Liverage Technology Inc.

Liverage - 30 års erfarenhet av fiber optisk kommunikation, har blivit certifierade av världens ledande företag.

  • Visa:
Resultat 1 - 12 av 167
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester - iBERT X1 mini är en BER-testare (BERT) designad för 0.1G-100G AOC.
0.1Gbps-100Gbps AOC/Transceiver BERTester
iBERT X1 mini

iBERT X1 mini är en BER-testare (BERT) designad för mätning av AOC och moduler från 0,1 Gbps...

Detaljer
10G/25G SFP Bit Error Rate Tester - 10G SFP+ Checker kan mäta optisk effekt, läsa internminnet EEPROM och övervaka DDM-informationen.
10G/25G SFP Bit Error Rate Tester
10G/25G SFP28 Checker

10G/25G SFP28 Checker är en liten bitfelstestare som kan hjälpa dig att läsa den interna...

Detaljer
4G SFP Bit Error Rate Tester - 4G SFP-kontrollanten kan testa bitfelshastighet och läsa den serienummer ID.
4G SFP Bit Error Rate Tester
4G SFP-kontrollanten

SFP-kontrollanten integrerade Bit Error Rate Tester, Optical Power Meter, Digital Diagnostics...

Detaljer
40 / 100 Gbps QSFP28-kontrollant - 40 / 100 Gbps QSFP28-kontrollant
40 / 100 Gbps QSFP28-kontrollant
40 / 100 Gbps QSFP28-kontrollant

Detaljer
MPO 8/12/24 fiberpolaritetstestare - Enkel och omedelbar lösning för att kontrollera defekt och polaritet hos MPO-kabel
MPO 8/12/24 fiberpolaritetstestare
MPO Polaritetstestare

MPO Polaritetstestaren är det användbara verktyget som är utformat för att kontrollera...

Detaljer
MPO-defekterstestare med 650 nm synlig röd laserljus - MPO-testaren kan kontrollera defekterna hos MPO-arrangerad fiberkabel eller kontakt.
MPO-defekterstestare med 650 nm synlig röd laserljus
MPO-testare

MPO-testaren är ett mycket användbart verktyg som är utformat för att kontrollera defekterna...

Detaljer
MPO 8/12 Polaritetsidentifierare - MPO Polarity Identifier, som används med MPO-testaren, används för att kontrollera typen av MPO-kabel.
MPO 8/12 Polaritetsidentifierare
MPO-polaritetsidentifierare

MPO Polarity Identifier är ett mycket användbart verktyg som behöver användas tillsammans...

Detaljer
MPO 12F / 16F / 24F Light Source Hub - MPO-ljuskällan är ett mycket användbart verktyg och en stabil ljuskälla som är utformad för
att kontrollera defekterna hos en MPO-arrangerad fiberkabel eller MPO-trunkkabel i datacentret
MPO 12F / 16F / 24F Light Source Hub
MPO ljuskälla nav

MPO-ljuskällan är ett mycket användbart verktyg och en stabil ljuskälla som är utformad...

Detaljer
MPO Power Meter-12CH - MPM-12 kan enkelt mäta utgångseffekten för 12 kanaler, vilket vanligtvis
används för kvalitetstestning av MPO-kablar eller FAN-OUT-kablar.
MPO Power Meter-12CH
MPO Effektmätare

MPM-12 kan enkelt mäta utsignalen för 12 kanaler, vilket vanligtvis används för kvalitetstestning...

Detaljer
Hög hastighet Optisk Sändareffektmätare för SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Hög hastighet Optisk Sändareffektmätare (HOT Pet) är utformad för 40 Gbps ~ 100 G optiska nätverkseffektmätare.
Hög hastighet Optisk Sändareffektmätare för SR4/PSM4/CWDM4/LR4
HOT Pet

Den höghastighets optiska transceiver effektmätaren (HOT Pet) är utformad för 40 Gbps ~ 100 Gbps...

Detaljer
Höghastighets optisk transceiver Power Meter för 40 Gbps ~ 400 Gbps - Den höghastighets optiska transceivern Power Meter (HOT Pet II) är designad för 40 Gbps ~ 400 Gbps optiska nätverksmätare.
Höghastighets optisk transceiver Power Meter för 40 Gbps ~ 400 Gbps
HOT Pet II

Den höghastighets optiska transceivern Power Meter (HOT Pet II) är designad för 40 Gbps...

Detaljer
Höghastighets optisk transceiver Power Meter för 40 Gbps ~ 400 Gbps - Den höghastighets optiska transceivern Power Meter (HOT Pet Pro) är designad för 40 Gbps ~ 400 Gbps optiska nätverksmätare.
Höghastighets optisk transceiver Power Meter för 40 Gbps ~ 400 Gbps
HOT Pet Pro

Den höghastighets optiska transceivern Power Meter (HOT Pet Pro) är designad för 40 Gbps...

Detaljer
Resultat 1 - 12 av 167

TUV- och CB-certifierad tillverkare av radiokommunikationsutrustning och delar - Liverage Technology Inc.

Baserat i Taiwan sedan 2003 har Liverage Technology Inc. varit en tillverkare av fiber optiska komponenter, transceivers och mätutrustning inom radio kommunikationsutrustning och delar. Deras huvudsakliga produkter inkluderar optiska testare och mätverktyg, optiska transceivers, aktiva optiska kablar och direktanslutna kablar, vilka levereras med kvalitetskontrollmetoder som utnyttjar toppmoderna bearbetningstekniker.

'Liverage' är en professionell tillverkare av högkvalitativa fiberoptikkomponenter, transceivermoduler och mätutrustning. Vårt uppdrag "Njut av ditt liv" är att föra den optiska bredbandet in i människors liv. Med mer än 30 års erfarenhet är vi stolta över vårt team och dess innovation och engagemang för högsta kvalitet inom fiber optisk industri. Utvecklade CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) och Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikationer, bi-direktionella och triplex transceiver-moduler för FTTX inom radio kommunikationsutrustning och delar industri.

'Liverage' har erbjudit kunder högkvalitativ radiokommunikationsutrustning och delar, både med avancerad teknik och 30 års erfarenhet. 'Liverage' ser till att varje kunds krav uppfylls.