgelengdevalg basert på EEPROM-data fra SFP

6. GUI med full funksjon

7. Populær USB-tilkobling

applikasjoner

  • 10G / 25G SFP-mottaker kvalifisering
  • Bekrefte riktig sender- og mottaksnivå
  • Optisk måling av sendekraft
  • Optisk referansesignal
  • Bit feilrate test
  • Verifisere riktig koding under produksjonen
Video

10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester



Relaterte produkter
  • 4G SFP Bit Error Rate Tester - 4G SFP Checker kan teste bitfeilfrekvensen og lese serienummeret.
    4G SFP Bit Error Rate Tester
    4G SFP Checker

    SFP Checker integrerte Bit Error Rate Tester, Optical Power Meter, Digital Diagnostics Monitor for SFF-8472 og EEPROM R / W i en bærbar lommestørrelsesboks for SFP transceiver (Mini-GBIC) som er mest populær i optisk kommunikasjonssystem . Det gir testmiljøet for OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base / 1000base og 1x / 2x / 4x Fibre Channel. Fullstendig innstilling av testparametrene gjennom et vennlig grafisk brukergrensesnitt (GUI) med en enkelt USB-kontakt eller ganske enkelt å teste SFP med LED-indikatorer på kontrollpanelens øverste panel gjennom en USB-strømbank. En valgfri effektmålermodul kan installeres for optisk effektmåling og en loopback-port for toveis transceiver-testing.


  • Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverksstrømmålere.
    Høyhastighets optisk transceiver 4-kanals effektmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    De HOT Peter designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverksstrømmålere. Det kan måle 4 kanaler utgangseffekt i det optiske nettverket fungerer samtidig. Minnet kan ta opp 600 data og data lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.


  • 25G SFP + LR 10 km mottaker - 25G SFP + LR 10 km mottaker
    25G SFP + LR 10 km mottaker
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km er en SFP med hastighet på opptil 25 Gbps og overføringsavstand på opptil 2 km. Denne enkeltmodus-mottakeren er en liten formfaktor-pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI Option 10. Det er med SFP + 20-pinners kontakt for å tillate varmepluggfunksjon. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for single mode fiber og fungerer ved en nominell bølgelengde på 1310 nm.



nedlasting


Pressemelding