OFC 2021

OFC 2021

2021/6/7 Liverage

OFC to największa światowa konferencja i wystawa dla profesjonalistów w dziedzinie komunikacji optycznej i sieci.

Liverage zaprezentuje się w OFC 2021. Chcielibyśmy przedstawić nasze nowe rozwiązania do pomiarów optycznych, takie jak tester bitowej stopy błędów AOC 0.1G-100G (iBERT X1 mini), szybki optyczny miernik mocy nadawczo-odbiorczej 40G-400G (
HOT PetII), Tester polaryzacji MPO II, podzespół optyczny. Produkty te są przeznaczone do bardziej wydajnego i elastycznego pomiaru światłowodów. Zostały również ulepszone, aby mieć lepszą wydajność testowania i bardziej przyjazny interfejs użytkownika. Podczas wystawy zademonstrujemy te rozwiązania, pokazując, jak pomocne byłyby zarówno w badaniach terenowych, jak i laboratoryjnych.

  • Wystawa: 7-11 czerwca 2021
  • Konferencja techniczna: 7-11 czerwca 2021
  • Godziny: 09:00 - 17:00
  • Link: https://www.ofcconference.org/en-us/home/virtual-exhibit/2021/liverage-technologia,-inc/
  • Stoisko nr: 2945
Produkty powiązane
  • Tester bitowej stopy błędów AOC/transceivera 0,1 Gb/s-100 Gb/s - iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów zaprojektowany dla 0.1G-100G AOC.
    Tester bitowej stopy błędów AOC/transceivera 0,1 Gb/s-100 Gb/s
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini to tester bitowej stopy błędów (BERT) przeznaczony do pomiaru AOC od 0,1 Gb/s do 100 Gb/s. Istnieją dwie wymienne karty z gniazdami, które zawierają oddzielnie porty QSFP i SFP. Oba porty QSFP i SFP są zgodne z QSFP MSA i SFP MSA. Interfejs użytkownika umożliwia indywidualne monitorowanie bitowej stopy błędów, liczby błędów i timera poprzez podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny modułu nadawczo-odbiorczego mogą być również monitorowane w interfejsie użytkownika.


  • Tester polaryzacji włókien MPO 8/12 - Łatwe i natychmiastowe rozwiązanie do sprawdzania wad i polaryzacji kabla MPO
    Tester polaryzacji włókien MPO 8/12
    Tester polaryzacji MPO

    Tester polaryzacji MPO jest użytecznym narzędziem przeznaczonym do sprawdzania wad kabla światłowodowego MPO i złącza MPO oraz szybkiego identyfikowania typu A / B / C kabla MPO. Testowanie działa zarówno dla kabla SM/MM, jak i portu wejścia/wyjścia MPO komputera PC lub APC. MPO emituje widzialne czerwone światło laserowe o długości fali 650 nm przez kable światłowodowe. Jeśli występują przerwy lub defekty w światłowodzie, załamuje ono światło, tworząc jasną poświatę wokół wadliwego obszaru.Sygnałem wyjściowym LD może być wszystkie 12 włókien przełączonych w tryb CW w celu wyświetlenia różnych efektów wizualnych.


  • Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4 - Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika (
HOT Pet) jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb/s ~ 100 G.
    Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika dla SR4/PSM4/CWDM4/LR4
    HOT Pet

    Szybki optyczny miernik mocy nadajnika-odbiornika ( HOT Pet) jest przeznaczony do optycznych mierników mocy sieci 40 Gb/s ~ 100 G. Może mierzyć jednocześnie moc wyjściową 4 kanałów w sieci optycznej. Pamięć może zarejestrować 600 danych i danych pobranych przez połączenia USB. Bateria wystarcza na 6 godzin.


  • Dioda laserowa 1310nm MQW-FP TOSA z pigtailem - 1310nm MQW-FP LD z pigtailami
    Dioda laserowa 1310nm MQW-FP TOSA z pigtailem
    C11X7X21XXX

    Niechłodzona dioda laserowa 1310nm MQW-FP jest przeznaczona do łączenia światłowodu jednomodowego. Seria 1310nm MQW-FP to najlepsze zestawy jako źródła światła do zastosowań telekomunikacyjnych i datacom.


  • Diody fotograficzne z pigtailem do zastosowań analogowych - Diody fotograficzne do zastosowań analogowych połączone ze złączem
    Diody fotograficzne z pigtailem do zastosowań analogowych

    Seria InGaAs PIN Photodiode to wysokiej jakości fotodetektory analogowe przeznaczone do zastosowań w odbiornikach CATV. Te analogowe moduły PD są optycznie wyrównane, aby zoptymalizować wydajność i zrównoważyć parametry responsywności, zniekształceń i odbicia wstecznego.




Komunikat prasowy