Liverage OFC 2021'de 0.1G-100G AOC Bit Hata Oranı Test Cihazı sergiledi | 30 Yıldan Fazla Fiber Optik Bileşenler, Verici ve Ölçüm Ekipmanları Üreticisi - Liverage Technology Inc.

Liverage, OFC 2021'de sergiye katılacak. | Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları üreten bir profesyonel üreticidir. Misyonumuz olan "Hayatınızı keyifle yaşayın", optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir.

Liverage, OFC 2021'de sergiye katılacak.

Liverage, OFC 2021'de 0.1G-100G AOC Bit Hata Oranı Test Cihazı sergileyecek.

OFC, optik iletişim ve ağ profesyonelleri için en büyük küresel konferans ve sergidir.


07 Jun, 2021 Liverage

Liverage, OFC 2021'de sergilenecek. Yeni optik ölçüm çözümlerimizi tanıtmak istiyoruz, örneğin 0.1G-100 G AOC Bit Hata Oranı Test Cihazı (iBERT X1 mini), 40G-400G Yüksek Hızlı Optik Verici Güç Ölçer (HOT Pet II), MPO Polarite Test Cihazı II, Optik alt birim. Bu ürünler, daha verimli ve esnek optik fiber ölçümü için tasarlanmıştır. Ayrıca, daha iyi test performansına ve daha kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmaları için geliştirildiler. Fuar süresince, bu çözümleri size göstererek, hem saha hem de laboratuvar testlerinde ne kadar faydalı olabileceklerini göstereceğiz.

Fuar Bilgileri
  • Fuar: 7-11 Haziran 2021
  • Teknik Konferans: 7-11 Haziran 2021
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 17:00
  • Bağlantı: https://www.ofcconference.org/en-us/home/virtual-exhibit/2021/liverage-teknoloji,-inc/
  • Stand No: 2945
İlgili Ürünler
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BER Test Cihazı - iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir BER Test Cihazıdır (BERT).
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BER Test Cihazı
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 0.1Gbps ile 100Gbps arasında AOC ve modül ölçümleri için tasarlanmış bir BER Test Cihazıdır (BERT). QSFP, SFP+ ve SFP bağlantı...

Detaylar
MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester - MPO kablonun hata ve polaritesini kontrol etmek için kolay ve anında çözüm
MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester
MPO Polarite Test Cihazı

MPO Polarite Test Cihazı, MPO dizili fiber kablo ve MPO konektörün hatalarını kontrol etmek ve MPO kablonun A/B/C tipini hızlı bir şekilde belirlemek...

Detaylar
SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek hızlı Optik Verici Güç Metresi - Yüksek hızlı Optik Verici Güç Metresi (HOT Pet), 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç metroları için tasarlanmıştır.
SR4/PSM4/CWDM4/LR4 için Yüksek hızlı Optik Verici Güç Metresi
HOT Pet

Yüksek hızlı Optik Verici Güç Ölçer (HOT Pet), 40 Gbps ~ 100 Gbps optik ağ güç ölçerleri için tasarlanmıştır. Aynı anda optik ağda 4 kanal...

Detaylar
1310nm MQW-FP Lazer Diyotu TOSA, pigtail ile birlikte - 1310nm MQW-FP LD Pigtailed
1310nm MQW-FP Lazer Diyotu TOSA, pigtail ile birlikte
C11X7X21XXX

1310nm MQW-FP soğutmasız lazer diyot, tek modlu optik fiber ile bağlantı için tasarlanmıştır.

Detaylar
Analog Uygulamalar için Pigtail ile Foto Diyotlar - Analog Uygulamalar için Konnektörlü Foto Diyotlar Alıcı İçin
Analog Uygulamalar için Pigtail ile Foto Diyotlar

InGaAs PIN Fotodiyot serisi, CATV alıcı uygulamaları için tasarlanmış yüksek kaliteli analog fotodetektörlerdir.

Detaylar

Liverage Ürün Broşürü

Liverage en yeni ürün broşürü.

Liverage OFC 2021'de 0.1G-100G AOC Bit Hata Oranı Test Cihazı sergiledi - 30 Yıldan Fazla Fiber Optik Bileşenler, Verici ve Ölçüm Ekipmanları Üreticisi - Liverage Technology Inc.

2003 yılından beri Tayvan merkezli olan Liverage Technology Inc., Radyo İletişim Ekipmanları ve Parçaları Endüstrisinde fiber optik bileşenler, vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi olmuştur. Ana ürünleri arasında Optik Test Cihazları ve Ölçüm Araçları, Optik Vericiler, Aktif Optik Kablo ve Doğrudan Bağlantı Kablo bulunmaktadır ve bu ürünler, son teknoloji işleme tekniklerini kullanarak kalite kontrol yöntemleriyle sunulmaktadır.

Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda profesyonel bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir. 30 yılı aşkın deneyimimizle, takım üyelerimiz fiber optik endüstrisindeki yenilikçiliğimiz ve en yüksek kaliteye olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Radyo iletişim ekipmanı ve parçaları endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü verici alıcı modülleri geliştirildi.

Liverage, ileri teknolojiye sahip ve 30 yıllık deneyimiyle müşterilere yüksek kaliteli radyo iletişim ekipmanları ve parçaları sunmaktadır. Liverage, her müşterinin taleplerinin karşılandığından emin olur.