Tester bitowej stopy błędów SFP 10G/25G

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester bitowej stopy błędów (BERT) zaprojektowany dla 40G/100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to wtykowy moduł o niewielkich rozmiarach do dwukierunkowej komunikacji szeregowej danych optycznych, takich jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Tester bitowej stopy błędów SFP 10G/25G | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 r. jest testerem bitowej stopy błędów SFP 10G/25G | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracował aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowych i potrójnych modułów nadawczo-odbiorczych dla FTTX w branży urządzeń i części do komunikacji radiowej.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Tester bitowej stopy błędów SFP 10G/25G

Kontroler 10G/25G SFP28

Kontroler 10G SFP+ może mierzyć moc optyczną, odczytywać pamięć EEPROM pamięci wewnętrznej i monitorować informacje DDM.
Kontroler 10G SFP+ może mierzyć moc optyczną, odczytywać pamięć EEPROM pamięci wewnętrznej i monitorować informacje DDM.

10G/25G SFP28 Checker może pomóc w odczycie wewnętrznej pamięci EEPROM SFP+ i wyświetla szczegóły zawartości EEPROM zarejestrowanej w EEPROM, takie jak numer części, nazwa dostawcy, długość fali, opis i zakres.


Wstawiając DDM SFP+ z diagnostyką cyfrową, możesz monitorować wszystkie informacje DDM za pomocą SFP Checker. Dzięki modułowi miernika mocy optycznej możesz zmierzyć rzeczywistą moc wyjściową transceivera SFP.


Kontroler 10G SFP+ to instrument, który łączy szeregowy generator wzorców, analizator bitowej stopy błędów i miernik mocy optycznej w kompaktowym rozmiarze zarówno dla telekomunikacji optycznej, jak i transmisji danych. Zapewnia wspólną szybkość transmisji dla 8x Fibre Channel, OC-192 i 10G Ethernet. Moc optyczną można zmierzyć, podłączając opcjonalny moduł czujnika optycznego.


Przyjazny graficzny interfejs użytkownika (GUI) zapewnia przejrzyste monitorowanie bitowej stopy błędów, bitowego licznika błędów, timera, stanu SFP, mocy optycznej z modułu czujnika oraz wybór szybkości transmisji danych i PRBS.

Cechy

1. Kieszonkowy projekt

2. Nie jest wymagany czas nagrzewania

3. Łączy się ze standardowym komputerem PC / laptopem z systemem Windows XP lub Win 7 przez port USB1 dla dupleksowego LC SFP+

4. Moduł wtykowy SFP ze złączem żeńskim SC dla optycznego pomiar mocy

5. Automatyczny wybór długości fali na podstawie danych EEPROM z SFP

6. W pełni funkcjonalny GUI

7. Popularne połączenie USB

Aplikacje

  • Kwalifikacja transceivera 10G/25G SFP
  • Potwierdzenie prawidłowego nadawania i odbierania poziomów sygnału
  • Pomiar mocy transmisji optycznej
  • Optyczny sygnał odniesienia
  • Test bitowej stopy błędów
  • Weryfikacja prawidłowego kodowania podczas produkcji
Wideo

Tester bitowej stopy błędów SFP 10G/25G



Jak przetestować 10G 25G AOC za pomocą 10G 25G SFP Checker



Produkty powiązane
  • Tester bitowej stopy błędów 4G SFP - 4G SFP Checker może testować bitową stopę błędów i odczytywać identyfikator seryjny.
    Tester bitowej stopy błędów 4G SFP
    Kontroler 4G SFP

    SFP Checker zintegrował tester bitowej stopy błędów, miernik mocy optycznej, cyfrowy monitor diagnostyczny dla SFF-8472 i EEPROM R/W w przenośnym kieszonkowym pudełku dla transceivera SFP (Mini-GBIC), który jest najpopularniejszy w optycznym systemie komunikacyjnym .Zapewnia środowisko testowe dla OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base/1000base i 1x/2x/4x Fibre Channel. Całkowite ustawienie parametrów testowych za pomocą przyjaznego graficznego interfejsu użytkownika (GUI) z pojedynczym złączem USB lub po prostu testowanie SFP za pomocą wskaźników LED na górnym panelu sprawdzarki za pomocą banku zasilania USB. Można zainstalować opcjonalny moduł miernika mocy do pomiaru mocy optycznej i jeden port pętli zwrotnej do dwukierunkowego testowania transceiverów.


  • Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika (
HOT Pet) jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb/s ~ 100 G.
    Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4
    HOT Pet

    Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika ( HOT Pet) jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb/s ~ 100 G. Może mierzyć jednocześnie moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. Pamięć może zarejestrować 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria wystarcza na 6 godzin.


  • Transceiver 25G SFP+ LR 10Km - Transceiver 25G SFP+ LR 10Km
    Transceiver 25G SFP+ LR 10Km
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km to SFP o prędkości do 25Gbps i odległości transmisji do 2Km. Ten jednomodowy transceiver serii jest modułem wtykowym o niewielkich rozmiarach do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak 25G Ethernet i opcja CPRI 10. Jest z 20-stykowym złączem SFP+, aby umożliwić podłączanie podczas pracy. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne przez I2C. Ten moduł jest przeznaczony do światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1310 nm.



Pobierać


Komunikat prasowy