Optisk TOSA-modul

Sender optisk underenhet, TOSA/ Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

TOSA består av en laserdiode, optisk grensesnitt, monitorfotodiode, metall- og/eller plasthus og elektrisk grensesnitt.

Optisk TOSA-modul

Sender optisk underenhet, TOSA

Den optiske TOSA-modulen består av en laserdiode, optisk grensesnitt, monitorfotodiode, metall- og/eller plasthus og elektrisk grensesnitt. Avhengig av den nødvendige funksjonaliteten og applikasjonen, kan andre komponenter være til stede, inkludert filterelementer og isolatorer. Den brukes til å konvertere signal til et optisk signal koblet til en optisk fiberkabel.


Vi kan tilby 1310nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail, 1310nm MQW-FP Laser Diode Receptacle TOSA, 1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-FP Laser Diode Receptacle TOSA, 1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-FP Laser Diode Receptacle TOSA, , 1310nm MQW-DFB Laserdiodebeholder TOSA, 1550nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-DFB Laserdiodebeholder med enkel isolator, 1625nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1550nm MQW-DFB Laserdiodebeholder med enkel isolator, 1625nm MQW-DFB Laserdiode TOSA 5DF, TOBSA Laser Diode 5DF, TOBSA 1650nm MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, 1650nm MQW-DFB Laserdiodebeholder TOSA, CWDM MQW-DFB Laserdiode TOSA med pigtail, CWDM MQW-DFB Laserdiodebeholder TOSA, 2.5GbDFSA med DQWio-2. Gbps MQW-DFB Laserdiodebeholder TOSA, 850nm VCSEL Diode TOSA med Pigtail, 850nm VCSEL Laserdiode TOSA med ST-beholder, 1310nm LED TOSA med Pigtail,1310nm LED TOSA-mottaksmodul.
 
Når det gjelder forskjellige pakker, kan vi tilby pigtail og beholder på to måter. Vi kan tilby fra 850nm til 1650nm's TOSA og CWDM's TOSA. Angående ulike laserdioder kan vi tilby VCSEL, FP og DFB. Vi kan også tilby LED 'sTOSA. Når det gjelder dine forskjellige applikasjoner, lover vi å gi deg høykvalitets og høy ytelse Transmitter Optical Sub-Assembly (TOSA).

Optisk TOSA-modul

  • Display:
Result 1 - 12 of 20
1310nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-FP LD Pigtailed
1310nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail
C11X7X21XXX

Den 1310nm MQW-FP ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-FP Laserdiodebeholder TOSA - 1310nm MQW-FP mottaksdiodemodul
1310nm MQW-FP Laserdiodebeholder TOSA
C11X7X211XX

Den 1310nm MQW-FP ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail - 1550nm MQW-FP Pigtailed Laser Diode
1550nm MQW-FP Laser Diode TOSA med pigtail
C12X7X21XXX

Den 1550nm MQW-FP ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-FP laserdiodebeholder TOSA - 1550nm MQW-FP mottaksdiodemodul
1550nm MQW-FP laserdiodebeholder TOSA
C12X7X211XX

Den 1550nm MQW-FP ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail - 1310nm MQW-DFB Pigtailed Laser Diode
1310nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail
C21X7X2XXXX

Den 1310nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1310nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA - 1310nm MQW-DFB mottaksdiodemodul
1310nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA
C21X7X2X1XX

Den 1310nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail - 1550nm MQW-DFB Pigtailed Laser Diode
1550nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail
C23X7X2XXXX

Den 1550nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1550nm MQW-DFB laserdiodebeholder med enkelt isolator - 1550nm MQW-DFB laserdiodebeholder med enkelt isolator
1550nm MQW-DFB laserdiodebeholder med enkelt isolator
C23X7X2X1XX

Den 1550nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber.

Details
1625nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail - 1625nm MQW-DFB Pigtailed Laser Diode
1625nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail
C24X7X2XXXX

Den 1625nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber....

Details
1625nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA - 1625nm MQW-DFB laserdiodebeholder
1625nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA
C24X7X2X1XX

Den 1625nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber....

Details
1650nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail - 1650nm MQW-DFB Pigtailed Laser Diode
1650nm MQW-DFB Laser Diode TOSA med pigtail
C25X7X2XXX

Den 1650nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber....

Details
1650nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA - 1650nm MQW-DFB laserdiodebeholder
1650nm MQW-DFB laserdiodebeholder TOSA
C25X7X2X1XX

Den 1650nm MQW DFB ukjølte laserdioden er designet for å koble en enkeltmodus optisk fiber....

Details
Result 1 - 12 of 20

Optisk TOSA-modul | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en optisk TOSA-modul | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liveragehar tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring,Liveragesikrer at hver kundes krav blir oppfylt.