10G/25G SFP Bit Error Rate Tester

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G/100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

10G/25G SFP Bit Error Rate Tester | SFP | Produsent av optisk sender / mottaker -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en 10G/25G SFP Bit Error Rate Tester | fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyrsprodusent med base i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og delindustri.

Liverage har tilbudt kundene høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav blir oppfylt.

10G/25G SFP Bit Error Rate Tester

10G/25G SFP28 Checker

10G SFP+ Checker kan måle optisk strøm, lese internminne EEPROM og overvåke DDM -informasjonen.
10G SFP+ Checker kan måle optisk strøm, lese internminne EEPROM og overvåke DDM -informasjonen.

10G/25G SFP28 Checker kan hjelpe deg med å lese internminnet EEPROM til SFP+ og viser detaljer EEPROM -innhold som er registrert i EEPROM, for eksempel delenummer, leverandørnavn, bølgelengde, beskrivelse og område.
 
Når du setter inn en DDM SFP+ som er med digital diagnostikk, kan du overvåke all DDM -informasjon med SFP Checker. Med optisk effektmålermodul kan du måle den faktiske utgangseffekten til en SFP -transceiver.
 
10G SFP+ Checker er et instrument som kombinerer Serial Pattern Generator, Bit Error Rate Analyzer og Optical Power Meter i en kompakt størrelse for både optisk telekommunikasjon og datakommunikasjon. Den gir felles overføringshastighet for 8x Fiber Channel, OC-192 og 10G Ethernet. Den optiske effekten kan måles ved å koble til en valgfri optisk sensormodul.
 
Det vennlige grafiske brukergrensesnittet (GUI) gir klar overvåking for bitfeilhastighet, bitfeilteller, timer, SFP -status, optisk strøm fra sensormodulen og valg av datahastighet og PRBS.

Funksjoner

1. Design i lommestørrelse
2. Ingen oppvarmingstid er nødvendig
3. Kobles til en standard PC / bærbar PC med Windows XP eller Win 7 OS via USB -tilkobling1 -port for dupleks LC SFP+
4. SFP plug-in modul med SC hunkontakt for optisk effektmåling
5. Automatisk valg av bølgelengde basert på EEPROM -data fra SFP
6. Full funksjon GUI
7. Populær USB -tilkobling

applikasjoner

  • 10G/25G SFP transceiver kvalifikasjon
  • Bekrefter riktig overføring og mottak av signalnivåer
  • Optisk overføringseffektmåling
  • Optisk referansesignal
  • Bitfrekvens test
  • Verifisere riktig koding under produksjonen
Video

10G/25G SFP Bit Error Rate Tester



Hvordan teste 10G 25G AOC av 10G 25G SFP Checker



Hvordan teste (10G/25G) optisk transceiver med 10G/25G SFP Checker



Relaterte produkter
  • 4G SFP Bit Error Rate Tester - 4G SFP Checker kan teste bitfeilhastigheten og lese den serielle IDen.
    4G SFP Bit Error Rate Tester
    4G SFP Checker

    SFP Checker integrerte Bit Error Rate Tester, Optical Power Meter, Digital Diagnostics Monitor for SFF-8472 og EEPROM R/W i en bærbar lommeboks for SFP-transceiveren (Mini-GBIC) som er mest populær i optisk kommunikasjonssystem .   Det gir testmiljøet for OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base / 1000base og 1x / 2x / 4x Fiber Channel. Fullstendig innstilling av testparametere gjennom et vennlig grafisk brukergrensesnitt (GUI) med en enkelt USB -kontakt eller bare teste SFP med LED -indikatorer på toppanelet på kontrolleren gjennom en USB -strømbank. En valgfri effektmålermodul kan installeres for optisk effektmåling og en loopback -port for toveis testing av transceiver.


  • Høyhastighets optisk sender/mottakermåler for SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Høyhastighets optisk sender / mottaker
HOT Pet) er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverkskraftmålere.
    Høyhastighets optisk sender/mottakermåler for SR4/PSM4/CWDM4/LR4
    HOT Pet

    Høyhastighets optisk sender / mottakerHOT Pet) er designet for 40 Gbps ~ 100 G optiske nettverkskraftmålere. Den kan måle 4 kanaler utgangseffekt i det optiske nettverket samtidig. Minnet kan registrere 600 data og data lastet ned via USB -tilkoblinger. Batteriet kan vare 6 timer.


  • 25G SFP+ LR 10km sender / mottaker - 25G SFP+ LR 10km sender / mottaker
    25G SFP+ LR 10km sender / mottaker
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km er en SFP med hastighet opp til 25Gbps og overføringsavstand opp til 2Km. Denne enkeltmodus-transceiveren er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI alternativ 10. Det er med SFP+ 20-pinners kontakt for å tillate hot plug-funksjon. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for single mode fiber og opererer ved en nominell bølgelengde på 1310 nm.



nedlasting


Pressemelding