QSFP28 alıcı-verici

QSFP28 Optik Alıcı-verici, 100G QSFP28 alıcı-verici / Liverageyüksek kaliteli fiber optik bileşenleri, alıcı-verici modülleri ve ölçüm ekipmanlarının profesyonel üreticisidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bant genişliğini insanların yaşamlarına getirmektir.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G/100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

QSFP28 alıcı verici | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003'ten beri bir QSFP28 alıcı-vericisidir | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır. Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

QSFP28 alıcı-verici

QSFP28 Optik Alıcı-verici, 100G QSFP28 alıcı-verici

QSFP28 alıcı-verici, 100 Gigabit Ethernet, EDR InfinBand veya 32G Fiber Kanal taşımak üzere tasarlanmıştır.
QSFP28 alıcı-verici, 100 Gigabit Ethernet, EDR InfinBand veya 32G Fiber Kanal taşımak üzere tasarlanmıştır.

QSFP28 standardı, 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand veya 32G Fiber Kanal taşımak üzere tasarlanmıştır. Bu alıcı-verici tipi, tek bir 100GbE bağlantı noktasını dört bağımsız 25 gigabit ethernet bağlantı noktasına (QSFP28-to-4x-SFP28) uyarlamak için doğrudan takılan ara kablolarla da kullanılır. Bazen bu alıcı-verici tipi, basitlik adına "QSFP100" veya "100G QSFP" olarak da adlandırılır.
 
100Gbps QSFP28 SR4 Optik Alıcı-Verici, 100Gbps QSFP28 PSM4 Optik Alıcı-Verici, 100Gbps QSFP28 CWDM4 Optik Alıcı-Verici, 100Gbps QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici ve 100Gbps QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici sağlayabiliriz. 100 Gbps QSFP28 SR4, 100 metre OM4 çok modlu fibere ulaşabilir. 100 Gbps QSFP28 PSM4, G.652 SMF için 2 km'ye kadar erişim sağlar. 2 Km fiber optik iletişim için tasarlanmış CWDM4 QSFP28 alıcı-verici modülü. 100Gbps QSFP28 LR4, 10 Km'ye kadar ulaşabilir. 100 Gbps QSFP28 ER4, FEC'siz G.652 SMF için 30 km'ye kadar veya FEC'li G.652 SMF için 40 km'ye kadar erişim sağlar.
 
Size 100Gbps QSFP28 Optik Alıcı-Verici sağlayabiliriz, farklı uygulamalarla ilgili olarak standart çözümünüzü karşılayabileceğimize söz veriyoruz.

Sonuç 1 - 5 arasında 5

Sonuç 1 - 5 arasında 5

Basın bülteni