10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Hata Hızı Test Cihazı ile QSFP28 portu

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi iki yönlü seri optik veri iletişimi için küçük boyutlu, takılabilir bir modüldür.

Daha

10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Hata Hızı Test Cihazı ile QSFP28 portu | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003'ten beri, Liverage Technology Inc. 10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Hata Hızı Test Cihazıdır | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo haberleşme teçhizatı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Erişim Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , 2003'ten bu yana, hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı vericiler sunuyor, Liverage , her müşterinin talebinin karşılanmasını sağlıyor.

10G / 25G / 40G / 100G AOC Bit Hata Hızı Test Cihazı ile QSFP28 portu

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 10G-100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir BER test cihazıdır.
iBERT X1 mini, 10G-100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir BER test cihazıdır.

iBERT X1 mini, 40 Gb / sn ve 100 Gb / sn AOC için tasarlanmış taşınabilir bir BER test cihazıdır. Modüler arayüz, QSFP28 MSA'yı takip eden QSFP28 portunu içerir. 100 Gb / s standartlarına uygundur. Kullanıcı arayüzü, PC'ye USB kablosu ile bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. QSFP28 alıcı-vericinin seri ID ve Dijital Teşhis Monitörü de kullanıcı arayüzünde izlenebilir.

Video


ilgili ürünler
  • 100 Gbps QSFP28 Bit Hata Hızı Test Cihazı - iBERT X1, QSFP28 için 100G Bit Hata Oranı Test Cihazı (BERT) 'dir.
    100 Gbps QSFP28 Bit Hata Hızı Test Cihazı
    iBERT X1

    iBERT X1, QSFP28 tipi konnektör içeren modüler bir arayüze sahip 100 Gbps Bit Hata Oranı Test Cihazı (BERT) 'dir. 100G MSA standartlarına uygundur. QSFP28 portu, QSFP28 MSA'yı izler. Kullanıcı arabirimi, PC ile USB kablosu aracılığıyla bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. QSFP28 alıcı-vericisi için seri ID ve Dijital Teşhis Monitörü kullanıcı arayüzünde de izlenebilir.


  • Yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer - HOT Pet , 40 Gbps ~ 400 Gbps optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır.
    Yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanallı Güç Ölçer
    HOT Pet

    HOT Pet , 40 Gbps ~ 400 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır. Optik ağda bir defada 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Hafıza 600 veri ve USB Connections ile indirilen verileri kaydedebilir. Batarya 6 saat sürebilir.


  • Fiber Kurulum Araçları - FiT'ler, fiber denetleyicisi, güç ölçer ve ışık kaynağının ölçümünü birleştiren kullanışlı bir araçtır.
    Fiber Kurulum Araçları
    uyar

    FiT'ler, fiber ekipmanı bir optik ağda ve FTTx konstrüksiyonunda test etmek için birkaç dalga boyu sağlayan kullanışlı bir araçtır. 650nm Fiber Checker ve Işık Kaynağı görünür ışık 650nm ve 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm'deki optik haberleşme sistemlerinin saha veya laboratuar testleri için idealdir. Işık Kaynağı, sıfır ısınma, üstün verimlilik sunar ve cep boyutunda ve sağlam kullanışlı tasarımıyla kullanımı kolaydır.



Veri Sayfası


Basın bülteni