Optisk test og måling

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor-pluggbar modul for to-retningsrettet seriell optisk datakommunikasjon, for eksempel 25G Ethernet.

More

Optisk test og måling | SFP | Produsent av optisk sender / mottaker - Liverage

Liverage Technology Inc. , siden 2003, er en optisk test og måling | fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyrsprodusent med base i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX innen radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage at hver kundes krav blir oppfylt.

Optisk test og måling

Denne kategorien inkluderer BERT-test, fiberoptisk testnav og optisk testverktøy.
Denne kategorien inkluderer BERT-test, fiberoptisk testnav og optisk testverktøy.

BERT (Bit Error Rate Tester) kan individuelt overvåke bittfeilrate, antall feil og timer via USB-kabel med PC. Seriell ID og Digital Diagnostics Monitor for optisk sender / mottaker.

Fiberoptikk-testnav
Fiberoptikk-testnav er en serie med høy ytelse, optisk utstyr for testing av optiske fiberfunksjoner som inkluderer innsettingstap, returtap, optisk utgangseffekt, MPO-fiberpolaritet og fiberfeilplassering.

Optisk testverktøy
Optisk testverktøy er en serie høyytelsesverktøy for testing av optiske fiberfunksjoner som inkluderer innsettingstap, optisk utgangseffekt og fiberfeilplassering.


Pressemelding