10G / 25G SFP Tester częstości bitów

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowego szeregowego optycznego przesyłania danych, takiego jak Ethernet 25G.

Jeszcze

10G / 25G SFP Tester częstości bitów | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 roku, jest 10G / 25G SFP Liverage Technology Inc. stopy błędów | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM, pasywne sieci optyczne (PON) i pasywne sieci optyczne Gigabit (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w branży sprzętu i komunikacji radiowej.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP od 2003 roku, zarówno dzięki zaawansowanej technologii, jak i 30- Liverage doświadczeniu. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

10G / 25G SFP Tester częstości bitów

Kontroler 10G / 25G SFP28

10G SFP + Checker może mierzyć moc optyczną, odczytywać pamięć wewnętrzną EEPROM i monitorować informacje DDM.
10G SFP + Checker może mierzyć moc optyczną, odczytywać pamięć wewnętrzną EEPROM i monitorować informacje DDM.

Kontroler 10G / 25G SFP28 może pomóc w odczytaniu pamięci EEPROM pamięci wewnętrznej SFP + i wyświetla szczegółowe informacje na temat zawartości pamięci EEPROM zarejestrowanej w pamięci EEPROM, takie jak numer części, nazwa dostawcy, długość fali, opis i zakres.

Wstawiając DDM SFP + z cyfrową diagnostyką, możesz monitorować wszystkie informacje DDM za pomocą SFP Checker. Za pomocą modułu miernika mocy optycznej można zmierzyć rzeczywistą moc wyjściową transiwera SFP.

10G SFP + Checker to przyrząd łączący generator wzorców szeregowych, analizator bitowej stopy błędów i miernik mocy optycznej w kompaktowym rozmiarze zarówno dla telekomunikacji optycznej, jak i transmisji danych. Zapewnia wspólną szybkość transmisji dla 8x Fibre Channel, OC-192 i 10G Ethernet. Moc optyczną można zmierzyć, podłączając opcjonalny moduł czujnika optycznego.

Przyjazny graficzny interfejs użytkownika (GUI) zapewnia wyraźne monitorowanie bitowej stopy błędów, licznika błędów bitowych, timera, statusu SFP, mocy optycznej z modułu czujnika oraz wyboru szybkości transmisji danych i PRBS.

cechy

1. Projekt kieszeni
2. Nie jest wymagany czas rozgrzewania
3. Łączy się ze standardowym komputerem PC / laptopem z systemem Windows XP lub Win 7 OS przez port USB 1 port dla dupleksu LC SFP +
4. Moduł wtykowy SFP ze złączem żeńskim SC do pomiaru mocy optycznej
5. Automatyczny wybór długości fali na podstawie danych EEPROM z SFP
6. Pełny interfejs GUI
7. Popularne połączenie USB

Aplikacje

  • Kwalifikacja nadajnika-odbiornika SFP 10G / 25G
  • Potwierdzenie prawidłowego poziomu sygnałów nadawczych i odbiorczych
  • Optyczny pomiar mocy nadawczej
  • Optyczny sygnał odniesienia
  • Test poziomu błędu bitowego
  • Weryfikacja poprawnego kodowania podczas produkcji
Wideo


Produkty powiązane
  • 4G SFP Bit Rate Rate Tester - 4G SFP Checker może przetestować bitową stopę błędów i odczytać numer seryjny.
    4G SFP Bit Rate Rate Tester
    Kontroler 4G SFP

    Kontroler SFP zintegrował tester częstości błędów bitowych, miernik mocy optycznej, cyfrowy monitor diagnostyczny dla SFF-8472 i pamięć EEPROM R / W w przenośnym kieszonkowym urządzeniu nadawczo-odbiorczym SFP (Mini-GBIC), które jest najbardziej popularne w optycznym systemie komunikacji . Zapewnia środowisko testowe dla OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base / 1000base i 1x / 2x / 4x Fibre Channel. Całkowicie ustaw parametry testowe za pomocą przyjaznego graficznego interfejsu użytkownika (GUI) z pojedynczym złączem USB lub po prostu testując SFP za pomocą wskaźników LED na górnym panelu kontrolera za pośrednictwem banku zasilania USB. Opcjonalny moduł miernika mocy można zainstalować do optycznego pomiaru mocy i jeden port sprzężenia zwrotnego do dwukierunkowego testowania transceivera.


  • Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40Gbps ~ 400Gbps.
    Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 400 G. Może jednocześnie mierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. W pamięci można zapisać 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria może trwać 6 godzin.


  • Transceiver 25G SFP + LR 10 km - Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km to SFP o prędkości do 25 Gb / s i odległości transmisji do 2 km. Ten szeregowy transceiver jednomodowy to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak 25G Ethernet i CPRI opcja 10. Jest to ze złączem SFP + 20-pin, aby umożliwić podłączanie na gorąco. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne poprzez I2C. Ten moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1310 nm.



Arkusz danych


Informacja prasowa