FOE 2019

FOE 2019

2019/07/17 Liverage

Tydzień komunikacji i nadawania składa się z 4 programów, gromadzących trendy produkty i najnowsze technologie związane z 5G / IoT, komunikacją optyczną, technologią 4K / 8K, komunikacją wideo. W 2018 r. Było około 25 000 vistorów, w tym operatorów telekomunikacyjnych, producenta systemów komunikacyjnych, nadawców, użytkowników przemysłowych (medycznych, bezpieczeństwa, eventów) itd. W tym roku Liverage weźmie udział w jednym z pokazów, 19. Fibre Optics Expo - FOE 2019 z Budka.

Chcielibyśmy zademonstrować nasze rozwiązanie do testowania centrum danych, moduły 25G ~ 100G i VCOM. Nasz najnowszy projekt, iBERT X1 mini, to tester błędów bitów AOC 10G / 25G / 40G / 100G. Modularna powierzchnia wewnętrzna ma wbudowany port QSFP i SFP po QSFP MSA i SFP MSA. Jest zgodny ze standardami 10/25/40 / 100G Ethernet dla QSFP i SFP. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędu, liczbę błędów i timer poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator seryjny i cyfrowy monitor diagnostyki transceivera QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.

Jeśli chcesz się z nami spotkać w określonym czasie, wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na spotkanie. Czekamy na spotkanie z Tobą!

Szczegóły wystawy

  • Data: 17 lipca - 19 lipca 2019 r
  • Godziny: 10:00 - 18:00 (ostatni dzień zakończy się o 17:00)
  • Miejsce: Aomi Hall, Japonia
  • Numer stoiska: FOE 12-6
Produkty powiązane
  • Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28 - iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony do 10G-100G AOC.
    Tester błędów bitowych AOC 10G / 25G / 40G / 100G z portem QSFP28
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to przenośny tester BER zaprojektowany dla AOC 40Gbps i 100Gbps. Modularny interfejs zawiera port QSFP28 po QSFP28 MSA. Jest zgodny ze standardami 100Gbps. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędu, liczbę błędów i timer poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i monitor diagnostyki cyfrowej nadajnika-odbiornika QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.


  • 25G SFP + LR 10Km Transceiver - 25G SFP + LR 10Km Transceiver
    25G SFP + LR 10Km Transceiver
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km to SFP o prędkości do 25Gbps i odległości transmisji do 2Km. Ten szeregowy transceiver jednomodowy jest modułem wtykowym o małej obudowie do dwukierunkowej szeregowej optycznej transmisji danych, takim jak 25G Ethernet i CPRI Opcja 10. Jest to z 20-stykowym złączem SFP + umożliwiającym podłączanie na gorąco. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem I2C. Moduł ten jest zaprojektowany dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1310 nm.


  • Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM - Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM
    Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM

    Moduł przeznaczony do optycznych szeregowych sygnałów cyfrowych zgodnie z definicją w SMPTE 297-2006. Obsługuje od 50 Mbps do 12 Gbps i jest specjalnie zaprojektowany do przesyłania patologicznych wzorców SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M i SMPTE 424M SDI. Moduł ten jest przeznaczony do światłowodów jednomodowych i działa przy nominalnej długości fali CWDM. Dostępnych jest osiemnaście centrów długości fali od 1270 nm do 1610 nm, z każdym krokiem 20 nm.


  • Poręczny analizator do pomiaru strat wtrąceniowych i typu MPO - MPO Analyzer może mierzyć utratę wstawki kabla krosowego MPO i rejestrować 300 danych testowych.
    Poręczny analizator do pomiaru strat wtrąceniowych i typu MPO
    Analizator MPO

    Analizator MPO może przetestować wielomodowy kabel krosowy MPO 12F i rozróżnić MPO typu A / B / C. Wynik testu będzie oznaczał GO lub NG dla utraty tłumienia. Ponadto może przechowywać 300 rekordów danych.




Informacja prasowa