Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 jest modułem wtykowym o małym współczynniku kształtu do dwukierunkowej szeregowej transmisji danych optycznych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28 | SFP | Producent nadajnika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 r., To tester błędów bitów AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28 | światłowodowe komponenty, nadajniki i urządzenia pomiarowe z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje CWDM Metro-Access Fibre Optical Network, Passive Optical Networks (PON) i Gigabit Passive Optical Networks (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w urządzeniach radiokomunikacyjnych i przemyśle części.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości SFP, transceivery optyczne od 2003 roku, zarówno dzięki zaawansowanej technologii, jak i 30- Liverage doświadczeniu, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony do 10G-100G AOC.
iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony do 10G-100G AOC.

iBERT X1 mini to przenośny tester BER zaprojektowany dla AOC 40Gbps i 100Gbps. Modularny interfejs zawiera port QSFP28 po QSFP28 MSA. Jest zgodny ze standardami 100Gbps. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędu, liczbę błędów i timer poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i monitor diagnostyki cyfrowej nadajnika-odbiornika QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.

Kino


Produkty powiązane
  • Tester błędów bitów 100GB / s QSFP28 - iBERT X1 to tester błędów bitów 100G (BERT) dla QSFP28.
    Tester błędów bitów 100GB / s QSFP28
    iBERT X1

    iBERT X1 to tester błędów bitów 100 Gb / s (BERT) z modułowym interfejsem, który zawiera złącze typu QSFP28. Jest zgodny ze standardami 100G MSA. Port QSFP28 podąża za QSFP28 MSA. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i timer za pomocą kabla USB z komputerem. Identyfikator szeregowy i monitor diagnostyki cyfrowej dla nadajnika-odbiornika QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.


  • Szybki 4-kanałowy miernik mocy nadajnika optycznego - HOT Pet jest przeznaczony do mierników mocy sieci optycznej 40Gbps ~ 400Gbps.
    Szybki 4-kanałowy miernik mocy nadajnika optycznego
    HOT Pet

    HOT Pet jest przeznaczony do mierników mocy sieci optycznych 40 Gb / s ~ 400 G. Może jednocześnie zmierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. Pamięć może nagrywać 600 danych i danych pobranych za pośrednictwem połączeń USB. Bateria może trwać 6 godzin.


  • Narzędzia do instalacji światłowodów - FiTs to poręczne narzędzie łączące kontrolę światłowodową, miernik mocy i źródło światła.
    Narzędzia do instalacji światłowodów
    FiTs

    FiTs to poręczne narzędzie do zapewnienia kilku długości fal do testowania urządzeń światłowodowych w sieci optycznej i konstrukcji FTTx. Istnieją 650nm Fiber Checker & Light Source, idealne do testowania w terenie lub laboratorium systemów komunikacji optycznej w świetle widzialnym 650nm i 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm. Źródło światła zapewnia zerową rozgrzewkę, doskonałą wydajność i jest łatwe w użyciu dzięki kieszonkowemu i wytrzymałemu poręcznemu projektowi.



Arkusz danych


Informacja prasowa