Bluetooth strømmåler

Power Meter kontrollerer signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk. / Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G/100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

Bluetooth strømmåler | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en Bluetooth Power Meter | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav blir oppfylt.

Bluetooth strømmåler

Bluetooth strømmåler

Power Meter kontrollerer signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk.
Power Meter kontrollerer signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk.

De Liverage's Bluetooth Power Meter brukes hovedsakelig for å sjekke signalutgangseffekten til det optiske kommunikasjonsutstyret i fiberoptiske nettverk. Den måler gjennomsnittseffekten til en kontinuerlig lysstråle som sendes ut fra utstyret eller andre optiske kilder. Den måler kraft i henholdsvis 850 nm (Multimode) og 1310 nm / 1550 nm (Singlemode). Strømmåleren består av en solid state InGaAs-fotodiode, signalstyrkemålekretser og en 3-sifret LED-skjerm. Brukere kobler bare til en fiberkabel mellom overføringsporten på utstyret og det universelle grensesnittet på fibermåleren eller kobler til en annen lyskilde. Produktet vil vise den nøyaktige mengden av den mottatte effekten (i dBm).Den universelle kontakten kan brukes til alle de vanligste fibergrensesnittene som ST / SC / FC og den egner seg til å teste både Singlemode og Multimode kabler. Med en optisk 2,5 mm til 1,25 mm adapter kan brukere til og med teste for 1,25 mm fiber grensesnitt.

Strømmåleren består av en solid InGaAs-fotodiode, kretser for signaleffektmåling og en 2-sifret / 3-sifret LED-skjerm. Brukere kobler bare til en fiberkabel mellom overføringsporten på utstyret og det universelle grensesnittet på fibermåleren eller kobler til en annen lyskilde. Produktet vil vise den nøyaktige mengden av den mottatte effekten (i dBm).
 
Universalkontakten kan brukes til alle de vanligste fibergrensesnittene som ST / SC / FC og den egner seg til å teste både Single mode og Multimode kabler. Med en optisk adapter på 2,5 mm til 1,25 mm kan brukere til og med teste for 1,25 mm fibergrensesnitt.
 
Vår store fordel med Bluetooth Power Meter er at den har en egen APP som kan støtte IOS og Android-systemer. Når Bluetooth er slått på og APP-en brukes, kan den angi referanseverdier, teste tap av innsetting og lagre testresultatene og laste dem opp til skyen. Den er enkel å bruke, hendig verktøy og billig og enkel måling på stedet.

Funksjoner

1. Robust, hendig design med LED digital avlesning.
2. Enkel å sjekke Multimode 850 nm utgangseffekt.
3. Enkelt å sjekke Singlemode 1310 nm / 1550 nm utgangseffekt.
4. Universal 2,5 mm til 1,25 mm adapter for SC / ST / FC til LC eller MU
5. 3-sifret oppløsning og LED-display for advarsel om lavspent batteri.
6. Måleeffekt i Multimode 3 siffer 850 nm innenfor -50 dBm ~ +5 dBm områder.
7. Måleeffekt i Singlemode 3 Sifre 1310 nm / 1550 nm innenfor -60 dBm ~ +5dBm områder.
8. Støtt APP-tilkobling med Bluetooth.

applikasjoner

  • Installasjon og vedlikehold CATV / Telecom / FTTH i fiberoptiske fibernett.
  • Installasjon og vedlikehold 4G / 5G mobilsystem.
  • Installasjon og vedlikehold av datasenternettverk.
  • Testing i standardlaboratorier.
  • Kvalitetssikring av høy gjennomstrømning.
Video

Optisk strømmåler



Relaterte produkter
  • Visuell feilsøker - Fiberkontrolleren er et nyttig verktøy for å sjekke feil på en fiberkabel.
    Visuell feilsøker
    Fibersjekker

    Fiberkontrolleren er et veldig nyttig verktøy designet for å sjekke feilene til en fiberkabel. Den sender ut et synlig 650nm bølgelengde rødt laserlys gjennom fiberoptiske kabler, og hvis det er brudd eller defekter i fiberen vil det bryte lyset, og skape en lys glød rundt det defekte området.   Universalkontakten kan brukes til alle de mest utbredte fibergrensesnittene som ST / SC / FC-kontakt. Den egner seg til å teste både Single mode og Multimode kabler. Med en valgfri 2,5 mm til 1,25 mm valgfri adapter, kan du enkelt teste 1,25 mm diameter fiber LC eller MU-kontakt. Sikten er fra 3 km til 5 km avhengig av utgangseffekten til Fiber Checker.


  • Optisk lyskilde - Light Source er et hendig instrument som gir flere bølgelengder for å teste fiberutstyr.
    Optisk lyskilde
    Lyskilde

    Light Source er et hendig instrument for å gi deg flere bølgelengder for testing av fiberutstyret i et optisk nettverk og FTTx-konstruksjon. Lyskilden er ideell for felt- eller laboratorietesting av optiske kommunikasjonssystemer ved 850nm / 1300nm for datakomtesting, 1310nm / 1550nm / CWDM 1270nm ~ 1610nm (20nm spenn) for all WDM-testing, så vel som utskiftbar for STTFP-testing ved 1490 modul.



nedlasting


Pressemelding