Fiberinstallasjonsverktøy (FiTs) bekreftet på 2015 og 2016 COMPUTEX TAIPEI

FiTs er et hendig verktøy som kombinerer måling av fiberkontroll, effektmåler og lyskilde.

FiTs er et hendig verktøy som kombinerer måling av fiberkontroll, effektmåler og lyskilde.

Fiberinstallasjonsverktøy (FiTs) bekreftet på 2015 og 2016 COMPUTEX TAIPEI

Fiberinstallasjonsverktøyene (FiTs) er et instrument som gir optisk stabile lyskilder og optiske effektmålere. FiTs er et hendig instrument for å gi flere bølgelengder for testing av fiberutstyret i et optisk nettverk og FTTx-konstruksjon.


15 Dec, 2021 Liverage

Det er 650 nm Fiber Checker og lyskilde er ideell for felt- eller laboratorietesting av optiske kommunikasjonssystemer ved synlig lys 650 nm og 850 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm. Light Source har null oppvarming, suveren produktivitet og er enkel å bruke med sin lommestørrelse og robuste, praktiske design.
Det ble også bekreftet på COMPUTEX TAIPEI 2015 og 2016.

Filmer

Passer inn



Relaterte produkter
Verktøy for installasjon av fiber - Ved å koble til via bluetooth kan brukere betjene den med app fra mobile enheter.
Verktøy for installasjon av fiber
FiTs II

Fiberinstallasjonsverktøyene (FiTsⅡ) er et instrument som gir optisk stabile lyskilder og optiske effektmålere. Den universelle hovedrammen gir opptil...

Details

LiverageProduktbrosjyre

Liverageden nyeste produktbrosjyren.

LiverageFiberinstallasjonsverktøy (FiTs) bekreftet ved 2015 og 2016 COMPUTEX TAIPEI-introduksjonen

Liverage Technology Inc.er Taiwan leverandør og produsent innen radiokommunikasjonsutstyr og deleindustri.Liveragehar tilbudt våre kunder høykvalitets Optical Transceiver, Optical Component, Optical Testing Equipment, SFP, QSFP, Fiber Optic Testing Tool, Bert Test, MPO, FTTH, 5G Optical Testing siden 2003. Med både avansert teknologi og 30 års erfaring,Liveragesørg alltid for å møte hver kundes etterspørsel.