SFP28-sändtagare

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini är en bärbar Bit Error Rate Tester (BERT) designad för 40G / 100G AOC.

Mer
SFP28

SFP28

SFP28 är en pluggbar modul för liten formfaktor för dubbelriktad optisk seriell datakommunikation som 25G Ethernet.

Mer

SFP28-sändtagare | SFP | Optisk sändtagartillverkare -Liverage

Liverage Technology Inc., sedan 2003, är en SFP28-sändtagare | fiberoptiska komponenter, sändtagare och mätutrustningstillverkare baserat i Taiwan.

Utvecklat CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) och Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikationer, dubbelriktade och triplex transceiver-moduler för FTTX inom radiokommunikationsutrustning och delar av industrin.

Liverage har erbjudit kunder högkvalitativa SFP, optiska sändtagare sedan 2003, både med avancerad teknik och 30 års erfarenhet, Liverage säkerställer att varje kunds krav uppfylls.

SFP28-sändtagare

SFP28 optisk sändtagare, 25G SFP28 sändtagare

SFP28-serien enkelmods-sändtagare är en liten formfaktor-pluggbar modul för dubbelriktad seriell optisk datakommunikation som 25G Ethernet och CPRI-alternativ 10. Det är med SFP + 20-stiftsanslutning för att möjliggöra hot plug-funktion. Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via en I2C. Denna modul är konstruerad för enfunktionsläge och fungerar vid en nominell våglängd på 1310 nm.

Resultat 1 - 2 av 2

Resultat 1 - 2 av 2

Pressmeddelande