12-światłowodowy tester polaryzacji MPO

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki moduł wtykowy do dwukierunkowego szeregowego optycznego przesyłania danych, takiego jak Ethernet 25G.

Jeszcze

12-światłowodowy tester polaryzacji MPO | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 roku, jest Liverage Technology Inc. polaryzacji MPO 12-Fiber | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i urządzeń pomiarowych z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM, pasywne sieci optyczne (PON) i pasywne sieci optyczne Gigabit (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie radiowym i przemyśle części.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP od 2003 roku, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem. Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

12-światłowodowy tester polaryzacji MPO

Identyfikator polaryzacji MPO

Identyfikator polaryzacji MPO, współpracujący z testerem MPO, służy do sprawdzania typu kabla MPO.
Identyfikator polaryzacji MPO, współpracujący z testerem MPO, służy do sprawdzania typu kabla MPO.

Identyfikator polaryzacji MPO jest bardzo przydatnym narzędziem dopasowującym, które musi iść z MPO Testerem, aby wspólnie testować. Można go użyć do szybkiego sprawdzenia typu kabla MPO A. B lub C, a także do testowania kabla SM lub kabla MM oraz portu wejścia / wyjścia MPO komputera PC lub APC.

cechy

1. Testowanie kabla krosowego 12F Fibre MPO.
2. Zgodny z RoHS.
3. 12-kanałowe testy Go lub NG.
4. Ekonomiczne rozwiązanie do testowania MPO.

Aplikacje

  • Kontrola polaryzacji światłowodu MPO 12.
  • Identyfikacja kabla krosowego MPO typu A / B / C.
  • Testowanie patchcordów MPO.
Wideo


Produkty powiązane
  • Tester defektów MPO z widocznym czerwonym światłem laserowym 650 nm - Tester MPO może sprawdzić wady kabla światłowodowego lub złącza MPO w szyku.
    Tester defektów MPO z widocznym czerwonym światłem laserowym 650 nm
    Tester MPO

    Tester MPO to bardzo przydatne narzędzie przeznaczone do sprawdzania wad kabla światłowodowego MPO lub złącza MPO. MPO emituje widzialne czerwone światło laserowe o długości fali 650 nm przez kable światłowodowe, a następnie w przypadku pęknięć lub defektów włókna załamie światło, tworząc jasną poświatę wokół wadliwego obszaru. Sygnałem wyjściowym LD może być wszystkie 12 światłowodów przełączonych w tryb CW, aby uzyskać różne efekty wizualne.


  • Szybki optyczny transceiver 4-kanałowy miernik mocy - HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb / s ~ 400 Gb / s.
    Szybki optyczny transceiver 4-kanałowy miernik mocy
    HOT Pet

    HOT Pet jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gbps ~ 400 G. Może jednocześnie mierzyć moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. W pamięci można zapisać 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria może trwać 6 godzin.



Arkusz danych


Informacja prasowa