QSFP+ transceiver

QSFP+ optisk transceiver, 40G QSFP+ transceiver/ Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

QSFP+ er en videreutvikling av QSFP for å støtte fire 10 Gbit/sek kanaler med 10 Gigabit Ethernet, 10G FC eller QDR InfiniBand.

QSFP+ transceiver

QSFP+ optisk transceiver, 40G QSFP+ transceiver

QSFP+ er en videreutvikling av QSFP for å støtte fire 10 Gbit/sek kanaler som har 10 Gigabit Ethernet, 10GFC Fiber Channel eller QDR InfiniBand. De 4 kanalene kan også kombineres til en enkelt 40 Gigabit Ethernet-kobling. Det er vanligvis for bruk av datasenter, 40G Ethernet, Infiniband og andre kommunikasjonsstandarder.


Vi kan tilby en serie QSFP+ transceiver. Som inkluderer 40Gbps QSFP+ SR4 transceiver, 40Gbps QSFP+ PSM4 transceiver, 40Gbps QSFP+ CWDM4 transceiver, 40Gbps QSFP+ parallell enkeltmodus for 10 km transceiver og 40 Gbps QSFP+ ER4 for 40 Km.
 
40 Gbps QSFP+ SR4 er i stand til over 100m overføring på OM3 multimode båndfiber. 40 Gbps QSFP+ PSM4 kan gi MPO-porttetthet. 40 Gbps QSFP+ CWDM4 kan overføre opptil 2 km på enkeltmodus fiber SMF med FEC. 40 Gbps QSFP+ Parallell Single Mode kan nå opptil 10 km overføring. 40 Gbps QSFP+ ER4 kan nå opptil 30 km rekkevidde for G.652 SMF uten FEC eller opptil 40 km rekkevidde for G.652 SMF med FEC.
 
Når det gjelder forskjellige applikasjoner, kan vi gi deg QSFP+ transceiver av høy kvalitet. Produktet vårt er allerede godkjent av USA, Europa og Japan...osv.

QSFP+ transceiver

  • Display:
Result 1 - 5 of 5
40 Gbps QSFP+ SR4 transceiver - QSFP28 er en parallell 40G quad liten formfaktor pluggbar optisk modul.
40 Gbps QSFP+ SR4 transceiver
F82BS17485

QSFP Transceiver Module er en parallell 40 Gbps Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP) optisk...

Details
40 Gbps QSFP+ PSM4 transceiver - QSFP+ er en parallell 40G quad liten formfaktor pluggbar optisk modul.
40 Gbps QSFP+ PSM4 transceiver

40 Gbps QSFP+ PSM4 er en parallell 40 Gbps Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP+) optisk...

Details
40 Gbps QSFP+ CWDM4 transceiver - CWDM4 QSFP+ transceivermodulen designet 2 km fiberoptisk kommunikasjon.
40 Gbps QSFP+ CWDM4 transceiver

CWDM4 QSFP+ transceivermodulen designet for 2 km fiberoptisk kommunikasjon. Transceiveren er kompatibel...

Details
40 Gbps QSFP+ Parallell Single Mode for 10 Km Transceiver - 40 Gbps QSFP+ Parallell Single Mode for 10 km optisk sender/mottaker
40 Gbps QSFP+ Parallell Single Mode for 10 Km Transceiver
F81BS17413

40 Gbps QSFP+ LR er en 40 Gbps sender/mottakermodul designet for optiske kommunikasjonsapplikasjoner...

Details
40 Gbps QSFP+ ER4 for 40 km sender/mottaker - 40 Gbps QSFP+ ER4 for 40 km optisk sender/mottaker
40 Gbps QSFP+ ER4 for 40 km sender/mottaker
F81BM17413

40 Gbps QSFP+ ER4 er en 40 Gbps transceiver-modul designet for optiske kommunikasjonsapplikasjoner...

Details
Result 1 - 5 of 5

QSFP+ transceiver | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en QSFP+ transceiver | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liveragehar tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring,Liveragesikrer at hver kundes krav blir oppfylt.