Test optyczny i pomiar

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 jest modułem wtykowym o małym współczynniku kształtu do dwukierunkowej szeregowej transmisji danych optycznych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Test optyczny i pomiar | SFP | Producent nadajnika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 r., Jest testem optycznym i pomiarem światłowodowe komponenty, nadajniki i urządzenia pomiarowe z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje CWDM Metro-Access Fibre Optical Network, Passive Optical Networks (PON) i Gigabit Passive Optical Networks (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w urządzeniach radiokomunikacyjnych i przemyśle części.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości SFP, transceivery optyczne od 2003 roku, zarówno dzięki zaawansowanej technologii, jak i 30- Liverage doświadczeniu, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Test optyczny i pomiar

Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie do testowania optycznego.
Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie do testowania optycznego.

Bit Error Rate Tester (BERT) może indywidualnie monitorować bitową stopę błędu, liczbę błędów i timer za pomocą kabla USB z komputerem. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny do transceivera optycznego.

Fiber Optics Testing Hub
Centrum testowania światłowodów to seria wysokowydajnych urządzeń optycznych do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, stratę zwrotną, optyczną moc wyjściową, polaryzację włókien MPO i lokalizację uszkodzeń włókien.

Narzędzie do testowania optycznego
Narzędzie do testowania optycznego to seria wysokowydajnych narzędzi do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, moc wyjściową optyczną i lokalizację uszkodzeń włókien.


Informacja prasowa