10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003 yılından bu yana, 10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve tripleks alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana müşterilerine ileri teknoloji ve 30 yıllık deneyime sahip yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır. Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı

10G / 25G SFP28 Denetleyici

10G SFP + Denetleyicisi optik gücü ölçebilir, dahili bellek EEPROM'u okuyabilir ve DDM bilgilerini izleyebilir.
10G SFP + Denetleyicisi optik gücü ölçebilir, dahili bellek EEPROM'u okuyabilir ve DDM bilgilerini izleyebilir.

10G / 25G SFP28 Denetleyicisi, SFP + 'nın dahili belleğini EEPROM'u okumanıza yardımcı olabilir ve parça numarası, satıcı adı, dalga boyu, açıklama ve aralık gibi EEPROM'a kaydedilmiş ayrıntıları EEPROM içeriğini görüntüler. Dijital diyagnostik olan bir DDM SFP + takma, tüm DDM bilgilerini SFP Denetleyicisi ile izleyebilirsiniz. Optik güç ölçer modülü ile SFP alıcı-vericisinin gerçek çıkış gücünü ölçebilirsiniz. 10G SFP + Denetleyicisi, Seri Model Üreteci, Bit Hata Oranı Analizörü ve Optik Güç Ölçer'i hem optik telekomünikasyon hem de veri iletişimi için kompakt bir boyutta birleştiren bir araçtır. 8x Fiber Kanal, OC-192 ve 10G Ethernet için ortak iletim hızı sağlar. Optik güç, isteğe bağlı bir optik sensör modülü takarak ölçülebilir.





Kullanıcı dostu grafik kullanıcı arayüzü (GUI), bit hata oranı, bit hata sayacı, zamanlayıcı, SFP durumu, sensör modülünden optik güç ve veri hızı ve PRBS seçimi için net izleme sağlar.

Özellikleri

1. Cep boyutu tasarımı
2. Hiçbir ısınmak zaman gereklidir
7 işletim dubleks LC SFP + için USB bağlantı1 portu üzerinden Windows XP veya Win ile standart bir PC / dizüstü 3. bağlayan
optik için SC dişi konektör ile 4. SFP Plug-Modülü güç ölçümü
5. SFP
6'daki EEPROM verilerine dayalı otomatik dalga boyu seçimi . Tam işlev GUI
7. Popüler USB bağlantısı

Uygulamalar

  • 10G / 25G SFP alıcı-verici nitelikleri
  • Sinyal iletiminin ve iletim seviyesinin doğrulanması
  • Optik iletim gücü ölçümü
  • Optik referans sinyali
  • Bit hata oranı testi
  • Üretim sırasında uygun kodlamanın doğrulanması
Video


ilgili ürünler
  • 4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı - 4G SFP Denetleyicisi bit hata oranını test edebilir ve seri kimliğini okuyabilir.
    4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı
    4G SFP Denetleyicisi

    SFP Denetleyicisi, Bit Hata Oranı Test Cihazı, Optik Güç Ölçer, SFF-8472 için Dijital Teşhis Monitörü ve EEPROM R / W, optik iletişim sisteminde en popüler olan SFP alıcı-vericisi (Mini-GBIC) için taşınabilir bir cep boyutuna entegre edildi . OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base / 1000base ve 1x / 2x / 4x Fiber Kanal için test ortamı sağlar. Test parametrelerini tek bir USB konnektöre sahip bir dostu Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) ile tamamen ayarlamak veya SFP'yi bir USB güç bankası aracılığıyla kontrolörün üst panelindeki LED göstergeleri ile test etmek. Optik güç ölçümü için isteğe bağlı bir güç ölçer modülü ve çift yönlü alıcı-verici testi için bir geri döngü bağlantı noktası takılabilir.


  • SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer - HOT Pet 40Gbps ~ 400Gbps optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır.
    SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer
    HOT Pet

    HOT Pet40 Gbps ~ 400 G optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır. Bir seferde optik ağdaki 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek 600 veri ve USB Bağlantıları üzerinden indirilen verileri kaydedebilir. Pil 6 saat sürebilir.


  • 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici - 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km, 25Gbps'ye kadar hız ve 2Km'ye kadar iletim mesafesi olan bir SFP'dir.Bu seri tek modlu alıcı-verici, 25G Ethernet ve CPRI Option 10 gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük bir form faktörü takılabilir modülüdür. çalışırken takma özelliğine izin vermek için SFP + 20 pimli konektör ile. Dijital teşhis fonksiyonları bir I2C aracılığıyla kullanılabilir. Bu modül tek modlu fiber için tasarlanmıştır ve 1310 nm nominal dalga boyunda çalışır.



Veri Sayfası


Basın bülteni