Testy optyczne i pomiary

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowego szeregowego optycznego przesyłania danych, takiego jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Testy optyczne i pomiary | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 r. jest testem optycznym i pomiarem | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i urządzeń pomiarowych z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM, pasywne sieci optyczne (PON) i pasywne sieci optyczne Gigabit (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie radiowym i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Testy optyczne i pomiary

Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie do testowania optycznego.
Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie do testowania optycznego.

Tester współczynnika błędów bitów (BERT) może indywidualnie monitorować współczynnik błędów bitów, liczbę błędów i licznik czasu za pomocą kabla USB z komputerem. Numer seryjny i cyfrowy monitor diagnostyczny nadajnika-odbiornika optycznego.

Hub do testowania
światłowodów Hub do testowania światłowodów to seria wysokowydajnych urządzeń optycznych do testowania funkcji światłowodów, w tym strat wtrąceniowych, strat powrotnych, optycznej mocy wyjściowej, polaryzacji światłowodu MPO i lokalizacji uszkodzenia światłowodu. Optyczny Testowanie narzędzi narzędzie do testowania optyczny jest szereg narzędzi wysokiej wydajności do testowania funkcji włókien optycznych, które obejmują straty wstawiania, optyczną moc wyjściową i lokalizacji uszkodzenia włókien.


Informacja prasowa