COMPUTEX 2019

COMPUTEX 2019

2019/05/28 Liverage

COMPUTEX er en av de ledende globale IKT-, IoT & Startup-messene som tilbyr en komplett IKT-forsyningskjede og IoT-økosystem.

Liverage vil delta i 2019 COMPUTEX 28. mai - 1. juni. Vi vil gjerne demonstrere vår nye design, iBERT X1 mini. Det er en bærbar BER-tester designet for 40G / 100G AOC. Det modulariserte grensesnittet inkluderer QSFP28-port etter QSFP28 MSA. Den er i samsvar med 100G-standarder. Brukergrensesnittet kan individuelt overvåke bitfeilrate, antall teller og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor av QSFP28 sender / mottaker kan også overvåkes i brukergrensesnittet.

Hvis du ønsker å møte oss på et paritular tidspunkt, må du fylle ut følgende skjema for en avtale. Vi ser frem til å møte deg på 2019 COMPUTEX!

Utstillingsdetaljer

  • Dato: 28. mai - 1. juni 2019
  • Timer: 9:30 - 17:30 (Siste dag avsluttes kl. 16:00)
  • Sted: Taipei Nangang messesenter, hall 2
  • Båsnummer: P0224
Relaterte produkter
  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / sender / mottaker Bit Error Rate Tester - iBERT X1 mini er en tester med en bitfeilrate designet for 0.1G-100G AOC.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / sender / mottaker Bit Error Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini er en bit error rate tester (BERT) designet for 0.1Gbps til 100Gbps AOC-måling. Det er to utskiftbare spillbrett som inkluderer QSFP og SFP porter hver for seg. Både QSFP og SFP porter følger QSFP MSA og SFP MSA. Brukergrensesnittet lar deg individuelt overvåke bittfeilrate, feiltelling og timer ved å koble til PC via USB-kabel. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor for mottakermodul kan også overvåkes i brukergrensesnittet.


  • 25G SFP + LR 10 km transmitter - 25G SFP + LR 10 km transmitter
    25G SFP + LR 10 km transmitter
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km er en SFP med hastighet opptil 25 Gbps og overføringsavstand opp til 2 km. Denne serien enkeltmodus-mottaker er en liten formfaktor pluggbar modul for to-retningsrettet seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet og CPRI Alternativ 10. Det er med SFP + 20-pinners kontakt for å tillate varmepluggsevne. Digitale diagnostiske funksjoner er tilgjengelige via en I2C. Denne modulen er designet for enkeltmodusfiber og fungerer med en nominell bølgelengde på 1310 nm.


  • Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler - HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 Gbps optiske nettverkskraftmålere.
    Høyhastighets optisk sender / mottaker 4-kanals strømmåler
    HOT Pet

    HOT Pet er designet for 40 Gbps ~ 400 G optiske nettverkskraftmålere. Den kan måle 4 kanals utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang. Minnet kan ta opp 600 data og data som er lastet ned via USB-tilkoblinger. Batteriet kan vare i 6 timer.


  • MPO innsettingstap og analysator av polaritetstype - MPO Analyzer kan måle innsettingstap av MPO-patchkabel og registrere 300 testdata.
    MPO innsettingstap og analysator av polaritetstype
    MPO Analyzer

    MPO Analyzer kan teste multimode 12F MPO patchkabel og skille MPO Type A / B / C. Testresultatet vil være GO eller NG for innsettingstap. Den er også i stand til å lagre 300 dataposter.




Pressemelding