FOE 2019

FOE 2019

2019/07/17 Liverage

Communications & Broadcasting Week består av 4 show, som samler trendproduktene og de nyeste teknologiene relatert til 5G / IoT, optisk kommunikasjon, 4K / 8K-teknologi, videokommunikasjon. I 2018 var det rundt 25 000 besøkere inkludert telekommunikasjonsselskaper, produsent av kommunikasjonssystem, kringkaster, industribrukere (medisinsk, sikkerhet, arrangement), etc. I år vil Liverage delta i et av showene, 19. Fiber Optics Expo - FOE 2019 med en messe.

Vi ønsker å demonstrere vår testløsning for datasenter, 25G ~ 100G og VCOM-mottakermoduler. Vår siste design, iBERT X1 mini, er en 10G / 25G / 40G / 100G AOC bittfeilhastighetstester. Den moduliserte inerface har innebygd QSFP- og SFP-port etter QSFP MSA og SFP MSA. Den samsvarer med 10/25/40 / 100G Ethernet-standarder for QSFP og SFP. Brukergrensesnittet kan individuelt overvåke bitfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostistics Monitor av QSFP28 sender / mottaker kan også overvåkes i brukergrensesnittet.

Hvis du ønsker å møte oss på et bestemt tidspunkt, kan du fylle ut skjemaet under for en avtale. Vi ser frem til å møte deg der!

Utstillingsdetaljer

  • Dato: 17. juli - 19. juli 2019
  • Timer: 10:00 - 18:00 (Siste dag avsluttes kl. 17:00)
  • Sted: Aomi Hall, Japan
  • Båsnummer: FOE 12-6
Relaterte produkter
  • 10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28-port - iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 10G-100G AOC.
    10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Error Rate Tester med QSFP28-port
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bærbar BER-tester designet for 40 Gbps og 100 Gbps AOC. Det modulariserte grensesnittet inkluderer QSFP28-port etter QSFP28 MSA. Den er i samsvar med 100 Gbps standarder. Brukergrensesnittet kan individuelt overvåke bitfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor av QSFP28 sender / mottaker kan også overvåkes i brukergrensesnittet.


  • 25G SFP + LR 10 km transmitter - 25G SFP + LR 10 km transmitter
    25G SFP + LR 10 km transmitter
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km er en SFP med hastighet opptil 25 Gbps og overføringsavstand opp til 2 km. Denne serien enkeltmodus-mottaker er en liten formfaktor pluggbar modul for to-retningsrettet seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI Alternativ 10. Det er med SFP + 20-pinners kontakt for å tillate varmepluggsevne. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for enkeltmodusfiber og fungerer med en nominell bølgelengde på 1310 nm.


  • 12G SDI CWDM-mottakermodul - 12G SDI CWDM-mottakermodul
    12G SDI CWDM-mottakermodul

    Modulen designet for optiske serielle digitale signaler som definert i SMPTE 297-2006. Den støtter fra 50 Mbps til 12 Gbps og er spesielt designet for overført SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M og SMPTE 424M SDI patologiske mønstre. Denne modulen er designet for enkeltmodusfiber og fungerer med en nominell bølgelengde på CWDM-bølgelengde. Det er atten senterbølgelengder tilgjengelig fra 1270nm til 1610nm, med hvert trinn 20nm.


  • Praktisk analysator for innsettingstap og måling av MPO-typen - MPO Analyzer kan måle innsettingstap av MPO-patchkabel og registrere 300 testdata.
    Praktisk analysator for innsettingstap og måling av MPO-typen
    MPO Analyzer

    MPO Analyzer kan teste multimode 12F MPO patchkabel og skille MPO Type A / B / C. Testresultatet vil være GO eller NG for innsettingstap. Den er også i stand til å lagre 300 dataposter.




Pressemelding