3Gbps SDI multimodus mottakermodul

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G / 100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

3Gbps SDI multimodus mottakermodul | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en 3Gbps SDI Multi-mode Receiver Module | fiberoptiske komponenter, sendere og produsenter av måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og triplex transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deler industri.

Liverage har tilbudt kunder SFP, optiske transceivere av høy kvalitet siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sørger for at hver kundes krav blir oppfylt.

3Gbps SDI multimodus mottakermodul

3 Gbps SDI multimodus mottakermodul
3 Gbps SDI multimodus mottakermodul

Modulen designet for optiske serielle digitale signaler som definert i SMPTE 297-2006. Den støtter fra 50 Mbps til 3 Gbps og er spesielt designet for overføring av SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M og SMPTE 424M SDI patologiske mønstre.

Egenskaper

1. SMPTE 297-2006 Kompatibel.

2. Hastighet fra 50 Mbps til 3Gbps.

3. Støtte patologiske patronmønstre for SD-SDI, HD-SDI og 3G-SDI.

4. LC-beholder.

5. Enkelt +3,3 V strømforsyning.

6. CML-signalinngang.

applikasjoner

  • SMPTE 297-2006 kompatible elektriske til optiske grensesnitt.
  • Video-rutere med høy tetthet.

Pressemelding