0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowego szeregowego optycznego przesyłania danych, takiego jak Ethernet 25G.

Jeszcze

0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 roku jest testerem bitowej stopy błędów AOC / transceivera 0,1 Gb / s - 100 Gb / s | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM, pasywne sieci optyczne (PON) i pasywne sieci optyczne Gigabit (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w branży urządzeń i części radiokomunikacyjnych.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów przeznaczony dla 0.1G-100G AOC.
iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów przeznaczony dla 0.1G-100G AOC.

iBERT X1 mini to tester bitowego wskaźnika błędu (BERT) przeznaczony do pomiaru AOC od 0,1 Gb / s do 100 Gb / s. Istnieją dwie wymienne karty gniazd, które zawierają oddzielnie porty QSFP i SFP. Porty QSFP i SFP są zgodne z QSFP MSA i SFP MSA. Interfejs użytkownika umożliwia indywidualne monitorowanie bitowej stopy błędów, liczby błędów i licznika czasu po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny modułu nadawczo-odbiorczego można również monitorować w interfejsie użytkownika.

cechy

1.
Możliwość podłączenia podczas pracy 2. Standardowe złącze USB do połączenia z komputerem PC
3. Wymienna karta gniazda: 40/100 Gb / s QSFP i 10/25 Gb / s SFP
4. Przyjazny graficzny interfejs użytkownika (GUI)
5. 4-kanałowy miernik mocy

Aplikacje

  • Kwalifikacja AOC 40/100 Gb / s QSFP
  • Kwalifikacja AOC 10/25 Gb / s SFP
  • Kwalifikacja modułu nadawczo-odbiorczego QSFP 40/100 Gb / s
  • Kwalifikacja modułu nadawczo-odbiorczego SFP 10/25 Gb / s
Wideo


Produkty powiązane
  • 100 Gb / s QSFP28 Bitowy test wskaźnika błędów - iBERT X1 to tester szybkości bitów 100 G (BERT) dla QSFP28.
    100 Gb / s QSFP28 Bitowy test wskaźnika błędów
    iBERT X1

    iBERT X1 to tester szybkości bitów 100 Gb / s (BERT) z modułowym interfejsem, który zawiera złącze typu QSFP28. Jest zgodny ze standardami MSG 100G. Port QSFP28 jest zgodny z MSSF QSFP28. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i timer za pomocą kabla USB z komputerem. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny dla urządzenia nadawczo-odbiorczego QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.


  • Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb / s ~ 400 Gb / s.
    Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    HOT Petjest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 400 G. Może jednocześnie mierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. W pamięci można zapisać 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria może trwać 6 godzin.


  • Narzędzia do instalacji światłowodów - FiTs to poręczne narzędzie łączące pomiar światłowodu, miernika mocy i źródła światła.
    Narzędzia do instalacji światłowodów
    FiT, FiT II

    FiT to poręczny instrument zapewniający kilka długości fali do testowania sprzętu światłowodowego w sieci optycznej i konstrukcji FTTx. Istnieje 650nm Fiber Checker & Light Source jest idealny do testów terenowych lub laboratoryjnych systemów komunikacji optycznej w świetle widzialnym 650nm i 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm. Źródło światła nie nagrzewa się, zapewnia doskonałą wydajność i jest łatwy w użyciu dzięki kieszonkowemu i wytrzymałemu poręcznemu designowi.



Arkusz danych


Informacja prasowa