OFC 2020

OFC 2020

2020/1/15 Liverage

OFC er den største globale konferansen og utstillingen for profesjonell optisk kommunikasjon og nettverk.

Liverage vil vises i OFC 2020. Vi ønsker å introdusere våre nye optiske måleløsninger, for eksempel 0.1G-100G AOC Bit Error Rate Tester (iBERT X1 mini), 40G-200G High-speed Optical Transceiver Power Meter ( HOT Pet ), Fiberinstallasjonsverktøy (FiTs II), MPO Polarity Tester og 10G / 25G SFP28 Checker. Disse produktene er desgined for mer effektiv og fleksibel optisk fibermåling. De er også forbedret for å ha bedre testytelse og mer vennlig brukergrensesnitt. Under utstillingen vil vi demonstrere disse løsningene som viser deg hvor nyttige de ville være i både felt- og labortory testing.

Hvis du ønsker å møte oss under showet, kan du fylle ut feltene nedenfor eller kontakte oss via sales @ liverage .com.tw. Det vil være vår glede å møte deg der.

Utstillingsdetaljer

  • Utstilling: 10. - 12. mars 2020
  • Teknisk konferanse: 8. til 12. mars 2020
  • Timer: 10:00 - 17:00 (MAR 12 10: 00-16: 00)
  • Sted: Sandeigo Convention Center, San Diego, California, USA
  • Booth No: 5908
Relaterte produkter
  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / mottaker Bit Error Rate Tester - iBERT X1 mini er en tester med litt feilrate designet for 0.1G-100G AOC.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / mottaker Bit Error Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bit error rate tester (BERT) designet for 0,1 Gbps til 100 Gbps AOC-måling. Det er to utskiftbare kortplater som inkluderer QSFP- og SFP-porter hver for seg. Både QSFP og SFP porter følger QSFP MSA og SFP MSA. Brukergrensesnittet lar deg individuelt overvåke bittfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor for mottakermodul kan også overvåkes i brukergrensesnittet.


  • 10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester - 10G SFP + Checker kan måle optisk kraft, lese internt minne EEPROM og overvåke DDM-informasjonen.
    10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester
    10G / 25G SFP28 Checker

    10G / 25G SFP28-kontrolløren kan hjelpe deg med å lese det interne minnet EEPROM til SFP + og viser detaljer EEPROM-innhold som er registrert i EEPROM, for eksempel delenummer, leverandørnavn, bølgelengde, beskrivelse og rekkevidde. Når du setter inn en DDM SFP + som er med digital diagnostikk, kan du overvåke all DDM-informasjonen med SFP Checker. Med optisk effektmålermodul kan du måle den faktiske utgangseffekten til en SFP-mottaker. 10G SFP + Checker er et instrument som kombinerer Serial Pattern Generator, Bit Error Rate Analyzer og Optical Power Meter i en kompakt størrelse for både optisk telekommunikasjon og datakommunikasjon. Den gir vanlig overføringshastighet for 8x Fiber Channel, OC-192 og 10G Ethernet. Den optiske kraften kan måles ved å koble til en valgfri optisk sensormodul. Det vennlige grafiske brukergrensesnittet (GUI) gir tydelig overvåking for bitfeilhastighet, bitfeilteller, timer, SFP-status, optisk strøm fra sensormodulen og valg av datahastighet og PRBS.


  • Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverkskraftmålere.
    Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 G optiske nettverkskraftmålere. Den kan måle 4 kanals utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang. Minnet kan ta opp 600 data og data som er lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.


  • Fiberinstallasjonsverktøy - FiTs er et hendig verktøy som kombinerer målingen av fiberkontroll, strømmåler og lyskilde.
    Fiberinstallasjonsverktøy
    FiTs, FiTs II

    FiT-er er et praktisk instrument for å gi flere bølgelengder for testing av fiberutstyret i et optisk nettverk og FTTx-konstruksjon. Det er 650nm Fiber Checker & Light Source er ideell for felt- eller laboratorietesting av optiske kommunikasjonssystemer ved synlig lys 650nm og 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm. Lyskilde har null oppvarming, ypperlig produktivitet og er enkel å bruke med sin lomme og robuste, praktiske design.




Pressemelding