36 Kanal Optik Test Hub'ı

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi iki yönlü seri optik veri iletişimi için küçük boyutlu, takılabilir bir modüldür.

Daha

36 Kanal Optik Test Hub | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003 yılından beri 36 Kanal Optik Test Merkezi | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo haberleşme teçhizatı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , 2003'ten bu yana, hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı vericiler sunuyor, Liverage , her müşterinin talebinin karşılanmasını sağlıyor.

36 Kanal Optik Test Hub'ı

OTH 3000 ve OTH 300

OTH 3000, optik modüllerin test edilmesi için 36 kanala sahiptir.
OTH 3000, optik modüllerin test edilmesi için 36 kanala sahiptir.

OTH 3000, hem optik kararlı ışık kaynakları hem de optik güç sayaçları sağlayan bir optik test merkezidir. Evrensel ana çerçeve, güç ölçer veya ışık kaynağı modülünü kurmak için uygun olarak 36 Kanal (OTH-3000), Mini OTH (OTH-300) sağlar. Optik test merkezi OTH 3000 ve OTH 300, değiştirilebilir modülü değiştirerek optik ağ testinin saha veya laboratuar testleri için idealdir.

Özellikleri

1. 1U 19 "raf montaj tasarımı (OTH-3000) veya mini tip Mini OTH (OTH300).
2. Genel SC / LC konnektörü ile +5 ~ -50 dBm optik güç ölçer ölçüm aralığı.
3. Genel SC / LC konnektörü ile +5 ~ -70 dBm optik güç ölçer ölçüm aralığı. Geri Dönüş Kaybı ölçümü için tasarım.
4. +3 / 0 / -3 dBm optik güç ayarlanabilir ve LC / SC konektörlü ışık kaynağı için seçilebilen CW / 270 / 2K Hz modülasyonu.
5. Hem ışık kaynağı hem de güç ölçer modülü için düşük maliyetli ve çalışırken değiştirilebilir.
6. dostu Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) ile Basit USB arayüzü.
7. Verileri kontrol etmek ve erişmek için uzaktan komutlar.

Uygulamalar

  • Bakım CATV / Telekom / FTTH fiber optik ağlar.
  • Standart laboratuar uygulamaları.
  • Pasif bileşen üretimi. Geri Dönüş Kaybı ölçümü.
  • Optik fiber ağ trafiği izleme sistemleri.
  • Optik analog algılama sistemi.
Video


ilgili ürünler
  • Ayarlanabilir optik güce sahip Optik Test Hub'ı - OTH 3100, MPO patch kablosunu ayarlanabilir optik güçle ölçebilir.
    Ayarlanabilir optik güce sahip Optik Test Hub'ı
    OTH 3100

    OTH 3100, hem optik kararlı ışık kaynakları hem de optik güç sayaçları sağlayan bir optik test aracıdır. Evrensel ana çerçeve MPO konektörünün ekleme kaybı ve MPO konektörünün geri dönüş kaybı test edilebilir. OTH 3100 optik test merkezi, değiştirilebilir modülü değiştirerek optik ağ testinin saha veya laboratuar testleri için idealdir.


  • Optik Güç Ölçer - Güç Ölçer, fiber optik ağlardaki optik iletişim ekipmanının sinyal çıkış gücünü kontrol eder.
    Optik Güç Ölçer
    Güç ölçer

    Güç Ölçer, esas olarak fiber optik ağlardaki optik iletişim ekipmanının sinyal çıkış gücünü kontrol etmek için kullanılır. Ekipmandan veya diğer optik kaynaklardan yayılan sürekli bir ışık demetinin ortalama gücünü ölçer. Hem 850nm / 1300nm (Çok Modlu) hem de 1310nm / 1490nm / 1550nm (Tek modlu) güçlerini ölçer. Güç Ölçer, katı hal InGaA foto diyot, sinyal gücü ölçüm devresi ve 2 Haneli / 3 Haneli LED ekrandan oluşur. Kullanıcılar sadece ekipmanın iletim portu ile Fiber Metre üzerindeki evrensel arayüz arasına bir fiber kablo bağlar veya diğer ışık kaynağına bağlar. Ürün, alınan gücün tam miktarını (dBm cinsinden) gösterecektir. Evrensel konektör, ST / SC / FC gibi en yaygın tüm fiber arabirimleri için kullanılabilir ve hem Tek modlu hem de Çok Modlu kabloları test etmek için uygundur. 2,5 mm ila 1,25 mm'lik bir optik adaptörle, kullanıcılar 1,25 mm'lik fiber arabirimini bile test edebilirler.


  • Optik Işık Kaynağı - Işık Kaynağı, fiber ekipmanı test etmek için birkaç dalga boyu sağlayan kullanışlı bir araçtır.
    Optik Işık Kaynağı
    Işık kaynağı

    Işık Kaynağı, fiber ekipmanı bir optik ağda ve FTTx konstrüksiyonunda test etmek için size birkaç dalga boyu sağlayan kullanışlı bir araçtır. Işık Kaynağı, 850nm / 1300nm'de datacom testi için optik haberleşme sistemlerinin saha veya laboratuvar testleri, tüm WDM testleri için 1310nm / 1550nm / CWDM 1270nm ~ 1610nm (20nm açıklık) ile değiştirilebilir SFP'yi değiştirerek FTTx testi için 1490nm modülü. Işık Kaynağı, sıfır ısınma, üstün verimlilik sunar ve cep boyutunda ve sağlam kullanışlı tasarımıyla kullanımı kolaydır. LC / SC patch kablosu ile Işık Kaynağı, LC / ST / SC / FC konnektörleri gibi çoğu yaygın fiber arayüzünde kullanılabilir. Hem Singlemode hem de Multimode kabloları test etmek uygundur. Dahili olarak APC (Otomatik Güç Kontrolü) adı verilen özel olarak tasarlanmış bir güç devresi vardır. APC devresi, pil zayıfken kararsız lazer çıkışını engelleyen sürekli güç sağlar. LD çıkış sinyali, sinyal iletimini simüle etmek için Sürekli Dalga (CW) veya Darbe Modu 270 Hz / 2 KHz Modülasyonlu Mod arasında değiştirilebilir. LD konektörüne kir girmesini önleyecek toz geçirmez bir kapak vardır. Bu başlık aynı zamanda lazer ışınına yanlışlıkla gözlerinize maruz kalmamaya yardımcı olur.



Veri Sayfası


Basın bülteni