FOE 2019

FOE 2019

2019/07/17 Liverage

Tydzień komunikacji i radiofonii i telewizji składa się z 4 programów, gromadzących modne produkty i najnowsze technologie związane z 5G / IoT, komunikacją optyczną, technologią 4K / 8K, komunikacją wideo. W 2018 r. Było około 25 000 widzów, w tym operatorów telekomunikacyjnych, producenta systemu komunikacyjnego, nadawcy, użytkowników branżowych (medycznych, bezpieczeństwa, wydarzeń) itp. W tym roku Liverage weźmie udział w jednym z pokazów, 19. Fibre Optics Expo - FOE 2019 z Budka.

Chcielibyśmy zademonstrować nasze rozwiązanie do testowania centrum danych, moduły nadawczo-odbiorcze 25G ~ 100G i VCOM. Nasz najnowszy projekt, iBERT X1 mini, to tester bitowej stopy błędów AOC 10G / 25G / 40G / 100G. Modularna interfejs ma wbudowany port QSFP i SFP zgodny z MSSF QSFP MSA i SFP. Jest zgodny ze standardami Ethernet 10/25/40 / 100G dla QSFP i SFP. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i licznik czasu, podłączając do komputera kablem USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny transceivera QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.

Jeśli chcesz się z nami spotkać w określonym czasie, wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na spotkanie. Czekamy na Ciebie tam!

Szczegóły wystawy

  • Data: 17 lipca - 19 lipca 2019 r
  • Godziny: 10:00 - 18:00 (Ostatni dzień zakończy się o 17:00)
  • Miejsce: Aomi Hall, Japonia
  • Numer stoiska: FOE 12-6
Produkty powiązane
  • 10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Rate Rate Tester z portem QSFP28 - iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony dla AOC 10G-100G.
    10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Rate Rate Tester z portem QSFP28
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to przenośny tester BER przeznaczony do AOC 40 Gb / s i 100 Gb / s. Modułowy interfejs zawiera port QSFP28 zgodny z MSSF QSFP28. Jest zgodny ze standardami 100 Gb / s. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i licznik czasu, podłączając do komputera kablem USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny transceivera QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika.


  • Transceiver 25G SFP + LR 10 km - Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km to SFP o prędkości do 25 Gb / s i odległości transmisji do 2 km. Ten szeregowy transceiver jednomodowy to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak 25G Ethernet i CPRI Opcja 10. Jest to ze złączem SFP + 20-pin, aby umożliwić podłączanie na gorąco. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne poprzez I2C. Ten moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1310 nm.


  • Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM - Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM
    Moduł nadawczo-odbiorczy 12G SDI CWDM

    Moduł przeznaczony do optycznych szeregowych sygnałów cyfrowych zgodnie z definicją w SMPTE 297-2006. Obsługuje od 50 Mb / s do 12 Gb / s i jest specjalnie zaprojektowany do przesyłania wzorów patologicznych SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M i SMPTE 424M SDI. Ten moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali CWDM. Dostępnych jest osiemnaście długości fal środkowych od 1270 nm do 1610 nm, przy każdym kroku 20 nm.


  • Poręczny analizator do pomiaru strat wtrąceniowych i pomiaru typu MPO - Analizator MPO może mierzyć utratę wstawienia kabla krosowego MPO i rejestrować 300 danych testowych.
    Poręczny analizator do pomiaru strat wtrąceniowych i pomiaru typu MPO
    Analizator MPO

    Analizator MPO może testować wielomodowy przewód MPO 12F i rozróżniać MPO typu A / B / C. Wynik testu to GO lub NG pod kątem utraty wtrącenia. Ponadto jest w stanie przechowywać 300 rekordów danych.




Informacja prasowa