SFP28 sender / mottaker

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor-pluggbar modul for toveisrettet seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

SFP28 sender / mottaker | SFP | Produsent av optisk sender / Liverage

Liverage Technology Inc. , siden 2003, er en SFP28-mottaker | fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyrsprodusent med base i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX innen radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage at hver kundes krav blir oppfylt.

SFP28 sender / mottaker

SFP28 Optisk sender / mottaker, 25G SFP28 sender / mottaker

SFP28-serien enkeltmodus-transceiver er en liten formfaktor-pluggbar modul for toveisretning av seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI Option 10. Det er med SFP + 20-pinners kontakt for å tillate hotplug-funksjonalitet. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for enkeltmodusfiber og fungerer med en nominell bølgelengde på 1310 nm.

Result 1 - 2 of 2

Result 1 - 2 of 2

Pressemelding