COMPUTEX 2019

COMPUTEX 2019

2019/05/28 Liverage

COMPUTEX to jedna z wiodących światowych targów ICT, IoT i Startup oferująca pełny łańcuch dostaw ICT i ekosystem IoT.

Liverageweźmie udział w COMPUTEX 2019 w dniach 28 maja - 1 czerwca. Chcemy zademonstrować nasz nowy projekt, iBERT X1 mini. Jest to przenośny tester BER przeznaczony dla AOC 40G / 100G. Modułowy interfejs zawiera port QSFP28 zgodny z MSSF QSFP28. Jest zgodny ze standardami 100G. Interfejs użytkownika może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i licznik czasu po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny transceivera QSFP28 można również monitorować w interfejsie użytkownika. Jeśli chcesz spotkać się z nami w szczególnym terminie, wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na spotkanie. Czekamy na Ciebie na targach COMPUTEX 2019!

Szczegóły wystawy

  • Data: 28 maja - 1 czerwca 2019 r
  • Godziny: 9:30 - 17:30 (ostatni dzień kończy się o 16:00)
  • Miejsce: Centrum wystawowe Taipei Nangang, hala 2
  • Numer stoiska: P0224
Produkty powiązane
  • 0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester - iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów przeznaczony dla 0.1G-100G AOC.
    0.1 Gbps-100Gbps AOC / Transceiver Bit Rate Rate Tester
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to tester bitowego wskaźnika błędu (BERT) przeznaczony do pomiaru AOC od 0,1 Gb / s do 100 Gb / s. Istnieją dwie wymienne karty gniazd, które zawierają oddzielnie porty QSFP i SFP. Porty QSFP i SFP są zgodne z QSFP MSA i SFP MSA. Interfejs użytkownika umożliwia indywidualne monitorowanie bitowej stopy błędów, liczby błędów i licznika czasu po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny modułu nadawczo-odbiorczego można również monitorować w interfejsie użytkownika.


  • Transceiver 25G SFP + LR 10 km - Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    Transceiver 25G SFP + LR 10 km
    F41AS17413

    SFP28 LR 10 km to SFP o szybkości do 25 Gb / si odległości transmisji do 2 km. Ten szeregowy transceiver jednomodowy to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowej szeregowej transmisji danych optycznych, takiej jak Ethernet 25G i opcja 10 CPRI. z 20-pinowym złączem SFP +, umożliwiającym podłączanie na gorąco. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne przez I2C. Ten moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1310 nm.


  • Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 - HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb / s ~ 400 Gb / s.
    Szybki optyczny 4-kanałowy miernik mocy transceivera dla SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4
    HOT Pet

    HOT Petjest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 400 G. Może jednocześnie mierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. W pamięci można zapisać 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria może trwać 6 godzin.


  • Analizator stratności i polaryzacji MPO - Analizator MPO może mierzyć utratę wstawienia kabla krosowego MPO i rejestrować 300 danych testowych.
    Analizator stratności i polaryzacji MPO
    Analizator MPO

    Analizator MPO może testować wielomodowy przewód patch MPO 12F i rozróżniać MPO typu A / B / C. Wynik testu to GO lub NG pod kątem utraty wtrącenia. Ponadto jest w stanie przechowywać 300 rekordów danych.




Informacja prasowa