Fiberoptikk testsenter

HOT Pet måler 4 kanalers utgangseffekt spesielt for 40 ~ 100G optisk transceiver. / Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G/100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

Fiberoptikk testsenter | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en Fiber Optics Testing Hub | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav blir oppfylt.

Fiberoptikk testsenter

HOT Pet måler 4 kanalers utgangseffekt spesielt for 40 ~ 100G optisk transceiver.
HOT Pet måler 4 kanalers utgangseffekt spesielt for 40 ~ 100G optisk transceiver.

Fiberoptikktesthub er en serie med høyytelses optisk utstyr for testing av optiske fiberfunksjoner som inkluderer innsettingstap, returtap, optisk utgangseffekt, MPO-fiberpolaritet og fiberfeilplassering. Som inkluderer MPO-seriens produkter, Optical Test Hub-seriens produkter, Optical Light Source Hub, Optical Power Meter Hub og High-Speed ​​Optical Transceiver Power Meter (HOT Pet).
 
Hvis du ønsker å måle MPO patch ledning, anbefaler vi vår MPO Tester, MPO Polarity Identifier, MPO Polarity Tester og MPO Analyzer. MPO-tester er for å sjekke defektene til en MPO-arrayed fiberkabel eller MPO-kontakt. MPO Polarity Identifier sjekker typen MPO-kabel A. B eller C raskt. MPO Polarity Tester sjekker defektene til en MPO-arrayed fiberkabel og MPO-kontakt og identifiserer type A/B/C MPO-kabel raskt. MPO Analyzer kan teste multimode 12F MPO patch-ledning og skille MPO Type A/B/C.
 
Optical Test Hub-seriens produkter gir både optiske stabile lyskilder og optiske strømmålere. OTH 3000 kan gi opptil 36 kanaler. Mini OTH (OTH-300) tilsvarende for installasjon av strømmåler eller lyskildemodul. OTH 3100 er en universell hovedramme som kan testes for tap av MPO-kontaktinnsetting og returtap av MPO-kontakten. OTH 4000 er et optisk testinstrument som gir 12 kanalers LI-kurvemåling. Det er en 12-kanals stabil strømkilde og 12-kanalers optiske strømmålere.
 
Ønsker du separate lyskilder og optiske effektmålere anbefaler vi vår Light Source Hub og Light Source Hub. Light Source Hub er et hendig verktøy og instrument for å gi deg forskjellige bølgelengder for å teste fiberutstyret i et optisk nettverk og FTTx-konstruksjon. Power Meter Hub er et hendig verktøy og instrument for å oppdage og måle utgangseffekten til flere forskjellige 8-kanals bølgelengder samtidig for å teste fiberutstyret i det optiske nettverket og FTTx-konstruksjonen.
 
HOT Peter høyhastighets optisk transceiver-strømmåler, som er designet for 40 Gbps ~ 100 Gbps optiske nettverkseffektmålere. Den kan måle 4 kanalers utgangseffekt i det optiske nettverket på en gang.
 
Vi tilbyr høyytelses og høykvalitets fiberoptikktesthub. Produktet vårt har allerede fått gode kommentarer fra USA, Russland, Korea og Japan...osv.

Result 1 - 11 of 11

Result 1 - 11 of 11

Pressemelding