SFP28 transceiver | Fiber Optik Bileşenler, Transceiver'lar ve Ölçüm Ekipmanları Üreticisi - Liverage Technology Inc.

SFP28 Optik Verici, 25G SFP28 verici / Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda profesyonel bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir.

SFP28 transceiver, 25G Ethernet ve CPRI Seçeneği 10 gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

SFP28 verici

SFP28 Optik Verici, 25G SFP28 verici

SFP28 serisi tek modlu verici, 25G Ethernet ve CPRI Seçeneği 10 gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük bir form faktörü takılabilir modüldür. Sıcak takma yeteneğine izin vermek için SFP+ 20-pin konektör ile birlikte gelir. Diagnostik fonksiyonlar, bir I2C üzerinden erişilebilir. Bu modül tek modlu fiber için tasarlanmış olup, 1310 nm nominal dalga boyunda çalışır.


25G SFP+ SR Verici ve 25G SFP+ LR 10Km Verici sağlayabiliriz. 25G SFP+ SR, OM4 MMF üzerinde 100m'ye kadar MMF bağlantılarını destekler. 25G SFP+ LR, 10km'ye kadar SMF bağlantılarını destekler.
 
Size yüksek performanslı ve yüksek kaliteli SFP28 serisi tek modlu vericiyi sağlayabileceğimize söz veriyoruz. Ürünümüz, ABD, Avrupa, Japonya ve Çin gibi ülkelerden iyi yorumlar almıştır. SFP28 serisi Vericinin yanı sıra QSFP+ Verici de sağlayabiliriz, lütfen aşağıdaki ürün listesine bakınız.

SFP28 verici

  • Görüntülemek:
Sonuç 1 - 2 nın-nin 2
25G SFP+ SR Verici - 25G SFP+ SR Verici
25G SFP+ SR Verici
F42AS17485-D

SFP28 SR, hız oranı 25Gbps'ye kadar olan ve iletim mesafesi 100m'ye kadar olan bir SFP'dir....

Detaylar
25G SFP+ LR 10Km Transceiver - 25G SFP+ LR 10Km Transceiver
25G SFP+ LR 10Km Transceiver
F41AS17413

SFP28 LR 10Km, hız oranı 25Gbps'ye kadar olan ve iletim mesafesi 2Km'ye kadar olan bir SFP'dir....

Detaylar
Sonuç 1 - 2 nın-nin 2

SFP28 verici - SFP28 Optik Verici, 25G SFP28 verici | Fiber Optik Bileşenler, Vericiler ve Ölçüm Ekipmanları Üreticisi Fiber Optik İletişim Endüstrisinde - Liverage Technology Inc.

2003 yılından beri Tayvan merkezli olan Liverage Technology Inc., Radyo İletişim Ekipmanları ve Parçaları Endüstrisinde fiber optik bileşenler, transceiver'lar ve ölçüm ekipmanları üreticisi olmuştur. Ana ürünleri arasında SFP28 transceiver, Optik Test Cihazları ve Ölçüm Araçları, Optik Transceiver'lar, Aktif Optik Kablo ve Doğrudan Bağlantı Kablo'lar bulunmaktadır ve bunlar, son teknoloji işleme tekniklerini kullanarak kalite kontrol yöntemleriyle sunulmaktadır.

Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda profesyonel bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir. 30 yılı aşkın deneyimimizle, takım üyelerimiz fiber optik endüstrisindeki yenilikçiliğimiz ve en yüksek kaliteye olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Radyo iletişim ekipmanı ve parçaları endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü verici alıcı modülleri geliştirildi.

Liverage, ileri teknolojiye sahip ve 30 yıllık deneyimiyle müşterilere yüksek kaliteli radyo iletişim ekipmanları ve parçaları sunmaktadır. Liverage, her müşterinin taleplerinin karşılandığından emin olur.