0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003 yılından bu yana, 0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve tripleks alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana müşterilerine ileri teknoloji ve 30 yıllık deneyime sahip yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır. Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir hata oranı test cihazıdır.
iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir hata oranı test cihazıdır.

iBERT X1 mini, 0.1Gbps ila 100Gbps AOC ölçümü için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır (BERT). QSFP ve SFP bağlantı noktalarını ayrı ayrı içeren değiştirilebilir iki yuva kartı vardır. Hem QSFP hem de SFP bağlantı noktaları QSFP MSA ve SFP MSA'yı takip eder. Kullanıcı arayüzü, PC'ye USB kablosu ile bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izlemenizi sağlar. Alıcı-verici modülünün seri kimliği ve Dijital Diyagnostik Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir.

Özellikleri

1. Çalışırken Takılabilir
2. PC'ye Bağlanmak için Standart USB
3. Değiştirilebilir yuva kartı: 40/100 Gbps QSFP ve 10/25 Gbps SFP Arayüz Modülü
4. Dostu Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI)
5. 4 Kanal Güç Ölçer

Uygulamalar

  • 40/100 Gbps QSFP AOC Kalifikasyonu
  • 10/25 Gbps SFP AOC Kalifikasyonu
  • 40/100 Gbps QSFP Alıcı-Verici Modülü Kalifikasyonu
  • 10 / 25Gbps SFP Alıcı-Verici Modülü Kalifikasyonu
Video


ilgili ürünler
  • 100Gbps QSFP28 Bit Hata Oranı Test Cihazı - iBERT X1, QSFP28 için 100G Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).
    100Gbps QSFP28 Bit Hata Oranı Test Cihazı
    iBERT X1

    iBERT X1, QSFP28 tipi konektör içeren modüler arayüzlü 100Gbps Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT). 100G MSA standartlarına uygundur. QSFP28 bağlantı noktası, QSFP28 MSA'yı takip eder. Kullanıcı arayüzü, PC ile USB kablosu ile bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. QSFP28 alıcı-vericinin seri kimliği ve Dijital Diyagnostik Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir.


  • SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer - HOT Pet 40Gbps ~ 400Gbps optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır.
    SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer
    HOT Pet

    HOT Pet40 Gbps ~ 400 G optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır. Bir seferde optik ağdaki 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek 600 veri ve USB Bağlantıları üzerinden indirilen verileri kaydedebilir. Pil 6 saat sürebilir.


  • Fiber Kurulum Araçları - FiT'ler, fiber denetleyici, güç ölçer ve ışık kaynağının ölçümünü birleştiren kullanışlı bir araçtır.
    Fiber Kurulum Araçları
    FiT'ler, FiT'ler II

    FiT'ler, optik bir ağda ve FTTx yapısında fiber ekipmanı test etmek için çeşitli dalga boyları sağlamak için kullanışlı bir araçtır. 650nm Fiber Checker ve Işık Kaynağı, 650nm ve 850nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm görünür ışıkta optik iletişim sistemlerinin saha veya laboratuvar testleri için idealdir. Işık Kaynağı sıfır ısınma, mükemmel üretkenlik sunar ve cep boyutu ve sağlam kullanışlı tasarımı ile kullanımı kolaydır.



Veri Sayfası


Basın bülteni