Hub do testowania światłowodów

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester współczynnika błędów bitowych (BERT) przeznaczony do 40G / 100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki, wtykowy moduł do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Hub do testowania światłowodów | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 r., jest Centrum Testowania Światłowodów | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie do komunikacji radiowej i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Hub do testowania światłowodów

Hub do testowania światłowodów to urządzenia optyczne do testowania funkcji światłowodów.
Hub do testowania światłowodów to urządzenia optyczne do testowania funkcji światłowodów.

Centrum testowania światłowodów to seria wysokowydajnych urządzeń optycznych do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, tłumienie odbicia, optyczną moc wyjściową, polaryzację światłowodu MPO i lokalizację uszkodzeń włókien.

Wynik 1 - 10 z 10

Wynik 1 - 10 z 10

Informacja prasowa