Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 PSM4

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester bitowej stopy błędów (BERT) zaprojektowany dla 40G/100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to wtykowy moduł o niewielkich rozmiarach do dwukierunkowej komunikacji szeregowej danych optycznych, takich jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 PSM4 | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc., od 2003 roku jest optycznym transceiverem QSFP28 PSM4 100Gbps | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracował aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowych i potrójnych modułów nadawczo-odbiorczych dla FTTX w branży urządzeń i części do komunikacji radiowej.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Transceiver optyczny 100Gbps QSFP28 PSM4

QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny 100G o niewielkich rozmiarach.
QSFP28 to równoległy, poczwórny, wtykowy moduł optyczny 100G o niewielkich rozmiarach.

Ten produkt to równoległy moduł optyczny 100 Gbps Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28). Ten moduł zapewnia gęstość portów MPO i całkowite oszczędności kosztów systemu. Moduł optyczny QSFP28 z pełnym dupleksem oferuje 4 niezależne kanały nadawcze i odbiorcze, z których każdy może pracować z szybkością 25 Gb/s dla łącznej szybkości transmisji 100 Gb/s na światłowodzie jednomodowym. Do gniazda modułu QSFP28 można podłączyć kabel światłowodowy ze złączem MTP/MPO.

Cechy

1. 4 niezależne kanały pełnodupleksowe.

2. Szybkość transmisji danych do 28 Gb/s na kanał.

3. Zgodność z QSFP28 MSA.

4. Do transmisji światłowodowej jednomodowej.

5. Temperatura obudowy operacyjnej: od 0 do 70 stopni C.

6. Pojedynczy zasilacz 3.3V.

7. Maksymalny pobór mocy 3,5W.

8. Złącze optyczne MTP / MPO.

9. Zgodność z RoHS-6.

Aplikacje

  • Łącza Ethernet 100GBASE.
  • Stojak do stojaka.
  • Centrum danych.

Komunikat prasowy