QSFP28 transceiver

QSFP28 optisk transceiver, 100G QSFP28 transceiver / Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G/100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

QSFP28 transceiver | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en QSFP28 transceiver | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav blir oppfylt.

QSFP28 transceiver

QSFP28 optisk transceiver, 100G QSFP28 transceiver

QSFP28 transceiver er designet for å bære 100 Gigabit Ethernet, EDR InfinBand eller 32G Fiber Channel.
QSFP28 transceiver er designet for å bære 100 Gigabit Ethernet, EDR InfinBand eller 32G Fiber Channel.

QSFP28-standarden er designet for å bære 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand eller 32G Fiber Channel. Denne sender/mottakertypen brukes også med direkte-festede breakout-kabler for å tilpasse en enkelt 100GbE-port til fire uavhengige 25 gigabit Ethernet-porter (QSFP28-til-4x-SFP28). Noen ganger blir denne transceivertypen også referert til som "QSFP100" eller "100G QSFP" for enkelhets skyld.
 
Vi kan tilby 100 Gbps QSFP28 SR4 optisk transceiver, 100 Gbps QSFP28 PSM4 optisk transceiver, 100 Gbps QSFP28 CWDM4 optisk transceiver, 100 Gbps QSFP28 LR4 optisk transceiver og 100Gbps optisk transceiver QSFP28. 100 Gbps QSFP28 SR4 kan nå 100 meter med OM4 multimodusfiber. 100 Gbps QSFP28 PSM4 opp til 2 km rekkevidde for G.652 SMF. CWDM4 QSFP28 transceiver-modulen designet for 2 km fiberoptisk kommunikasjon. 100 Gbps QSFP28 LR4 kan nå opptil 10 km. 100 Gbps QSFP28 ER4 opp til 30 km rekkevidde for G.652 SMF uten FEC eller opptil 40 km rekkevidde for G.652 SMF med FEC.
 
Vi kan gi deg en 100Gbps QSFP28 optisk sender/mottaker, angående forskjellige applikasjoner vi lover at vi kan tilby som oppfyller standardløsningen din.

Result 1 - 5 of 5

Result 1 - 5 of 5

Pressemelding