10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi iki yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003 yılından bu yana, bir 10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazıdır | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana müşterilerine hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyim ile yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır, Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı

10G / 25G SFP28 Denetleyicisi

10G SFP + Checker, optik gücü ölçebilir, dahili bellek EEPROM'unu okuyabilir ve DDM bilgilerini izleyebilir.
10G SFP + Checker, optik gücü ölçebilir, dahili bellek EEPROM'unu okuyabilir ve DDM bilgilerini izleyebilir.

10G / 25G SFP28 Kontrol Cihazı, SFP + 'nın dahili bellek EEPROM'unu okumanıza yardımcı olabilir ve parça numarası, satıcı adı, dalga boyu, açıklama ve aralık gibi EEPROM'a kayıtlı EEPROM içeriklerinin ayrıntılarını görüntüler.


Dijital tanılamalı bir DDM SFP + ekleyerek, tüm DDM bilgilerini SFP Denetleyicisi ile izleyebilirsiniz. Optik güç ölçer modülü ile, bir SFP alıcı-vericinin gerçek çıkış gücünü ölçebilirsiniz.


10G SFP + Denetleyicisi, hem optik telekomünikasyon hem de veri iletişimi için Seri Model Oluşturucu, Bit Hata Oranı Analizörü ve Optik Güç Ölçer'i kompakt bir boyutta birleştiren bir cihazdır. 8x Fiber Kanal, OC-192 ve 10G Ethernet için ortak iletim hızı sağlar. Optik güç, isteğe bağlı bir optik sensör modülü takılarak ölçülebilir.


Kullanıcı dostu grafik kullanıcı arayüzü (GUI), bit hata oranı, bit hata sayacı, zamanlayıcı, SFP durumu, sensör modülünden optik güç ve veri hızı ve PRBS seçimi için net izleme sağlar.

Özellikleri

1. Cep boyutunda tasarım

2. Isınma süresi gerekmez

3. Çift yönlü LC SFP + için USB bağlantı1 portu üzerinden Windows XP veya Win 7 işletim sistemine sahip standart bir PC / dizüstü bilgisayara bağlanır

4. Optik için SC dişi konektörlü SFP Eklenti Modülü güç ölçümü

5. SFP'den gelen EEPROM verilerine dayalı otomatik dalga boyu seçimi

6. Tam işlevli GUI

7. Popüler USB bağlantısı

Başvurular

  • 10G / 25G SFP alıcı-verici yeterliliği
  • Doğru gönderme ve alma sinyal seviyelerinin doğrulanması
  • Optik iletim gücü ölçümü
  • Optik referans sinyali
  • Bit hata oranı testi
  • Üretim sırasında doğru kodlamanın doğrulanması
Video

10G / 25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı



ilgili ürünler
  • 4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı - 4G SFP Checker, bit hata oranını test edebilir ve seri kimliğini okuyabilir.
    4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı
    4G SFP Denetleyicisi

    SFP Denetleyicisi, Optik iletişim sisteminde en popüler olan SFP alıcı-vericisi (Mini-GBIC) için Bit Hata Oranı Test Cihazı, Optik Güç Ölçer, Dijital Teşhis Monitörü ve EEPROM R / W'yi taşınabilir bir cep boyutunda kutuya entegre etti. .OC-3 (STM-1), OC-12 (STM-4), OC48 (STM-16), 100base / 1000base ve 1x / 2x / 4x Fiber Kanal için test ortamı sağlar. Tek USB konektörlü kolay anlaşılır bir Grafik Kullanıcı Arabirimi (GUI) aracılığıyla test parametrelerini tamamen ayarlayın veya bir USB güç bankası aracılığıyla denetleyicinin üst panelindeki LED göstergeli SFP'yi test edin. Optik güç ölçümü için isteğe bağlı bir güç ölçer modülü ve çift yönlü alıcı-verici testi için bir geri döngü bağlantı noktası takılabilir.


  • SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer - HOT Pet 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.
    SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için Yüksek Hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer
    HOT Pet

    HOT Pet40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır. Optik ağ çalışmasında tek seferde 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek, USB Bağlantıları aracılığıyla indirilen 600 veriyi ve veriyi kaydedebilir. Pil 6 saat dayanabilir.


  • 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici - 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km, 25Gbps'ye kadar hız oranına ve 2Km'ye kadar iletim mesafesine sahip bir SFP'dir. Bu seri tek modlu alıcı-verici, 25G Ethernet ve CPRI Seçenek 10 gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür. çalışırken takma özelliğine izin vermek için SFP + 20 pimli konektör ile. Dijital teşhis fonksiyonları bir I2C aracılığıyla kullanılabilir. Bu modül, tek modlu fiber için tasarlanmıştır ve 1310 nm nominal dalga boyunda çalışır.



İndir


Basın bülteni