Liverage 2024 Computex Taipei'de sergilenecek | 30 Yıldan Fazla Fiber Optik Bileşenler, Alıcı-Verici ve Ölçüm Ekipmanı Üreticisi - Liverage Technology Inc.

Liverage Computex Taipei 2024'te sergilenecek | Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları üreten bir profesyonel üreticidir. Misyonumuz olan "Hayatınızı keyifle yaşayın", optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir.

Liverage Computex Taipei 2024'te sergilenecek

Liverage Computex Taipei 2024'te sergilenecek

COMPUTEX TAIPEI, dünyadaki önde gelen B2B profesyonel BİT ticaret fuarlarından biridir. Tüm BİT endüstrisi tedarik zincirini bağlar ve böylece IoT teknoloji uygulamaları ve başlangıç ekosistemi için en iyi platform olur.


04 Jun, 2024 Liverage

COMPUTEX 2024'e tüm sizi sıcak bir davetiye uzatmaktan heyecan duyuyoruz,
Salı, 4 Haziran 2024 - Cuma, 7 Haziran 2024 SA9:30-ÖS17:30 tarihleri arasında gerçekleşecek
Bizi ⚠ stant #K0009'da bulabilirsiniz ve size merhaba demekten mutluluk duyacağız.
En son ve en büyük ürünlerimizi sergileyeceğiz, bu yüzden mağazamızda bulunan son teknoloji yenilikleri keşfetme fırsatını kaçırmayın.
Görüşmek üzere!

Fuar Bilgileri
  • Stant: K0006
  • Tarih: Salı, 4 Haziran 2024 - Cuma, 7 Haziran 2024 SA9:30-ÖS17:30
  • Mekanlar: Taipei Nangang Fuar Merkezi, Taipei, Tayvan
İlgili Ürünler
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BER Test Cihazı - iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir BER Test Cihazıdır (BERT).
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BER Test Cihazı
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 0.1Gbps ile 100Gbps arasında AOC ve modül ölçümleri için tasarlanmış bir BER Test Cihazıdır (BERT). QSFP, SFP+ ve SFP bağlantı...

Detaylar
MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester - MPO kablosunun kusur ve polaritesini kontrol etmek için kolay ve anında çözüm
MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester
MPO Polarite Test Cihazı

MPO Polarite Test Cihazı, MPO dizili fiber kablo ve MPO konektörün hatalarını kontrol etmek ve MPO kablonun A/B/C tipini hızlı bir şekilde belirlemek...

Detaylar
40 Gbps ~ 400 Gbps için Yüksek Hızlı Optik Transceiver Güç Ölçer - Yüksek Hızlı Optik Transceiver Güç Metresi (HOT Pet II), 40 Gbps ~ 400 Gbps optik ağ güç metrelendirme için tasarlanmıştır.
40 Gbps ~ 400 Gbps için Yüksek Hızlı Optik Transceiver Güç Ölçer
HOT Pet II

Yüksek Hızlı Optik Transceiver Güç Metresi (HOT Pet II), 40 Gbps ~ 400 Gbps optik ağ güç metrelendirme için tasarlanmıştır.

Detaylar
1310nm MQW-FP Lazer Diyot TOSA, pigtail ile - 1310nm MQW-FP LD Pigtailed
1310nm MQW-FP Lazer Diyot TOSA, pigtail ile
C11X7X21XXX

1310nm MQW-FP soğutmasız lazer diyotları, tek modlu optik fiber ile bağlantı için tasarlanmıştır.

Detaylar
Analog Uygulamalar için Pigtail'li Foto Diyotlar - Analog Uygulamalar için Pigtailed Konektörlü Foto Diyotlar
Analog Uygulamalar için Pigtail'li Foto Diyotlar

InGaAs PIN Fotodiod serisi, CATV alıcı uygulamaları için tasarlanmış yüksek kaliteli analog fotodetektörlerdir.

Detaylar
Fiber Kurulum Aletleri - Bluetooth üzerinden bağlanarak, kullanıcılar mobil cihazlarındaki uygulama ile onu çalıştırabilir.
Fiber Kurulum Aletleri
FiT'ler II

Fiber Kurulum Araçları (FiTsⅡ), optik stabil ışık kaynakları ve optik güç ölçerleri sağlayan bir cihazdır. Evrensel ana çerçeve, güç...

