COMPUTEX 2020

COMPUTEX 2020

2020/1/16 Liverage

COMPUTEX TAIPEI er et av de ledende B2B profesjonelle IKT-messene i verden. Den kobler sammen den komplette forsyningskjeden for IKT-bransjen og dermed å være den beste plattformen for IoT-teknologiplikasjoner og oppstartøkosystem.

Liverage vil fange opp den siste trenden, Liverage vil stille ut i 5G kommunikasjons- og nettverksområdet. Med sterk FoU og produksjonskapasitet vil vi gi ut en rekke innovative optiske testløsninger. Våre optiske testverktøy og utstyr er designet for å være praktisk og nøyaktig nok for både felt- og laboratorietesting. De viktigste applikasjonene inkluderer 0.1G-100G AOC / Transceiver bit error rate test, 40G-200G høyhastighets optisk effektmåler, MPO patch patch lednings polaritetstest. Vi utvikler også appen og forbedrer brukergrensesnittet, noe som gjør testprosessen mer effektiv og fleksibel.

Hvis du ønsker å møte oss under showet, kan du fylle ut feltene nedenfor eller kontakte oss via sales @ liverage .com.tw. Vi ser frem til å se deg der.

Utstillingsdetaljer

  • Dato: 2-6 juni 2020
  • Timer: 9:30 - 17:30 (6 JUNI 9: 30-16: 00)
  • Sted: Taipei Nangang messesenter, hall 2 (fjerde etasje)
  • Booth No: R0433a
Relaterte produkter
  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / mottaker Bit Error Rate Tester - iBERT X1 mini er en tester med litt feilrate designet for 0.1G-100G AOC.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / mottaker Bit Error Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bit error rate tester (BERT) designet for 0,1 Gbps til 100 Gbps AOC-måling. Det er to utskiftbare kortplater som inkluderer QSFP- og SFP-porter hver for seg. Både QSFP og SFP porter følger QSFP MSA og SFP MSA. Brukergrensesnittet lar deg individuelt overvåke bittfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor for mottakermodul kan også overvåkes i brukergrensesnittet.


  • 10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester - 10G SFP + Checker kan måle optisk kraft, lese internt minne EEPROM og overvåke DDM-informasjonen.
    10G / 25G SFP Bit Error Rate Tester
    10G / 25G SFP28 Checker

    10G / 25G SFP28-kontrolløren kan hjelpe deg med å lese det interne minnet EEPROM til SFP + og viser detaljer EEPROM-innhold som er registrert i EEPROM, for eksempel delenummer, leverandørnavn, bølgelengde, beskrivelse og rekkevidde. Når du setter inn en DDM SFP + som er med digital diagnostikk, kan du overvåke all DDM-informasjonen med SFP Checker. Med optisk effektmålermodul kan du måle den faktiske utgangseffekten til en SFP-mottaker. 10G SFP + Checker er et instrument som kombinerer Serial Pattern Generator, Bit Error Rate Analyzer og Optical Power Meter i en kompakt størrelse for både optisk telekommunikasjon og datakommunikasjon. Den gir vanlig overføringshastighet for 8x Fiber Channel, OC-192 og 10G Ethernet. Den optiske kraften kan måles ved å koble til en valgfri optisk sensormodul. Det vennlige grafiske brukergrensesnittet (GUI) gir tydelig overvåking for bitfeilhastighet, bitfeilteller, timer, SFP-status, optisk strøm fra sensormodulen og valg av datahastighet og PRBS.


  • Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverkskraftmålere.
    Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler for SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 G optiske nettverkskraftmålere. Den kan måle 4 kanals utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang. Minnet kan ta opp 600 data og data som er lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.




Pressemelding