Fiberoptikk Testing Hub

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

Fiberoptikk Testing Hub | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er et fiberoptikkhub | fiberoptiske komponenter, sendere og produsenter av måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder SFP, optiske transceivere av høy kvalitet siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.

Fiberoptikk Testing Hub

Fiberoptikk testing hub er optisk utstyr for testing av optiske fiberfunksjoner.
Fiberoptikk testing hub er optisk utstyr for testing av optiske fiberfunksjoner.

Fiberoptics testing hub er en serie med høy ytelse optisk utstyr for testing av optiske fiberfunksjoner som inkluderer innsettingstap, retur tap, optisk utgangseffekt, MPO fiberpolaritet og fiberfeil plassering.

Result 1 - 10 of 10

Result 1 - 10 of 10

Pressemelding