SFP28 transceiver

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

SFP28 transceiver | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en SFP28-mottaker | fiberoptiske komponenter, sendere og produsenter av måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder SFP, optiske transceivere av høy kvalitet siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.

SFP28 transceiver

SFP28 optisk transceiver, 25G SFP28 transceiver

SFP28-serien enkeltmodus-mottaker er en liten formfaktor-pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI-alternativ 10. Det er med SFP + 20-pinners kontakt for å tillate hot plug-funksjon. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for single mode fiber og fungerer ved en nominell bølgelengde på 1310 nm.

Result 1 - 2 of 2

Result 1 - 2 of 2

Pressemelding