Detaylar
100Gbps QSFP28 SR4 Optik Alıcı-Verici - QSFP28, paralel 100G dörtlü küçük form faktörlü takılabilir bir optik modüldür.
100Gbps QSFP28 SR4 Optik Alıcı-Verici
FA2ES17485

100 Gbps QSFP28 SR4, paralel bir 100 Gbps Dörtlü Küçük Form Faktörlü Takılabilir (QSFP28) optik modüldür. Bu modül MPO bağlantı noktası yoğunluğu...

Detaylar
100Gbps QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici - QSFP28 LR, optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış 100Gbps alıcı-verici modülüdür.
100Gbps QSFP28 LR4 Optik Alıcı-Verici
FA1ES174AA-D

100Gbps QSFP28 LR4, IEEE 802'nin 100GBASE-LR4 uyumlu optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış 100 Gbps verici alıcı modülüdür. 3ba standartı....

Detaylar
10G/25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı - 10G SFP+ Denetleyici, optik gücü ölçebilir, dahili bellek EEPROM'unu okuyabilir ve DDM bilgilerini izleyebilir.
10G/25G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı
10G/25G SFP28 Denetleyici

10G/25G SFP28 Kontrol Cihazı, SFP+ iç belleğinin EEPROM'unu okumanıza yardımcı olan küçük bir bit hata oranı test cihazıdır ve EEPROM'a kaydedilen...

Detaylar
4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı - 4G SFP Kontrol Cihazı, bit hata oranını test edebilir ve seri kimliği okuyabilir.
4G SFP Bit Hata Oranı Test Cihazı
4G SFP Kontrol Cihazı

SFP Kontrol Cihazı, optik iletişim sistemlerinde en popüler olan SFP transceiver (Mini-GBIC) için Bit Hata Oranı Test Cihazı, Optik Güç Ölçer,...

Detaylar
40 Gbps ~ 800 Gbps için Yüksek Hızlı Optik Verici Güç Ölçer - Yüksek Hızlı Optik Verici Güç Ölçer (HOT Pet III), 40 Gbps ~ 800 Gbps optik ağ güç ölçerleri için tasarlanmıştır.
40 Gbps ~ 800 Gbps için Yüksek Hızlı Optik Verici Güç Ölçer
HOT Pet III

Yüksek Hızlı Optik Verici Güç Ölçer (HOT Pet III), 40 Gbps ~ 800 Gbps optik ağ güç ölçerleri için tasarlanmıştır.

Detaylar
8 Kanallı Optik Test Hub - Evrensel ana çerçeve, güç ölçer veya ışık kaynağı modülü kurulumu için buna göre 8 Kanal (OTH mini) sağlar.
8 Kanallı Optik Test Hub
Diğer mini

Optik Test Hub (OTH), optik stabil ışık kaynakları ve optik güç ölçerler sağlayan bir cihazdır.

Detaylar

Liverage Ürün Broşürü

Liverage en yeni ürün broşürü.

Liverage 2024 Computex Taipei'de sergilenecek - 30 Yıldan Fazla Fiber Optik Bileşenler, Alıcı-Verici ve Ölçüm Ekipmanı Üreticisi - Liverage Technology Inc.

2003 yılından beri Tayvan merkezli olan Liverage Technology Inc., Radyo İletişim Ekipmanları ve Parçaları Endüstrisinde fiber optik bileşenler, vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi olmuştur. Ana ürünleri arasında Optik Test Cihazları ve Ölçüm Araçları, Optik Vericiler, Aktif Optik Kablo ve Doğrudan Bağlantı Kablo bulunmaktadır ve bu ürünler, son teknoloji işleme tekniklerini kullanarak kalite kontrol yöntemleriyle sunulmaktadır.

Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda profesyonel bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir. 30 yılı aşkın deneyimimizle, takım üyelerimiz fiber optik endüstrisindeki yenilikçiliğimiz ve en yüksek kaliteye olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Radyo iletişim ekipmanı ve parçaları endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü verici alıcı modülleri geliştirildi.

Liverage, ileri teknolojiye sahip ve 30 yıllık deneyimiyle müşterilere yüksek kaliteli radyo iletişim ekipmanları ve parçaları sunmaktadır. Liverage, her müşterinin taleplerinin karşılandığından emin olur.