Analizator strat wtrąceniowych i polaryzacji MPO

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester współczynnika błędów bitowych (BERT) przeznaczony do 40G / 100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki, wtykowy moduł do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Analizator tłumienia wtrąceniowego i polaryzacji MPO | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc.od 2003 roku jest analizatorem strat wtrąceniowych i polaryzacji MPO | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie do komunikacji radiowej i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Analizator strat wtrąceniowych i polaryzacji MPO

Analizator MPO

Analizator MPO może mierzyć tłumienie wtrąceniowe patchcordu MPO i rejestrować 300 danych testowych.
Analizator MPO może mierzyć tłumienie wtrąceniowe patchcordu MPO i rejestrować 300 danych testowych.

Analizator MPO może testować wielomodowy kabel krosowy MPO 12F i rozróżniać MPO typu A / B / C. Wynikiem testu będzie GO lub NG w przypadku tłumienia wtrąceniowego. Ponadto jest w stanie przechowywać 300 rekordów danych.

funkcje

1. Nadajnik i odbiornik 850nm

2. 12 Włókien MPO Sprawdzenie i testowanie polaryzacji

3. Identyfikacja i polaryzacja

patchcordów MPO typu A / B / C 4. Testowanie kabli krosowych MPO

5. Pomiar i testowanie tłumienności

6. Pomiar mocy wyjściowej

Aplikacje

  • Testowanie kabla krosowego MPO 12F.
  • Zgodny z RoHS.
  • 12-kanałowe testy GO lub NG.
  • Ekonomiczne rozwiązanie do testowania MPO.
  • Instrukcja panelu dotykowego.
  • Przenośna bateria.
  • 300 danych nagrywania.
Wideo

Analizator strat wtrąceniowych i polaryzacji MPO



Produkty powiązane
  • 8-kanałowy koncentrator miernika mocy optycznej - Koncentrator miernika mocy to poręczne narzędzie i przyrząd do testowania sprzętu światłowodowego.
    8-kanałowy koncentrator miernika mocy optycznej
    Koncentrator miernika mocy

    Koncentrator miernika mocy to poręczne narzędzie i przyrząd do wykrywania i pomiaru mocy wyjściowej kilku różnych 8-kanałowych długości fal w tym samym czasie w celu przetestowania sprzętu światłowodowego w sieci optycznej i konstrukcji FTTx. Koncentrator miernika mocy jest idealny do testowania w terenie lub laboratorium optycznego systemu komunikacyjnego przy 850nm / 1300nm / 1310nm / 1550nm / CWDM 1270nm ~ 1610nm (zakresy 20nm) do wszystkich testów CWDM, a także 1490nm dla FTTx poprzez wymianę wymiennego modułu SFP.


  • Tester defektów MPO z widzialnym czerwonym światłem lasera 650 nm - MPO Tester może sprawdzić wady kabla światłowodowego lub złącza MPO.
    Tester defektów MPO z widzialnym czerwonym światłem lasera 650 nm
    MPO Tester

    MPO Tester to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania defektów kabla światłowodowego MPO lub złącza MPO. MPO emituje widzialne czerwone światło lasera o długości fali 650 nm przez kable światłowodowe, a następnie, jeśli są pęknięcia lub defekty w światłowodzie, załamują światło, tworząc jasną poświatę wokół uszkodzonego obszaru.Sygnałem wyjściowym LD mogą być wszystkie 12 włókien przełączonych w tryb CW, aby uzyskać różne efekty wizualne.


  • Identyfikator polaryzacji MPO 8/12 - Identyfikator polaryzacji MPO, współpracujący z MPO Tester, służy do sprawdzania typu kabla MPO.
    Identyfikator polaryzacji MPO 8/12
    Identyfikator polaryzacji MPO

    Identyfikator polaryzacji MPO to bardzo przydatne narzędzie do dopasowywania, które musi współpracować z MPO Tester, aby wspólnie wykonać testy. Może być używany do szybkiego sprawdzenia typu kabla MPO A. B lub C, a także do testowania kabla SM lub kabla MM, a także portu wejścia / wyjścia MPO komputera lub APC.


  • Wizualny lokalizator uszkodzeń - Fibre Checker to przydatne narzędzie do sprawdzania wad światłowodu.
    Wizualny lokalizator uszkodzeń
    Fiber Checker

    Fibre Checker to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania uszkodzeń kabla światłowodowego. Emituje widzialne czerwone światło lasera o długości fali 650nm przez kable światłowodowe, a następnie, jeśli są pęknięcia lub defekty w światłowodzie, załamują światło, tworząc jasną poświatę wokół uszkodzonego obszaru.Uniwersalne złącze może być używane do wszystkich najbardziej rozpowszechnionych interfejsów światłowodowych, takich jak złącze ST / SC / FC. Nadaje się do testowania zarówno kabli jednomodowych, jak i wielomodowych. Z opcjonalnym opcjonalnym adapterem 2,5 mm do 1,25 mm można łatwo przetestować złącze światłowodowe LC lub MU o średnicy 1,25 mm. Widoczność wynosi od 3 km do 5 km, w zależności od mocy wyjściowej urządzenia Fiber Checker.Wewnętrznie istnieje również specjalnie zaprojektowany obwód zasilania zwany obwodem APC (Auto Power Control), który zapewnia stałą moc. APC zapobiega niestabilnemu działaniu lasera, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski.Sygnał wyjściowy LD można przełączyć na CW lub tryb impulsowy, aby uzyskać różne efekty wizualne. Istnieje zaślepka, która zapobiega przedostawaniu się brudu do złącza LD. Osłona zapobiega również przypadkowemu wystawieniu promienia lasera w oczy.



Ściągnij


Informacja prasowa